Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ben sizin neden hala doktora gitmediğinizi anlamadım. Hamile kalıp üstüne regl gören bir sürü örnek var üstelik. Sizin durumunuz da aynı bu şekilde olmuş olabilir.
Adet olduğumu düşünüyodum gitmedim doktora çok ağrım var di Bir gün de üç ilaç içtim adet olduğum gün

Arkadaşlar merhabalar ben âdetin 5.gunu ilişkiye girdim bu gece kanamam az bişi vardı sonrdan biraz çoğaldı bugün son bakalım bitcek mi hamile kalma ihtimali var mı

Dün 4 haftalik hamile oldugumu ogrendim bende olan farklilik olarak 1 haftadir akintim oluyordu birde göğüs uclari irilesmeye baslamisti bunu fark etmemdeki sey hic gogus ucum yoktu benim 4 5 gundur bu dikkatimi cekiyordu. Cektigim agrida adet agrisindan farkli değil halada o agriyi az az cekiyorum
Merhaba adetiniz kaç gün geçmişti

Arkadaşlar merhabalar ben âdetin 5.gunu ilişkiye girdim bu gece kanamam az bişi vardı sonrdan biraz çoğaldı bugün son bakalım bitcek mi hamile kalma ihtimali var mı
Anlamadım ben adetliyken mi ilişki yaşadın yoksa bitti ilişki yaşadın sonra mı tekrardan kanaman çoğaldı

Merhaba kızlar benim de adetim 3 gün geçti bel ağrım var bazen kasık ağrım oluyor ama bel ağrım uzanmama rağmen geçmiyor uykum geliyor sürekli ve sıcak basıyor geceleri göğsüm daha regla bir hafta varken şişti ve mavi mor damarlar çıktı hala göğsüm şiş ama başka belirtim yok hamile olabilir miyim sizce test için hafta geçmesini bekliyorum bir senedir deniyoruz pocu var

Merhaba kızlar benim de adetim 3 gün geçti bel ağrım var bazen kasık ağrım oluyor ama bel ağrım uzanmama rağmen geçmiyor uykum geliyor sürekli ve sıcak basıyor geceleri göğsüm daha regla bir hafta varken şişti ve mavi mor damarlar çıktı hala göğsüm şiş ama başka belirtim yok hamile olabilir miyim sizce test için hafta geçmesini bekliyorum bir senedir deniyoruz pocu var
Belirtilern gebe gibi :KK9: İNŞALLAH vardır kuzum

Bendede pkos var . Hap vs kullaniyor muydunuz yoksa dogal yolla mi haptan kastim femara klomen gibi

2 ay klomen kullandım şimdi folik asit verdi onu içiyorum Aralık'ta değerim 2 çıktı ama sonra adet oldum bu ay gecikti
1.5 denedik bizde olmadi bunun 5 aylik kisminda doktor vitamin tarzi bisey verdi icinde birden fazla vitaminin oldugu bir takviye gebelik elde edemedik. Sonra femara verdi 2. Ayimda hamile kaldim cok sukur yarinda nasipse kese gormeye gidicem. Doktorum bana klomeni hic vermedi rahmi inceltiyor dedi ne kadar dogru bilemem ama femaranin klomenden daha etkili olduğunu okudum bir cok yerde doktorunuzla femara hakkinda gorusebilirsiniz belki

Adet bittikten sonra her gun test yapiyorsunuz idrarla test yapmadan once 2 saat onceden sıvı almayi kesmeniz gerekiyor. Gebelik testi gibi yapiliyor 2. Cizginin en koyu ciktigi gün yumurtlama gunu oluyor sonrq yine devam ediyorsunuz test yapmaya 2. Cizgi siliklesmeye başlayınca catlamia oluyor o sureyi degerlendirmeniz gerekiyor
Ben değerlendirdim silikleşmeye başladığın da inş tutar

1.5 denedik bizde olmadi bunun 5 aylik kisminda doktor vitamin tarzi bisey verdi icinde birden fazla vitaminin oldugu bir takviye gebelik elde edemedik. Sonra femara verdi 2. Ayimda hamile kaldim cok sukur yarinda nasipse kese gormeye gidicem. Doktorum bana klomeni hic vermedi rahmi inceltiyor dedi ne kadar dogru bilemem ama femaranin klomenden daha etkili olduğunu okudum bir cok yerde doktorunuzla femara hakkinda gorusebilirsiniz belki
Çok teşekkürler eğer regl olursam mutlaka isticrm çok sevindim gerçekten Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

Çok teşekkürler eğer regl olursam mutlaka isticrm çok sevindim gerçekten Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ben kendimi umutsuz olarak görüyordum asilama yada tup bebek olmadan olmaz diye düşünüyordum ama nasip oldu cook şükür. Tavsiyem size hap kullandiktan snra stres yapmamaiz ben ilk ayimda asiri stresliydim agliyordum her gun. 2 ayimda oluruna biraktim ve hamile kaldim. Insallah sanada nasip olur

Amin insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ben kendimi umutsuz olarak görüyordum asilama yada tup bebek olmadan olmaz diye düşünüyordum ama nasip oldu cook şükür. Tavsiyem size hap kullandiktan snra stres yapmamaiz ben ilk ayimda asiri stresliydim agliyordum her gun. 2 ayimda oluruna biraktim ve hamile kaldim. Insallah sanada nasip olur
Amin inşallah cannım dualarını bekliyorum kan verdim bugün erken ama verdim inşallah tutmuştur

Ayy darısı başıöa rahatım ama hergün aklımda refl geldiöi gelcek mi inş normal yollardan tutar

Bende çok sitres içindeyim hep aklımda aklımdan çıkmıyor niye hamile kalmiyorum diye çok istiyorum diye 😞

Arkadaşlar merhabalar ben adetin hemen bitigi zaman iki ilişkiye girdim ve az leke akıntı gibi kan geldi az bişi az az gebe kalma ihtimali var mı sizce

X