Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

ben 9.uncu gün yaptım şimdi beklemedeyim bakalım sabah diş fırçalarken midem bulandı akşam yataktan kalktım ağzıma acı su yükseldi de artık kısmet diyorum ki birşey olmamış olsa bile birşey olabilir

bende akıntı yok ama bazı belirtiler var akıntı olması şart mı ya bugün 10. gün çatlamadan ayrıca doğum günüm bugün test yapasım var aslında ama tutuyotum kendimi
Akıntı olmadan hamile kalanda var canım illa zorunlu değil ona bakarsan bende pazartesi kan testi 30.85 çıktı bugün yaptırdım sabah 34,68 çıktı çok az bir yükselme büyük ihtimal kimyasal gebelik olucak

benimde bugün dün akşamdan beri midemde asit yükseliyor gece uykumdan uyandım öğle yemeğinde nereye gittiysem kokudan midem kalktı bugün ilk defa başladı başka birşey mi bulantı hemen başlar mı bilemedim ama annemde bana hamileyken ilk midesi bulanmış öyle öğrenmiş

İdrar testi falan yaptın mı yada kaç günün var adete

Benim de kasiklarda cok agrim kramp ve batmalarim var basdonmem cok oluyor 2 gun gunde 1 er kez kahverengi camur gibi bi akinti gordum. Biraz daha bekleyecegim insallah bu sefer olmustur sans cok dusuk 2/30 ama bakalim :)

İdrar testi falan yaptın mı yada kaç günün var adete
19.unda yapmıştım ama negatifti miratecht erken gebelik yaptım 8. gündü 21 aralık 10uncu gün 22si sabah yani bu sabah yaprum surelab kaset test aldım trendyoldan o da negatif artık 25ini bekleyeceğim ama olsa silikte olsa çıkardı öte yandan kasıklarımda bir ağrı var hala bulantım var anlamadım gitti

Adetime 3 gün kaldı bende aşırı sırt bel ağrısı oldu alt karnima ağrılar girdi adet sancısı gibi ve çok çok hafif lekelenme oldu bu regl başlangıcı mı hamilelik belirtileri mi anlamadm

Adetime 3 gün kaldı bende aşırı sırt bel ağrısı oldu alt karnima ağrılar girdi adet sancısı gibi ve çok çok hafif lekelenme oldu bu regl başlangıcı mı hamilelik belirtileri mi anlamadm
Aynısı bende var şuan. Benim de 3-4 gün var.Belim ağrıyor her ay zaten tamam da sırtıma ne oluyor yani. İnsanın kafasını karıştırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…