Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Dün aldığım test hatalı çıktı maalesef. Regl olmadım henüz ve tüm yukarıda yazdıklarım aynen geçerli devam ediyor. Evde inovitanın bir tane testi kaldı, onu yapmak için birkaç gün geçmesini bekliyorum sonuç daha net olsun diye…
Dun yaptiginiz test innovita miydi? Ben de yapicam da dmin olamadim dogru cikicak mi diye

Dun yaptiginiz test innovita miydi? Ben de yapicam da dmin olamadim dogru cikicak mi diye
Yok benimki sinirlenip attım markasından emin değilim ama hızlı gebelik testi diye geçiyordu o. Fiyatı 100 tl tek hatırladığım detay bu maalesef. İnnovita da bir testimi reglme 4 gün kala yapmıştım o negatifti ama erken olduğunu söylediler daha sonra bana… ikinci kalan innovita testimi birkaç gün daha geçsin öyle yapayım istedim garanti olsun diye çünkü çok stres yapıyorum… ilk idrarla test yapacağım diye sabahın köründe uyanıyorum heyecandan :KK43:

Yok benimki sinirlenip attım markasından emin değilim ama hızlı gebelik testi diye geçiyordu o. Fiyatı 100 tl tek hatırladığım detay bu maalesef. İnnovita da bir testimi reglme 4 gün kala yapmıştım o negatifti ama erken olduğunu söylediler daha sonra bana… ikinci kalan innovita testimi birkaç gün daha geçsin öyle yapayım istedim garanti olsun diye çünkü çok stres yapıyorum… ilk idrarla test yapacağım diye sabahın köründe uyanıyorum heyecandan :KK43:
Ben de canim, digital alicam iste korkuyourm cunku innovitadan🥺

Reglime 12 gün vardı göğüs hassiyeti başlamıştı reglime 8 9 gün kala lekelenmem oldu gittim test verdim negatif bu süre zarfında kasıklarımda batma başladı ve gün gün artarak devam etti 2 gün sonra idrar testi yaptım silik çıktı. Hissediyordum ama kafam karışıyordu regli mi olucam hamilemiyim diye :) reglime 1 hafta kala öğrenmiş oldum Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Arkadaşlar tuhaf bir şey yaşıyorum da size sormak istiyorum. BAT yarın çok yoğun karın, bel ağrısı devam ediyor, nadiren kasığıma da yanmayla karışık ağrı giriyor. Gaz problemi yaşıyorum ve iki gündür çok kötü olmamakla birlikte cırcır sorunum da var. Normalde regl olduğumda da olurum ben ama şimdi olmadan başladı ve üç gün önce innovitanın testini yapmıştım negatifti. Yarın erken test ile deneyeceğim.
Benim durumuma benzer yaşayan hamile kalan oldu mu acaba?
Benimde kasığımda yanmayla karışık ara ara ağrı oluyo yaklaşık adetime 12 gün varkenden beri.Göğsümde hafif bastırınca ağrı var o da adetime 9 gün varken başladı ama artmadı.(İçinde sanki bir kitle var)Şu an adetime 7 gün var.Göğüs etrafımda damarlar belirginleşti ve ucına doğru ince damarlar da belirginleşmeye başladı aynı zamanda çatlaklar oluşuyo.Bunları yaşayıp hamile olan var mı aramızda yoksa boşuna mı ümitleniyorum(Bu arada adet döngüm 24 25 26 günde bir)

3 yıllık evliyim ve ilk kez bu ay denedik dün test yaptım negatif çıktı bekleyemedim adeti daha 4 gün falan var adete.Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım oysa düne kadar mide bulantısı duygusal hassaslık falan vardı. Sanırım psikolojikmiş.Bende "hamileyim" düşüncesine fazla takılmışım bu sabah acayip boşlukta uyandım.Sizce testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen birileri akıl versin henüz çok toyumben :KK43:
Cocugunuz oldu mu merak ettim 17 yıl olmuş bunu yazali duygulandim🥹

3 yıllık evliyim ve ilk kez bu ay denedik dün test yaptım negatif çıktı bekleyemedim adeti daha 4 gün falan var adete.Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım oysa düne kadar mide bulantısı duygusal hassaslık falan vardı. Sanırım psikolojikmiş.Bende "hamileyim" düşüncesine fazla takılmışım bu sabah acayip boşlukta uyandım.Sizce testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen birileri akıl versin henüz çok toyumben :KK43:
Merhaba canım seni o kadar iyi anlıyorum ki … hemen hemen aynı şeyleri yaşadım . Bir süredir biz de deniyoruz ama olmuyor . Testlerde yanlış olma olasılığı var tabi ama testin kalitesi de çok önemli . Tavsiyem doktora görünmen. . Ben de test yaptım çıkmadı üzerine adet gördüm ama sonra gebelik çıktı . Kimyasal gebelik olduğunu öğrendim . Süreç biraz zor .. stres yapmamak çok önemli diyorlar

