Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Reglim gecikti beta değeri negatif çıktı duphaston kullanmak istiyorum nasıl kullanmalıyım

Selamlar herkese benim rahmim kalp şeklinde yaşım 37 olmuştu tup bebek dr dan öğrendim öncesinde hiç bi dr anlamamisti haliyle hemen tup bebek yaptık şükür ilkinde tuttu ikizlerim oldu tekrar cocuk istedik yine tup bebek yaptık budefa olmadı okadar çok ilaç iğne kullandimki artık göze alamıyorum derken kalp seklinde rahmi olup kendiliginden hamile kalan çok kişi olduğunu öğrendim bende normal denemek istiyorum acaba aranızda benim gibi olup hamile kalan varmi yardımcı olabilirmisiniz yaşım 40 oldu Bi cocuk daha yapıp defteri kapatmak istiyorum çok geç olmadan fikirlerinizi alabilirmiyim.

Merhaba, adetim normalde hiç gecikmez ama 8 gün gecikti. AMH değerim çok düşük (embriyo dondurduk ilerisi için o derece), geri çekilme ile ilişki yaşadım birkaç sefer bu ay. Şimdiye kadar (6 yıldır) hiç hamile kalmadığım için şüphem yok ama gene de içim içimi yiyor.
Adetim gelecek gibi birkaç saat kasıklarım ağrıyor sonra geçiyor, göğüs hassasiyetim pek yok ama göğsümün üst kısımlarında yeşil damarlar iyice belirginleşmiş. Halsizlik, mide bulantısı, koku hassasiyetim de yok. Test yarın alıp yapacağım ama sizce bunlar belirti olabilir mi?

Merhaba, adetim normalde hiç gecikmez ama 8 gün gecikti. AMH değerim çok düşük (embriyo dondurduk ilerisi için o derece), geri çekilme ile ilişki yaşadım birkaç sefer bu ay. Şimdiye kadar (6 yıldır) hiç hamile kalmadığım için şüphem yok ama gene de içim içimi yiyor.
Adetim gelecek gibi birkaç saat kasıklarım ağrıyor sonra geçiyor, göğüs hassasiyetim pek yok ama göğsümün üst kısımlarında yeşil damarlar iyice belirginleşmiş. Halsizlik, mide bulantısı, koku hassasiyetim de yok. Test yarın alıp yapacağım ama sizce bunlar belirti olabilir mi?
Herkeste belirtiler farklı oluyor. Sadece göğüs hassasiyeti ile de belirti yaşayıp hamile kalan var. Sadece geri çekilme yönteminde olasılık baya düşük olur.

Kızlar reglime 4 gün kaldı. Ovulasyon ile hala takip ediyorum adet başlayana kadar. Bugün ovulasyom testi yapmak için idrarımı yaptım plastik bardağa ve bardağın içinde beyaz beyaz tortular vardı birsürü bu neyin habercisi yaşayan var mı
o beyaz tanecikler meni canım :) yakın dönemde ilişkiye girdiysen aynı gün olur önceki gün olur öyle çıkıo idrarda içinde uçuş uçuş ipliksi beyaz şeyler

Kızlar adetime 4,5 gün var testi yapınca ilk 5 daikikada ikinci silik çıktı sonra böyle oldu gebelik var mı

Eklentiler

• 3ED36D6A-4F02-4487-A6A7-B6A414D8E7F0.jpeg
    3ED36D6A-4F02-4487-A6A7-B6A414D8E7F0.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 71
Benim çok yeni bugun sonucum çıktı beta 13 :)) dünden beri berlitiler başladı. bugun artmaya başladı çok fazla kasık sancım var resmen bişeyler batıyo kasılyo gibi ve arada bi gaz sancısı gibi sağ tarafım sıkışıyo midem bulanıyo wc gitme ihtiyacı duyuyorum ama yok kabızlık olustu sanırım. onun dısında gögüs hassasiyetim net diyemem sanki sogukta üşütmüşüm gibi dokununca hafif bi sızı oluyo etimde. uçlarında bişey hissetmedim henuz. ve hiçbi şekeilde akıntım yok. şeffaf beyaz vs bakıyorum ama temiz şimdilik. dediğim gibi çok erken yakaldım ben o yüzdende olabilir 2 3günlük yerleşme bugun tahminimce :))))))))))

