Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

ben bu hamişlik belirtilerine artık hiç inanmıyorum.bunlar hem kişiden kişiye değişiyor hemde adet belirtilerinin aynısı.bu sitede sayılan ne kadar hamilelik belirtisi varsa her ay yaşıyorum ama tık yok.en iyisimi bu belirtileri takılıp boş boşuna umutlanmamak..
Ne yazık ki. En iyisi regl gününü beklemek; ben iki ay arka arkaya test yaptığımda pozitif çıktı sonra regl oldum, kimyasal gebelik sanırım. Çok yıpratıcı bir süreç o yüzden akışına bırakmak lazım ancak o zaman gebelik oluyor

bence tek hamilelik belirtisi testin pozitif çıkması o da sadece belirti, kesin sonuç ultrason
yani bu 15 günlük hamileyim değilimiyim süreçleri ömrümüzden gidiyor
İyi günler size bi şey sorucam bende ya ben 10 temmuzda adet oldum 15inde bitti adetim ve o gün nişanlımla sürtünme gibi bi durum yaşadım hala bakireyim ve boşalma durumu da olmadı sadece zevk suyundan şüphe ediyorum nişanlım zevk suyunun gelmediğini söylüyo ama ben şüpheleniyorum bide adetimin bittiği gün yaşadım bu durumu gebelik ihtimali var mıdır sizce

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Pazar günü kan verdim 3.5 çıktı beta hcg. Daha reglime 6 gün var belki yükselir diye düşündüm. Beyaz kokusuz çamaşır lekelenmesi hamilelik belirtisi olabilir mi? Benim normalde çok akıntım olmazdı çünkü. Böyle bi belirti için çok mu erken acaba kafamda kuruyor muyum

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı
İlaç kullanıyorsun adet olmazsınız tüp bebek sürecinde

Valla burda olduklarınu diyen var internettede tutmazsa adet günün gelince olunuyormuş test yapmadan
Test gününüz zaten adet tarihinizle aynı gün oluyor doktorun verdiği. O gün gebe çıkmazsanız ilaç kullanımı kesilip adet olmanız bekleniyor en azından taze transfer böyleydi

Kuzum benim normal olmadı hiç. Bir oğlum var 3.5 yaşında ama tüp bebek, geçen sene kalbi duran bebeğim de tüp bebekti. Biz yine de normal olur diye arada deniyorduk ama düşük sonrası normali hiç denemedim, yani aklımıza hadi deneyim gelmedi, normal yaşadık kari koca iliskimizi. Ama enterasan olan ben de eşim de yumurtlama günümü bilmeden birlikte olduk ve esim sonrasinda bence bu olandan bebek olacak dedi ve bir kaç gun sonra benim belirtiler başladı ve eşim beni rüyasında hamile görmüş, ben ona hiç bir şey anlatmadım üstelik. Bir arkadaşım adetin düzensizleşirse bir kaç ay içinde hamile kalırsın demişti ki son iki ayım düzensiz oldu, normalde düzenli olur. Bir de ben ilk defa adetime 10 gün varken böyle belirtiler yaşıyorum. O yüzden ister istemez çok gergin ve heyecanlıyım.
selam canım. bu ay klomenle yapılan tedavi maalesef negatif sonuçlandı. regl oldum:)

Reglim gecikti beta değeri negatif çıktı duphaston kullanmak istiyorum nasıl kullanmalıyım

Selamlar herkese benim rahmim kalp şeklinde yaşım 37 olmuştu tup bebek dr dan öğrendim öncesinde hiç bi dr anlamamisti haliyle hemen tup bebek yaptık şükür ilkinde tuttu ikizlerim oldu tekrar cocuk istedik yine tup bebek yaptık budefa olmadı okadar çok ilaç iğne kullandimki artık göze alamıyorum derken kalp seklinde rahmi olup kendiliginden hamile kalan çok kişi olduğunu öğrendim bende normal denemek istiyorum acaba aranızda benim gibi olup hamile kalan varmi yardımcı olabilirmisiniz yaşım 40 oldu Bi cocuk daha yapıp defteri kapatmak istiyorum çok geç olmadan fikirlerinizi alabilirmiyim.

Merhaba, adetim normalde hiç gecikmez ama 8 gün gecikti. AMH değerim çok düşük (embriyo dondurduk ilerisi için o derece), geri çekilme ile ilişki yaşadım birkaç sefer bu ay. Şimdiye kadar (6 yıldır) hiç hamile kalmadığım için şüphem yok ama gene de içim içimi yiyor.
Adetim gelecek gibi birkaç saat kasıklarım ağrıyor sonra geçiyor, göğüs hassasiyetim pek yok ama göğsümün üst kısımlarında yeşil damarlar iyice belirginleşmiş. Halsizlik, mide bulantısı, koku hassasiyetim de yok. Test yarın alıp yapacağım ama sizce bunlar belirti olabilir mi?

Merhaba, adetim normalde hiç gecikmez ama 8 gün gecikti. AMH değerim çok düşük (embriyo dondurduk ilerisi için o derece), geri çekilme ile ilişki yaşadım birkaç sefer bu ay. Şimdiye kadar (6 yıldır) hiç hamile kalmadığım için şüphem yok ama gene de içim içimi yiyor.
Adetim gelecek gibi birkaç saat kasıklarım ağrıyor sonra geçiyor, göğüs hassasiyetim pek yok ama göğsümün üst kısımlarında yeşil damarlar iyice belirginleşmiş. Halsizlik, mide bulantısı, koku hassasiyetim de yok. Test yarın alıp yapacağım ama sizce bunlar belirti olabilir mi?
Herkeste belirtiler farklı oluyor. Sadece göğüs hassasiyeti ile de belirti yaşayıp hamile kalan var. Sadece geri çekilme yönteminde olasılık baya düşük olur.

X