İyi geceler kızlar size bişey danışmak istiyorum benim 7 günüm geçti midem bulaniyo ağzımın içinde sulu iğrenç bı tat var göğüs ağrım var halsizlik yorgunluk var kasığımda ve belimde ara ara sancı girip cikiyo adet olmadım ama adet günüm bitene kadar sadece çok açık kahve tonunda akıntım oldu bide çok sık idrara gidiyorum test yaptım 2 defa sonuç alamadim daha önce yaşayan varmı bu durumu

Yaşadığınız belirtileri bende yaşıyorum sonuç aldınız mı merakla bekliyorum 🤩

ilkveson benim öyle oldu bunun neresi saçma anlamadım hem ben 21 haftalık hamileyim
Bende çocuk istiyorum. Bir kaç belirti 3 gün süren bir lekelenme oldu geçenler de karnım da seyirme daha sonrasında kalp atışı tarzında kasığımda bir atma oldu ben öyle hissettim diyorum açıkçası bir his oldu. Sizde nasıl oldu.

Merhaba kızçeler bir soruda benden olsun :) daha önce yerleşme kanaması yaşayan varsa bilgilendirebilrse çok sevinirim :KK43: reglime 3 gün kaldı (normal şartlara göre) . Kasık, karın, bacak , bel , göğüs ağrısı yaşıyorum 8-9 gündür genel olarak tüm belirtileri hissediyorum :/ (psikolojikte olabilir tabi bilmiyorum :KK43: ) reglime normalde 3 gün var ama bu sabah idrarımı yaptıktan sonra peçeteye yumurtlama akıntısı şeffaf akıntı geldi içinde çizgi çizgi açık renkli hafif kan vardı. Bu yerleşme kanaması mı sizin yerleşme kanamanız olduysa ne miktarda nasıl ve ne zaman oldu bilgi verebilir misiniz lütfen :KK43: üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum :KK43: kasık ağrımda arttı gibi :KK43:

Merhaba kızçeler bir soruda benden olsun :) daha önce yerleşme kanaması yaşayan varsa bilgilendirebilrse çok sevinirim :KK43: reglime 3 gün kaldı (normal şartlara göre) . Kasık, karın, bacak , bel , göğüs ağrısı yaşıyorum 8-9 gündür genel olarak tüm belirtileri hissediyorum :/ (psikolojikte olabilir tabi bilmiyorum :KK43: ) reglime normalde 3 gün var ama bu sabah idrarımı yaptıktan sonra peçeteye yumurtlama akıntısı şeffaf akıntı geldi içinde çizgi çizgi açık renkli hafif kan vardı. Bu yerleşme kanaması mı sizin yerleşme kanamanız olduysa ne miktarda nasıl ve ne zaman oldu bilgi verebilir misiniz lütfen :KK43: üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum :KK43: kasık ağrımda arttı gibi :KK43:
Benim tahmini regli günü olmuştu ilk kahverengi lekelenme şeklinde. Sonra biraz pembeye döndü regl oluyorum sandım hatta. Sonra az şekilde kahve oldu ve sonraki günler olmadı. 4 5 saat ara ara lekelenme oldu

Benim tahmini regli günü olmuştu ilk kahverengi lekelenme şeklinde. Sonra biraz pembeye döndü regl oluyorum sandım hatta. Sonra az şekilde kahve oldu ve sonraki günler olmadı. 4 5 saat ara ara lekelenme oldu
anladım teşekkür ederim. benim bu sabah başladı ama regl gibi değil böyle ince iplik gibi açık renk kanama o da şeffaf akıntının içindeydi. Umarım regl kanaması değldir :KK43: teşekkür ederim tekrar

Kızlar yumurtlama sonrası 9 ncu günüm test yapsam çıkar mı adetime 8 gün var
Ay aynı durumdayız uygulamaya göre 17 agustos diyor adetime. Ama yumurtma günün ertesi gündü sanırım göğüs agrısı başladı ve 4-5 gündür de karnım ara ara agrıyor ve vucut ısım 36,9 ile 37lerde. Hamile kalmamın cok zor oldugu söylendi ve tüp bebege yönlendirildim. Umudum yok muhtemelen erken regl olacagım ama yine de umutlanıyor işte insan

Ay aynı durumdayız uygulamaya göre 17 agustos diyor adetime. Ama yumurtma günün ertesi gündü sanırım göğüs agrısı başladı ve 4-5 gündür de karnım ara ara agrıyor ve vucut ısım 36,9 ile 37lerde. Hamile kalmamın cok zor oldugu söylendi ve tüp bebege yönlendirildim. Umudum yok muhtemelen erken regl olacagım ama yine de umutlanıyor işte insan
Benimde bat 17 Ağustos kasik ağrım var umudum yok ama erken başladı daha 1 hafta var regle

X