Ne yazık ki. En iyisi regl gününü beklemek; ben iki ay arka arkaya test yaptığımda pozitif çıktı sonra regl oldum, kimyasal gebelik sanırım. Çok yıpratıcı bir süreç o yüzden akışına bırakmak lazım ancak o zaman gebelik oluyor
Çok şükür gebeyim beta hcg 218 çıktı ama akıntı dışında hiç bir belirtim yok. Daha önce talihsiz deneyim yaşadığım için kalp atışını duyana kadar sevinemiyeceğim :KK43:

Arkadaşlar tuhaf bir şey yaşıyorum da size sormak istiyorum. BAT yarın çok yoğun karın, bel ağrısı devam ediyor, nadiren kasığıma da yanmayla karışık ağrı giriyor. Gaz problemi yaşıyorum ve iki gündür çok kötü olmamakla birlikte cırcır sorunum da var. Normalde regl olduğumda da olurum ben ama şimdi olmadan başladı ve üç gün önce innovitanın testini yapmıştım negatifti. Yarın erken test ile deneyeceğim.
Benim durumuma benzer yaşayan hamile kalan oldu mu acaba?

bu ay yumurtlama takibi yapmadim ama uygulamadaki tahmini gunden 1-2 gun sonra kasik agrilarim ve gogus hassasiyetim basladi, reglime 6-7 gun kala da hafif acik pembe sulu kan geldi bir iki damla sadece peceteye gelen, sonra acik kahveye dondu sarimsi, 2-3 gun de o sarimsi akinti devam etti, ara ara hala geliyor az az beyazla beraber karisik. goguslerim iyice hassaslasti ve kasiklarima vuran agri arada bacaklarimi sizlatiyor, kemiklerim agriyor sanki sizliyolar hemen uyumak istiyorum yatmak istiyorum.

simdilik bunlar belirtiler, tahmini bat 4 agustos, 6 agustos gibi test yapmayi dusunuyorum regl olmazsam. gecen ay da kanamayi gormustum kahvemsiydi o ve kimyasal olmustu, o yuzden yine husran olmamasi icin bekliyorum ama icimden bi ses bunlar hamilelik belirtileri diyor.

Yumurtlamadan ve denememizin üzerinden 8 gün geçti. BAT a 6-7 gün var.
Karın ağrısı (özellikle sağ kasık), kasıkta hafif seyirme gibi bi his, ve açlık hissetmeye başladığım an şak diyr midem bulanıyor. Kısa sürüyor geçiyor ama rahatsız edici 😅
Henüz test yapmadım. Predictor early yapsam çıkar mı ne dersiniz?

Yumurtlamadan ve denememizin üzerinden 8 gün geçti. BAT a 6-7 gün var.
Karın ağrısı (özellikle sağ kasık), kasıkta hafif seyirme gibi bi his, ve açlık hissetmeye başladığım an şak diyr midem bulanıyor. Kısa sürüyor geçiyor ama rahatsız edici 😅
Henüz test yapmadım. Predictor early yapsam çıkar mı ne dersiniz?
Predictor cok net sonuç veren bir test ben öyle biliyorum
Hatta prodoctorla yarışır ama en güvenilir erken testlerden birisi şüphen var ve elinde fazla varsa 1 tane yap canım zaten varsa sabahi aksami fark etmez cikar

Predictor cok net sonuç veren bir test ben öyle biliyorum
Hatta prodoctorla yarışır ama en güvenilir erken testlerden birisi şüphen var ve elinde fazla varsa 1 tane yap canım zaten varsa sabahi aksami fark etmez cikar
Di mi bence de iyi bi test 🥹 bugün alayım yapayım o zaman. Çok sağ ol canım benim

Arkadaşlar tuhaf bir şey yaşıyorum da size sormak istiyorum. BAT yarın çok yoğun karın, bel ağrısı devam ediyor, nadiren kasığıma da yanmayla karışık ağrı giriyor. Gaz problemi yaşıyorum ve iki gündür çok kötü olmamakla birlikte cırcır sorunum da var. Normalde regl olduğumda da olurum ben ama şimdi olmadan başladı ve üç gün önce innovitanın testini yapmıştım negatifti. Yarın erken test ile deneyeceğim.
Ne oldu durum?

Son durum ne oldu?

X