Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Hmm inşaallah bekledigin sonucu alırsın canım çünkü dediğin şeyler belirtiye giriyor

Merhaba arkadaşlar iki gebeliğim oldu ilkinde her zaman normalde adete 10 gün kala ağrımaya başlayan göğüslerim regle 2 gün kala ağrımaya başlamıştı en büyük belirtim bu olmuştu. İlk gebeliği sonlandırdım. İkinci gebeliğim olduğunu öğrendim bugün reglime üç gün kala test yaptım sonuç böyle. Bu sefer de göğüslerim ilişkiden bir gün sonra ağrıdılar. Bir ilişki oldu o da yumurtlama gününde oldu o yüzden eminim. Normalde memelerin yanları ağrırken bu sefer tüm kısmı ağrıdı ve ilkinde de olduğu gibi meme uçları hassaslaştı. Başka belirtilerim olmadı ikisi de adet öncesi gibiydi diğer belirtilerden yana. Ama iki gebeliğimdeki göğüs hassasiyeti farklılığı bana gerçekten aslında erken gebelik belirtisi diye bişey olmadığını anlatmış oldu

Test yaptım az önce negatif çıktı ama adetim de 14gün gecikti bazen testlerde çıkmayabilir değil mi

Merhaba kızlar benim de sonucum pozitif ama daha çok çok yeni karnımda sürekli bir gaz var ve sanki midemde de bir ince bir seyirme bunu yaşayanınız oldu mu mide bölgem gurul gurul ağrısı sancısı yok ama değişik

Bende 12 Ekim'de asilama oldum. İlk günden beri kasık ağrım bel ağrım var. Ve göğüs ağrılarım hala devam ediyor. Dün ağrılardan şüphelenip acile gittim. Bende pcos var geriden gelen yumurtaların büyüdüğünü onun ağrı yaptığını ve rahim duvarının kalın olduğunu söyledi. Beta HCG verdim negatif çıktı. Daha erken dediler ama moralim çok bozuk benimle aynı şeyi yaşayan var mı ?

Rahim duvarının kalın olması regl döneminde olduğunuz icin doktor bana öyle demişti pms dönemimizde kalınlaşıyormuş
streste geciktirir pcos dısında bende de var.. dün olmam gerekiyordu adet olmadım döngülerim yaklaşık 35-36 gün

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Merhabalar, ben 22 yaşındayım evliyim 5 aylık. En son reglim ilk günü 24/09/2022 ve tam 5 gün sürdü.

Yumurtlama günüm 7 ve 8 ekimde korunmasız ilişki yaşadım.

Son 5 gündür şiddetli bel ağrılarım, kasık ağrısı, dizlerime& bacaklarıma vuran ağrı, şişkinlik, beyaz vajinal akıntım, kabızlık, kalp çarpıntım ve iştahta artış var.

Gebelik testi yaptım negatif. Yurt dışında yaşıyorum ve erken kan testi yapamıyorum maalesef.

Reglim max 3 gün kaldı. Sizce hamile miyim?

Bende de aynı belirtiler var benim adetim de 14gün gecikti test yaptım negatif çıktı doktoruma söyledim gel bi baklm dedi doktora gidicem kan testi vermeye

Benim de ilişkim 8 ekimdeydi test yaptım çıktı sizinki de çıkar varsa silik olsa da deneyin

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Merhaba öncelikle birkaç saat önce hamile olduğumu kaset test ile öğrendim. Adet öncesi belirtiler farklı olabilir hiç olmayadabilir. İlk gebeligimde aşırı duyarlı şişkin göğüsler ve akıntı adete 10 gün kala ilk belirtim iken bunda çok az neredeyse yok kadar akıntı ve sadece göğüs ucu hassasiyeti yaşadım. Hatta adetim geciktigi halde hamilelik ihtimali aramadım. Çünkü hep o belirtileri bekledim. Bugün test yaptım ve şok oldum. Ama şunu demeliyim ki sağ bacagim ve sağ bobregimde çok ağrı vardı ve durmadan parol içiyordum. Çok hafifte bulantı oluyor fakat bunu hissetmeyebilirsin. Ekşi yiyeceklere daha düşkün oldum extradan.

Gurulduyo mu sürekli
Pozitif göreli 3 gün oldu bende de gaz oluyor.arada yorgunluk hissi geliyor baska belirtim yok şimdilik. Her sey güzel olur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…