Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

İyi akşamlar bişey soracam tüp bebek te tranfer oldu bugün 5
Gün ama, son 2.gündür fitili yaparken zorlanıyorum sanki vajina kapanmış bu hamilelik belitsimi regli belirtisimi
Transfer olalı mi 5 gün oldu yoksa embriyo mu 5 günlük. Ben iki kere 5.gün embriyosu transferi oldum ikisi de tuttu ikisinin de belirtileri farklıydı. Kullandığınız hormon ilaçları rahimi etkiliyor bu yüzden öyle hissetmeniz normal. Ben öyle bir durum yaşamadım hiç, sadece yeterince içeri katamadım korkusuyla ittirmeye çalıyorumdum haliyle eliniz rahim kanalına denk geliyor. Bir de o fitil yağlı ama vajen kuru gibi oluyor. Mümkünse tuvalet öncesi ellerini yıka fitili temizce aç hazır bulundur, tuvaletini yapıp güzelce dışarıdan temizlen (içini yıkamaya kalkma) ellerini tekrar yıka ve vajen ve ellerin islakken bir bacağını klozetin üzerine kaldır ve öyle içeriye yerleştir. Bu sayede hem rahat ve kolay hem de temiz yerleştirme yapmış olursun. Mutlaka günlük ped kullan ve sık değiştir ki kaşıntı yapmasın 😉

Transfer olalı mi 5 gün oldu yoksa embriyo mu 5 günlük. Ben iki kere 5.gün embriyosu transferi oldum ikisi de tuttu ikisinin de belirtileri farklıydı. Kullandığınız hormon ilaçları rahimi etkiliyor bu yüzden öyle hissetmeniz normal. Ben öyle bir durum yaşamadım hiç, sadece yeterince içeri katamadım korkusuyla ittirmeye çalıyorumdum haliyle eliniz rahim kanalına denk geliyor. Bir de o fitil yağlı ama vajen kuru gibi oluyor. Mümkünse tuvalet öncesi ellerini yıka fitili temizce aç hazır bulundur, tuvaletini yapıp güzelce dışarıdan temizlen (içini yıkamaya kalkma) ellerini tekrar yıka ve vajen ve ellerin islakken bir bacağını klozetin üzerine kaldır ve öyle içeriye yerleştir. Bu sayede hem rahat ve kolay hem de temiz yerleştirme yapmış olursun. Mutlaka günlük ped kullan ve sık değiştir ki kaşıntı yapmasın 😉
Transfer olmamın 6. Günü oldu daha ömce gayet rahattım 10.gündür rahat yapıyordum son 2 gündür zorluk yaşıyorum

Transfer olmamın 6. Günü oldu daha ömce gayet rahattım 10.gündür rahat yapıyordum son 2 gündür zorluk yaşıyorum
Ben normal zamanlarda adetim yakınken onu yaşadım. Hani girdiğinizde bir duvara çarpıyor gibi oluyorsunuz. Transfer zamanı test yapmaya yakın yani adet tarihim yaklaştıkça bu olayı yaşadım. Eğer kastınız bu anlattığım gibi bir şeyse gebelikten değil, normal adet öncesi olan bir şey.

Ben normal zamanlarda adetim yakınken onu yaşadım. Hani girdiğinizde bir duvara çarpıyor gibi oluyorsunuz. Transfer zamanı test yapmaya yakın yani adet tarihim yaklaştıkça bu olayı yaşadım. Eğer kastınız bu anlattığım gibi bir şeyse gebelikten değil, normal adet öncesi olan bir şey.
Ne bileyim böyle olup hamile olduğumu öğrendim diyende var alakası yok diyende test günü anlıcaz ne olduğunu sanırım

Peki adet tarihime yakın yaşadım demişsiniz peki pozifmi çıktı sonuç

Eki Görüntüle 3455652 Kızlar 26 temmuzda adet olacağım. 5 gün kala yaptığım ovulasyon testi diğer günlere nazaran koyu biraz daha ve sıvı alımına falan asla dikkat etmedim aksine çok sıvı tüketmiş hali. Yarın tekrarlayacağım ama sizce bişeyler var mı böyle olup hamile kalan var mı. Elimde gebelik testi yok yapamıyorum
Regli yaklaştıkça silikleşiyor diye biliyorum. Ben de yapmıştım regl gününde koyu çıkmıştı hamileydim. Tahmini regl günü ya da geçince kaset test yap bence

Kızlar reglime 4 gün kaldı. Ovulasyon ile hala takip ediyorum adet başlayana kadar. Bugün ovulasyom testi yapmak için idrarımı yaptım plastik bardağa ve bardağın içinde beyaz beyaz tortular vardı birsürü bu neyin habercisi yaşayan var mı

Hanımlar ovulasyon testiyle takip yapardim bu ay yapmadım akışına bırakmak istedim o yüzden yumurtlama günümü bilmiyorum düzensiz adet görüyorum ( her ay olurum ama belli bir günü yok) üç gündür felan kasık ağrım var pıt pıt atma hissediyorum alt karnimda ve akıntım var kremsi içinde böyle koyumsu lekeler şeklinde erken gebelik testi yaptım çıkmadı erken mı yapmış oldum yoksa olsa çıkar miydir yardımcı olursanız sevinirim

