Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Adet günüm gelene kadar ne göğüs ağrısı ne mide bulantısı pek bişey olmadı sadece göbeğimle bacağım arasında inanılmaz bi sancı girmeye başladı ara ara sağ tarafımda bir de yüzümde ilk defa 2 3 sivilce çıktı bende şimdilik bu kadar daha bende yeniyim 🌸🌸

Kizlar benimde belime dün sanci girdi regl gibi ama fenaydı bugün de hafif hafif oluyor dün su gbi akıntım da oldu sancı ile birlikte bunlar belirti olabilir mi bir hafta var reglime

Merhaba adet bitiminde yapınca hamile kalınır mı acaba bir de bir hafta oldu kahve bir kanama çok az kramp girdikten sonra üstüne beyaz akıntı sonrasında da beyaz su gibi bir akıntım oluyor bu kadar erken belirti vermez diye düşünüyorum yumurtlama günüm desem ona da daha var bi de onda böyle su gibi akıntı gelmemişti sabah işemiş gibi uyandım. Tecrübeli arkadaşlar değerlendirebilir mi

Sanki kasıklarımda tutulmuş gibi bir ağrı genellikle sağ tarafta enfeksiyon olabilir mi yoksa bu günleri değerlendirmeli miyim eğer tutunmaya calısıyorsa zarar verir mi kafam çok karışık

Sanki kasıklarımda tutulmuş gibi bir ağrı genellikle sağ tarafta enfeksiyon olabilir mi yoksa bu günleri değerlendirmeli miyim eğer tutunmaya calısıyorsa zarar verir mi kafam çok karışık
Adet bitiminden 1-2 gün sonra doğurganlık daha yüksek heralde sperm en fazla 3 gün yaşıyor ben de kız bebek için yurtlamaya yakın değil de 2-3 gün önce ilişkiye girdim saydığın butunnn belirtiler bende de var. Bı anda çiş gibi sıvı akıntı geliyor aşırı bel ağrısı ve sağ kasik ağrısı var ilk bebeğimde böyle şeyler yaşadım mı hatırlamıyorum yumurtlama tahmini ne zaman bilmiyorum tutar inşallah bugünlerde de çok ani misafirim geldi çok yoruldum inşallah tutunur

19EC35C5-5857-4BD5-88FE-A5F0038D7A90.jpeg

Merhabalar ben adetime 3 gün kala test yaptım sonuç bu. 3 tane test yaptım diğerleri sabah ilk idrarla değildi daha da silik çıktı. Bu fotoğraftaki ilk idrar sonuç bu. Hamile miyim ? Lütfen öyle olsun 🙏

Adet bitiminden 1-2 gün sonra doğurganlık daha yüksek heralde sperm en fazla 3 gün yaşıyor ben de kız bebek için yurtlamaya yakın değil de 2-3 gün önce ilişkiye girdim saydığın butunnn belirtiler bende de var. Bı anda çiş gibi sıvı akıntı geliyor aşırı bel ağrısı ve sağ kasik ağrısı var ilk bebeğimde böyle şeyler yaşadım mı hatırlamıyorum yumurtlama tahmini ne zaman bilmiyorum tutar inşallah bugünlerde de çok ani misafirim geldi çok yoruldum inşallah tutunur
Sizin regl ne zaman

Eki Görüntüle 3198899
Merhabalar ben adetime 3 gün kala test yaptım sonuç bu. 3 tane test yaptım diğerleri sabah ilk idrarla değildi daha da silik çıktı. Bu fotoğraftaki ilk idrar sonuç bu. Hamile miyim ? Lütfen öyle olsun 🙏
Bence hamilesiniz testler bozuk degilse . Tebrikler bence hemen kan testi vermelisiniz. Eğer ki gebelik olustuysa suan cok cok küçüktür

Ay maşallah rabbim sağ salim kucağınıza aldirsin inşallah belirtileriniz neydi benim de dört günüm var regle yapsam cikarmi acaba ya 🥹
Ben adete 2 gun kala yaptim 318 cikmisti beta değerim. Adet agrisindan hic bir farki yok gebeliğin gerçekten. Bende cok umutsuz bir sekilde test yaptim cunku tum belirtiler adet olacakmissin gibi oldugu icin umutsuz test yaptim ama pozifi gordum insallah sizede nasip olur. Ama ben kendimde farklilik olarak gordugum sey göğüs uclarin belirginlesmesiydi

Ben adete 2 gun kala yaptim 318 cikmisti beta değerim. Adet agrisindan hic bir farki yok gebeliğin gerçekten. Bende cok umutsuz bir sekilde test yaptim cunku tum belirtiler adet olacakmissin gibi oldugu icin umutsuz test yaptim ama pozifi gordum insallah sizede nasip olur. Ama ben kendimde farklilik olarak gordugum sey göğüs uclarin belirginlesmesiydi
Bende akinti vardı şu an yok ama bel sancısı çektim bikac defa birinde cok kötü oldum .birde kasıklarım da atma oldu ama onunla alakası var mıdır bilmiyorum .umitsizim yine ama inşallah olur 😢😢

Bende akinti vardı şu an yok ama bel sancısı çektim bikac defa birinde cok kötü oldum .birde kasıklarım da atma oldu ama onunla alakası var mıdır bilmiyorum .umitsizim yine ama inşallah olur
Yazmayi atlamisim akinti bendede fazlalaymisti hatta günlük ped takmaya baslamistim hamile oldugumu ogrenmeden once 4 5 gun taktim. Kaskklardaki atmalara hic aldirmayin onlar gercekten tamamen psikolojik. Insallah sanada isteyen herkesede nasip olur. Sen tedavi falan görüyor musun

X