Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

En iyisi gecikince kan testi yaptırmak öncekinde neredeyse 2 ay regl olmamıştım 6 haftalık öğrendim bu ay çok taktim

Merhaba adet kac gün geçince test yapmak en sağlıklıyım bende adete 4 gün varken test yaptım negatif çıktı ama smdi adetim gecikti dün olmam gerekiyordu eğer olmazsam yarin yapsam erken mi

Merhaba adet kac gün geçince test yapmak en sağlıklıyım bende adete 4 gün varken test yaptım negatif çıktı ama smdi adetim gecikti dün olmam gerekiyordu eğer olmazsam yarin yapsam erken mi
Bir hafta bekleyin erken yaparsanız yanlış sonuç alabilirsiniz bir haftadan sonra kanda ve idrarda belli eder kendini

Benim de sadece kasık ağrısı var ama yumurtalama günümden itibaren acaba mı diyorum inşallah .göğsümde çok hafif dolgunluk var.

Teşekkür ederim canımda Aa ciddi misin verdin mi kan
Yok dün kahverengi akıntı gelmişti ya sabah da kan geldi regl başlıyor demekki . Ama anlamadığım sabahtan beri kahverengi akıntı şeklinde gelmiş. Hiç böyle baslamazdi benim adetim bu ay valla bende umitliydim ya kasık ağrısı bel ağrısı midem bı tuhaf üzüldüm ..

Dur bekle bakalım belki adet değildir Allahım bir an önce nasip etsin sana anneliği ama kendini üzme moralini yüksek tut hep

Dur bekle bakalım belki adet değildir Allahım bir an önce nasip etsin sana anneliği ama kendini üzme moralini yüksek tut hep
Allah isteyen herkese nasip etsin vardır bunda da bir hayır.kizim 7 yaşında artık bir kardeşi olsun istiyoruz.. ama bence ben yumurtlama yi takip edemiyorum anlamıyorum yada yani

Benimde adetim2 gün gecikti, perşembe kahve geldi çok az pembe geldi dün akşam çok gelmiş ama o kadar yine birşey yok, bende bu ay çok kasık ve bel ağrısı çektim dün regl gibi kanama olunca değilimdir diye düşünüyorum.

Allah isteyen herkese nasip etsin vardır bunda da bir hayır.kizim 7 yaşında artık bir kardeşi olsun istiyoruz.. ama bence ben yumurtlama yi takip edemiyorum anlamıyorum yada yani
Bir doktorla görüş istersen en azından yumurtlama gününü takip eder sende ona göre başlarsın

Merhaba canım ben hiç bir şekilde belirti hissetmedim gogsum de şismesi agrı sızıda yok suan 5+2 hala yok gogsum de agrı sızı çok hafıf dolgunluk var o kdr
Cevabınız için çok teşekkür ederim Peki en erken belirtiniz neydi adet öncesi size acaba mı dedirten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…