Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba herkese arkadaşlar, ben biraz takıntılı bir insan olduğum için sizi de darlamaya geldim. Öncelikle ben prolaktin lanetiyle savaşan biriyim. 2 aydır Dostinex tedavisi görüyorum. (İlk de değil)

3,5 yıllık evliyim. Bugüne kadar bebek düşünmedik ancak bu senenin sonu gibi niyetimiz var. Şimdi şöyle ki ben geçen ay korkunç bir regl ağrısı yaşadım, kusmanın da eşlik ettiği... Hastanede morfin verdiler o bile zor kesti. Bu nedenle kontrole gittim, ne kist ne de başka bir şey göremedi doktor. Pazartesi tekrar bir kontrole gittim, reglime 16 gün kalmıştı korkuyorum çünkü. Doktor hiçbir şeyin yok, magnezyum yazacağım sana dedi. Ama rahim duvarın kalınlaşmış sen gebe olabilirsin dedi. Regline kaç gün var dedi, ben de o anki heyecanla 16 yerine 10 dedim, o zaman cidden bebek olabilir test yapalım dedi. Test negatif çıktı tabii, 0.100 değerinde. Ama yumurtlama dönemimde ilişki yaşadık ve prolaktin yüksek diye korunmamıştık da. Birkaç gündür alt batında ağrılarım var, sıcak su torbasiyla dolaşıyorum. Midem de çok fena zor çalışıyorum. Sizce ne zaman test yapmalıyım, yumurtlama dönemim bitti, reglime 13 gün var. Teşekkür ederim şimdiden

Bende çok sitres içindeyim hep aklımda aklımdan çıkmıyor niye hamile kalmiyorum diye çok istiyorum diye
Kalırsınız dua edelim normal akışa bırakınca olur bende sorguluyorum hep yanlış yapıyorum regl ağrısınu gebelik sanıyorum kokudan tiksiniyorum gebelik sanıyorum herşeyi birrine karıştırdım

Evet var özele de devlete de gittim iki tarafta da var pko 4 gün geçti

Bence regl geçsin önce regl bir hafta geçince git net sonuç alırsın

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Bu ay yumurtlamamdan 6/7 gün sonra yumurtlamamın olduğu kasığım atmaya başladı biraz biraz. Bir gün de kahverengi akıntı oldu açık renkti ve geçti. Ara ara sarımsı akıntım oluyor ama kaşıntım vs yok. Bir de adete 1 hafta kala göğüs ağrım başladı. Sizce gebelik olabilir mi yoksa hayal mi kuruyorum

Bende de aynı belirtiler var, göğüs hassasiyeti çok yok ama damarlar belirginleşti bat tarihini bekliyorum heyecanla

Merhaba bayanlar size yardımcı olmak adına bu yazıyı yazmak istedim okursanız eminim size faydası olacaktır. Çünkü ben defalarca burda hep yazılar okudum ben pcoyum 8 aylık evliyim nişanlılkta sürecimde hatta pcoyla ilgili olarak doğum kontrol hapı kullanıyordum. Ağustosta hapım son buldu pcodam korktuğum için gebelikle ilgili hep soru vardı kafamda. Sonra bebek istemi oldu. 2 aydır deniyorduk ama ben hiç ümitli değildim hep böyle olmaz benim işte tüp bebek denerim falandı modum
Neyse bu ay normalde adetten önce başlayan göğüs acısı 10 gün önce vardı aldırış etmedim. Adetim 6 gün kala yani cumartesi günü hafif pembe leke gördüm o zaman anladım bu yerleşme dedim test yaptım silik çıktı daha sonra koştum acile kan verdim beta hcg 133 çıktı şimdi bir süre bekleyip doktora gideceğim. Birde baya yüklü gazım vardı o ara ama ben hiç gebeliğe bağlamadım diyeceğim şu ki Allah herkese inşallah bu duyguyu yaşatsın ben pco olduğumu duyduğum andan beri umutsuz oldım ama Rabbim nasip etti tabi çook yeni gidişatı bilemem ama sonuçta hamile kalabildim. Ben 2 ay inofolic kullandım şu an içiyorum yine onun faydası olmuş olabilir. İnşallah bunlar birilerine umut olur yol gösterir

Bende de aynı belirtiler var, göğüs hassasiyeti çok yok ama damarlar belirginleşti bat tarihini bekliyorum heyecanla
Valla artık olsun ya yoksa aşılama deneyeceğiz artık.. umarım hepimiz sevindirici haberler alırızz..:)
Yaa çok sevindim sizin adınıza , benim de kasıklarımda özellikle yumurtlama olan kasıkta ağrı var ve göğsüm ağrıyor 1 hafta var adete ben de bir an üzüldüm acaba adet belrtisi mi diye unut var mıdır sizce başka hangi belirtiler oldu sizde adet gecikmesi olmadan önce :)?

Canım aslında Hamile miyim diye değil hamile olduğumu öğrenince hııı bunlar belirtiymiş dedim. En belirgini benim için yerleşme kanaması oldu onun harici dediğim gibi yoğun gaz sorunum vardı. Birde göğüste bastırınca falan hafif acı birde uyuyordum hep bunları sayabilirim inşallah seninde olmuştur haber ver mutlaka dua edeceğim senin için

Birde 2 gündür yoğun kasık ağrısı yaşıyorum ama tam ortada rahimde direk yani adet sancısı gibi hafif hafif bide onunla birlikte yoğun bel ağrısı yaşıyorum oda yerleşmeyle alakalı büyük ihtimalle

çok sağol kuzum ya umarım bir mucize olur, eşimin değerleri çok iyi ama hacim sornu ndeniyle biraz şans düşüyor, umarım Allah'ım mucizesini verir sizde yerleşme kanaması beklenen adetten kaç gün önce ve ne renk oldu ne kadar sürdü acaba?
olabilir canım benim iyi beslen uzan bol bol aşırı yorma kendini

Çalışıyorum inşallah dinlenme fırsatı bulurum regl tarihim 27 ocak 21,22 ocakta hafif pembe sadece peçeteye gelen kanama oldu kanama bile denmez bence inşallah senin içinde güzel haberler olur bende pcoyum hiç umıdum yoktu ama olmuş umudunu kaybetme kafana da çok takma

Deneyeceğim kuzum bazen aklıma geliyor üzülüyorum ister istemez ama her zaman umut vardır Allah'ıma bırakıyorum, az kaldı zaten BAT'a, bekliyorum bakalım...

Deneyeceğim kuzum bazen aklıma geliyor üzülüyorum ister istemez ama her zaman umut vardır Allah'ıma bırakıyorum, az kaldı zaten BAT'a, bekliyorum bakalım...
Ya inanır mısın bende o kadar umutsuzdum ki Bi anda oldu aklımda yoktu hep olmaz falan diye bakıyordum Rabbim en doğru zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…