Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Cevabınız için çok teşekkür ederim Peki en erken belirtiniz neydi adet öncesi size acaba mı

Cevabınız için çok teşekkür ederim Peki en erken belirtiniz neydi adet öncesi size acaba mı dedirten
Canım ben hiç belirti hissetmedim adetim üç gün geçikince eşim test yapsana dedi öle yaptım üstelik tatildeydik bir ay sadece 3 kere birlikte olduk adetim bitimi 19 Kasım ve 21 Kasım ve 30kasm olduk düşük günlerdi yani ihtimal vermedim için çok kendimi dinlemedim açıkçası senin adetin geçikti mi

Yok gecikmedi henüz döngümün 17.günündeyim ama 9.gün yumurtlama olduğundan şüpheleniyorum. İlişkim de 7,8 ve 10.günler oldu. 17.gün olmasına rağmen bel ağrım ve kasıklarımda batma var. Biryere eğilirken özellikle, belim kopuyor sanki. Daha çok hareketle ağrıyor.

Adertine kaç gün kaldı

Adertine kaç gün kaldı
Biraz düzensiz benim pcosluyum.
21 de oluyor 28 de oluyor bazen 26 da. Sadece yumurtlama akıntısına göre hesaplıyorum. Eğer 9.gün yumurtlama olduysa çünkü akıntım vardı, 23.gün gibi regl olmam lazım. Bu yüzden tahminle söylüyorum 5 gün var.

Anladım canım az kalmıs adet gününe kadar bekle bakalm inşallah hamilesindir herkesde farklı belirtiler oluyor zaten adet olana kadar kendini dinle hersey gönlünce olsun

Anladım canım az kalmıs adet gününe kadar bekle bakalm inşallah hamilesindir herkesde farklı belirtiler oluyor zaten adet olana kadar kendini dinle hersey gönlünce olsun
Çok teşekkür ederim inşaAllah Asıl önemlisi göğüs acımasının herkeste olmadığını öğrenmemdi,sağolun

Çok teşekkür ederim inşaAllah Asıl önemlisi göğüs acımasının herkeste olmadığını öğrenmemdi,sağolun
en çokta sen hamile misin merak ettim şimdi sanırım bayadır deniyorsun her forumda okudum baya bilgi sahibi oldum hakkında bana da ovülasyon testi yaparken yardımcı olmuştun inşaalh gebelik haberin gelir en yakın zamanda bende 25i bekliyorum ara ara belirti oluyor ara ara kayboluyor eminde olamıyorum

benimde sürekli bel ağrım var yaklaşık 5-6 gündür sanırım ama oturarak çalışmaya bağlıyorum onu kasık ağrımda var ama onu da üşüttüm sanırım yani hayal kurmayacağım açıkcası bugün sarımsak veya sarımsaklı bir şey yememe rağmen az önce ağzıma sarımsak yemişim gibi bir tat geldi o neden hiç bilemem

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Valla göğüs hassasiyeti dicemm ama adetten önce de oluyordu. Adet belirtisinden farkı adette kasıklarda bir şey sökülmeye calisiyomus gibi his oluyordu fakat gebelikte sadece ağrı vardı. Uyku felaket vardı. Ama her hamilelik farklıdir bende gözle görünür pek bı belirti yoktu. Hatta her an adet olabilirm sanıyodum ki yerleşme kanaması oldu

hahahaha ben buraların müdavimi oldum valla hamilesin diye yorum yaptığım tebrik ettiğim herkes artık doğurdu ben hala bi çocuk yapamadım pes etmeyeceğim. Adet belirtisi de olsa yazmaktan,sormaktan geri kalmayacağım

Ben de hayal kurmayacağım alıştım artık. Her türlü belirtiyi de yaşadım,yine yok yine yok. Negatif görmekten de korkmuyorum valla yumurtlamanın 10.gününden sonra başlıyorum test yapmaya. Yıkılmadım ama ayakta da değilim

Sana yardımcı olmak amaçlı cevap veriyim Ben şuan 3 haftalık hamile görünüyorum bel ve kasık ağrım çok oldu
Allah tez zamanda sağlıklı uzun ömürlü ve hayırlı evlat nasip etsin

Sana yardımcı olmak amaçlı cevap veriyim Ben şuan 3 haftalık hamile görünüyorum bel ve kasık ağrım çok oldu
Neye göre hesaplıyorsunuz ? En son adetinizin kanamasının başladığı günden itibaren sayacaksınız. Kaçıncı gün yumurtlama olmuştu ve yumurtlamadan kaç gün sonra öğrendiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…