Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar selam son ilişkinin üstünden 14 gün geçti. Döngünün 32. Günündeyim. Nadirde olsa 32 olduğu oluyor o yüzden olmazsam pazartesi test yapacağım ama 1 haftadır ara ara regl olacak gibi ağrım var ve garip bir şekilde kalçadam kasıklarıma doğru giden damarlar inanılmaz belirginleşmiş şok oldum görünce. Böyle bir belirti yaşayanınız var mıydı ya?

Ben aşılama oldum da dün kan verdim bugün çıktı 1.62. Aşırı üzüldüm. Adetim 3 Haziran artar mı dersiniz ?

Kızlar selamlar, 10 aydır evliyiz ve 7 aydır korunmuyoruz çocuk düşünüyoruz. İki ay önce doktora gittim, reglimin 16. günü en büyük folikül 7 mm ydi doktor aşırı küçük, bu zamanda en az 17 mm olmalıydı yumurtaların yavaş gelişiyor dedi klomen verdi. Klomeni söylediği gibi kullandım ancak çok erken adet oldum normalde döngüm 31 gün falandır ama klomen kullandığım ay 20. Gün adet oldum çok moralim bozuldu. Ve aşırı sancılı bir adetti. Sonra tekrar klonun kullanmadım şu an 30. günü döngümün ama 28 ve 29. günlerde leke geldi. Lekenin rengi pembe gibiydi sonra kahve oldu ama sürüntü gibi bir şeydi yani günlük pedde ince bir çizgi şeklinde sadece. Tabi aynı her an regl olacakmışım gibi kasık ağrıları, bacak ve bel ağrılarım da oldu, herhalde tam sökülemedim dedim ama bugün hiçbir şey yok. Şu anda ağrım da yok leke de ve 30. günümdeyim. Sizce yerleşme kanaması olabilir mi ama göğüs şişkinliği hassasiyeti falan yok. Göğüs hassasiyeti olmadan sadece yerleşme kanaması ve regl ağrısı gibi bir ağrıyla hamile olduğunu öğrenen oldu mu lütfen yardımcı olun kızlar

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Çok yeni hamile olduğumu öğrendim . Kaşık ve karnımın altında ağrılar oldu. Sanki adet olacak mısınız da olamıyor gibi . Birde göğüsler çok büyüdü ince damarlar görünüyor. Birde belki bı işaret değil ama ayak parmak ucuna bakmıştım karnımda acayip bı ağrı olmuştu.

Ya kızlar ben yumurtlama döneminde eşimle birlikte oldum ilişkiden bir gün sonra aşırı şekilde kasıklarımda bi ağrı anlatanam sizce gebelik belirtisi mi yada bukadar erken başlarmi belirti sadece birgün sonra şasırdım yani

Evet gebelik için hala çok erken dediğin gibi sörekli sağ tarafında batma oluyor sonra ağrıyor kasıklarım

Merhaba kızlar adetime 2 gün var kaset test bu şekil size varmı bişeyler

Eklentiler

• IMG_7350.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 193
İlk damlattıgımda çizgi çıkar gibi gördüm bu şekildi

Eklentiler

• IMG_7345.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 171
İlk damlattıgımda çizgi çıkar gibi gördüm bu şekildi
Bende dün gece yapmıştım silik çizgi çıktı iki resmide atayım sabah kalktim adet oldum gene test yaptım onuda atayım ışıksız ilk defa gördüm çizgi daha belirgin düne gore ama olmadı hayırlısı diyelim 4 gün vardı adetime benim inşallah senin vardır rabbim.nasip eder

Eklentiler

• IMG_20240603_081301.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 153
  • IMG_20240603_002730.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 181
Evet var sizde kan verdiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…