Öyle söyleme lütfen, olacak Allah'ın izniyle. Bak benim eşimin bir ara hiç canlı spermi yok dediler, işlem ile bulmaya çalışacağız dediler. Adam yıkıldı ki en çok korktuğu "ya hiç canlı sperm yoksa, ben bunu kaldıramam psikolojik olarak" derdi ve hiç canlı sperm bulamadıkları oldu bunu öğrendiğinde günlerce uyuyamadı "bence olmayacak Songül biz de hani etrafta duyuyoruz ya, yıllarca deneyip uğraşıp çocuğu olmayanları bence bizde öyle olacağız" dedi. Bense ilk tüp bebek dendiğinde bi yıkıldım sonra eşim için ayaklandım ve Rabbime sığındım "Allahım beni evlatsızlikla imtihan etme, sen ol deyince olmayacak şey yok. Benim işim sana emanet" dedim. Evlenmeden önce namazlarımda "Allahım bana anne olma şerefini bahşet " diye dua ederdim. Ve benim yumurta toplama işlemim esnasında eşimden önce normal yolla sperm almışlar ve canlı bulunmuş. Yani kuzucuk Hiç deme Allah'ın gücüne gider.
:) Allah büyük. Kalbim kırık. İnşallah nasip eder, isteyen herkese :)

Eki Görüntüle 3455652 Kızlar 26 temmuzda adet olacağım. 5 gün kala yaptığım ovulasyon testi diğer günlere nazaran koyu biraz daha ve sıvı alımına falan asla dikkat etmedim aksine çok sıvı tüketmiş hali. Yarın tekrarlayacağım ama sizce bişeyler var mı böyle olup hamile kalan var mı. Elimde gebelik testi yok yapamıyorum
Bende bu ay ilk defa Ovülasyon testi kullandım. İlk kullanımda hamile kalabildim. Sırf merak ettiğim için regli tarihime kadar devam ettim. Reglime 3-4 gün kala koyulaşmaya başladı git gide rengi koyulaştı. Regli bir gün kala sanki yumurtlama rengi gibi oldu

Merhaba, sizin regle yaklasirken siliklesip regl gunu mu koyulasti 🙃
Merhaba canım yumurtlama gününde pikti zaten sonraki gün yapmıştım silikleşmeye başlamıştı. Regli yaklaşırken kaset gebelik testte silik ikinci çizgi görünce ovülasyon testi de yaptım koyuydu

Merhaba canım yumurtlama gününde pikti zaten sonraki gün yapmıştım silikleşmeye başlamıştı. Regli yaklaşırken kaset gebelik testte silik ikinci çizgi görünce ovülasyon testi de yaptım koyuydu
Benim de 3 gundur pik de ve regle de 3 gunum kaldi ama bugun silik cikti sizin cumlenizi yanlis anladim , ogrenmek istedim 😊 tesekkurler 🥰

Bende bu ay ilk defa Ovülasyon testi kullandım. İlk kullanımda hamile kalabildim. Sırf merak ettiğim için regli tarihime kadar devam ettim. Reglime 3-4 gün kala koyulaşmaya başladı git gide rengi koyulaştı. Regli bir gün kala sanki yumurtlama rengi gibi oldu
İnşallah benimde öyle olur ama çok sık adet belirtilerim var şuan sabah sağ kaşığım batıyordu var heralde bebek dedim şimdide adet ağrısı gibi giriyor anlamıyorum 4 gün kaldı regle senin belirtiler nasıl dı

İnşallah benimde öyle olur ama çok sık adet belirtilerim var şuan sabah sağ kaşığım batıyordu var heralde bebek dedim şimdide adet ağrısı gibi giriyor anlamıyorum 4 gün kaldı regle senin belirtiler nasıl dı
Reglime 10 gün kala göğüs hassasiyetim başlamıştı. Kaşık ağrılarım vardı benimde. Ama normalde reglinin ilk günü sadece ağrım olurdu. Akıntı farkı diyor bazıları ama bende hala akıntı yok. Sana önerim şu olur. Eczaneden test al. Erken gebelik testi kesin orada çıkar. Ben ilk evde innovitanın içindeki hamilelik testini kullandım. Orda varla yok arasıı gibi çizgi görünce eczaneye gittim

Merhaba ben 22/23 günde bir regl oluyorum. Bu gün regl günüm test yaptım çok silik çizgi çıktı ama o kadar silikki fotoğrafa bile yansımada. Yumurtlama üzerinden 12 gün geçti. Sizce hamile olabilir miyim ? Çok aşırı silik fotoğrafa bile yansımıyor. 5 gün bekleyip kan vereceğim ama eğer hamilelik olsaydı regl günü koyu net görebileceğim bir çizgi çıkardı sanırım değil mi

X