Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Normalde gecikme olmuyorsa bir test yapın bence şimdi

Merhaba kızlar. Catlatma ignesinden 2-3gun sonra ilk kez göğüs ucu hassasiyeti basladi hala da devam ediyor. Normalde adete en fazla 1 hafta kala başlardı adet olunca geçerdi.Bugün ignenin 11. günü. Bu sekilde gebelik öğreneniz oldumu. Yada normal bir durum mu. Gecen ayda catlatma ignesi oldum böyle bir şey olmadı

Ne zaman başladı belitileriniz regl kaç gün kala
Regle 7 gun kala baslamistir ama benim bu gebeligim kimyasal gebelikmis beta hcg'm artti artti sonra çakıldı gecesine de düşük yaptim. Meğer rahmim o yuzden ataklar halinde surekli kasiliyomus. Ben yerlesme sancilari sanmistim da kimyasal gebelik yüzündenmis

Pazartesi adetime 3 gün vardı kan testi yaptırdım beta hcg 5.3 çıktı, bugün tekrar yaptırdım yine 5.3 çıktı. Yarın normalde adet olmam lazım

Pazartesi adetime 3 gün vardı kan testi yaptırdım beta hcg 5.3 çıktı, bugün tekrar yaptırdım yine 5.3 çıktı. Yarın normalde adet olmam lazım

Adetime 5 gün var. Bugün kırmızı kahverengi arası kanama oldu sadece 1 sefere mahsus. Bel ağrısı, karın ağrısı var. Göğüste hassasiyet bir de. Olur mu ne diyorsunuz kızlar ?

Kızlar selam ben 24 28 Mart arası adet oldum bir Nisan’da kadın doğuma gittim orada doktor bana 4 5 tane yumurtan var birkaç güne çatlar değerlendirebilirsin dedi. Ardından ben ovülasyon testi aldım ve dört Nisan’da pik gördüm ondan öncesi ve 4-5-6-7-8 11-13 nisanı değerlendirdim. Dün Hafif kremsi beyaz akıntım oldu sonrasında bugün artık akıntım şeffafa döndü gibi göğüslerime koltuk altından başlayarak aşağıya doğru ağrıyo. Belimin solunda ağrı var. Beklenen adet tarihim 20-21 nisan arası. Şuan 8 gün var. Sizce ne hissetmeliyim ?

kızlar merhabalar. adetime 10 gün kala başlayan yoğun bir göğüs ağrım var. yanlarında şişlik ve ağrı dokununca çok fazla oluyor ve uç bölgelerinde acıyo gibi değişik bir ağrı. normalde adetime 2-3 gün kala bi göğüs hassasiyetim olur. şuan adetime 6 gün var göğüs ağrıma ek olarak ara ara kasıklarıma bir sancı giriyor adet sancısına benzer. 4 aydır istiyoruz biz de bebeğimiz olmasını. Rabbim dileyen herkese nasip etsin, aratmasın. Sevgiler hepinize..

Regle 4 gün kaldı. Aşırı derecede ağrı normal mi kızlar ya. Bel ağrısı kasık ağrısı. Dün lekelenme oldu. Sonrasında ağrılar arttı.

Pozitif demek değil mi gerçi bu değer. Lab sonuç aralığında 0.100 anladım sonucu

Adetime 2 gün var test bozuk olabilir ışıkla oynayınca böyle çıktı ikinci çizgi 5 dk içinde belirdi gözle daha net görünüyor ama emin değilim eğer hamileysem kaçak gelmiş olacak süpriz yumurta olabilir yumurtlama günü geri çekilme oldu aradan kaçtı mi bilmiyorum

Eklentiler

• B7D4C3A2-CBDD-44BB-AB84-F1BD93CFD2E3.png
    418,9 KB · Görüntüleme: 125
Benim adete 10 gün kala açık pembe renkli kan geldi Bi damla o kadar. O an anladım hamile olduğumu. 2 sene beklemiştim. Anlatıldığı gibi kirpik kirişmasi yada ek başka Bi belirttim olmadı.

Hanile misin canım naptın

Test yaotın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…