Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bende anımı anlatıp fikir sahibi olabilirsiniz diye yazmak istedim.

Adetim düzenlidir. Ve adetime gelmeden 3 veya 5 gün önce kahverengi akıntı iç çamaşırıma damlamış. Sildigimde hiç bir şey gelmedi peceteye sonra kan ile karışık kahverengi akıntı geldi . Sildiğimde de farkediliyordu. Bende "adet oldum " diye ped koydum. O gün gezmeye gittim, akşamına geldiğimde yani en fazla 5 -6 saatlik geziydi. Akıntı gelmiş ve tamamen durmuş sildigimde peçete kirlenmiyor. (normalde adetim çok gelir benim ) dediğim gibi adetime daha 4 gün vs. var. Sonra gariplik sezdim ve internette araştırmaya başladım. Yerleşme kanaması halk diliyle üstüne görme belirtilerinin aynı olduğunu gördüm . Ve ertesi günü önceden belirleyen hamilelik testi aldım. Silik çıktı . Ertesi gün ucuz olanlardan aldım yine silik çıktı. Tam adetim olacağı gün pazartesiydi ve doktora randevu aldım. Ve o günün sabahı da test yaptım iki çizgi net çıktı . Doktora gittiğimde doktor az daha kovalicakti beni adetin geçmemiş niye geldin diye Nihayetinde tahminlerim doğru çıktı ve hamileydim. Allah isteyen herkese nasip etsin. Umudunuzu hiç kaybetmeyin

Erken gebelik testi maalesef ki bazen çok moral bozabiliyor. Özellikle bi an evvel gebe kalmak isteyenler için. Son adet tarihim 23 Eylül bu sabah dayanamadım ve test yaptım ne yazık ki tek çizgi. Bu hayal kırıklığının tarifi çok zor. 24,26 bazen de 28günde bir adet oluyorum. Adetim biter bitmez her gün bazen de gün aşırı değerlendirdik. 5aydır da deniyoruz. Allah bi yuvayı çocuksuz bırakmasın. Dileğen tüm kadınlarlara da en kısa zamanda anneliği nasip etsin inşallah.

Merhaba adetim 5 gün gecikti şiddetli baş dönmesi oldu 2 kere , sık idrara çıkma var şişkinlik var her an adet olacakmışım gibi bugün test yaptım belli belirsiz gibiydi sanki çizgi orta kısım kırmızıydı anlamadım sizce kan tahlili yaptırayımı

Bu kadar kısa sürede bu belirtiler olmaz diye biliyorum. Bi kaç gün sonra testi tekrarlamakta fayda var. İnşallah çift çizgiyi bi an evvel görürsünüz.

Aynen öyle bende hep belirtileri yaşıyorum ama bişey yok Allah her kese anne duygusunu yaşatsın

Kizlar selam
Benim aşılamadan sonraki 6. Günüm. Aşırı derecede göğüs ağrım var hem şişti hem de göğüs uclarim çok acıyor. Çok fazla kasık ağrım ve bel ağrım var ve ek olarak aşırı gaz sancım var. Sizce tuttu mu yoksa yalancı mu ? Sadece progestan kullanıyorum şuan folik asitle. Destek olur musunuz

Merhaba aynı belirtiler bende de var adetim 7 gün gecikti bugün test yaptım negatif çıktı kan tahlili verdim sizce testlerin yanılma payı var mıdır

Burda silik çizgi mi var yoksa psikolojim mi bozuldu adetim bugün yarın normalde ama gelmedi

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
öncelikle selamın aleyküm bir kaç sorum olcak sizlere 1 yılık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum 28 günden 28 güne regl olan birisiyim bu ay reglim 24 gün gecikmeyle oldu ve ilk defa gecikme yaşadım bugün doktor kontrolünden geçtim adetimin 4 . Günü olduğun için hormon testleri yapıldı test sonucumu sizlere de iletmek istedim
Prolaktin = 9.67
TSH = 3.389
Lüteinizan ( LH ) 3.18
Estradiol= 171
Follikül Stimülan = 3.69
Beta HCG = 2
Test sonucum bu şekildedir bu sonuca göre ben gebe kalabilirmiyim

Benim ilk önce karnım ağrıdı onun ağrısı geçtikten sonra bacaklarım ağrıdı yatamiyodum geceleri midem falan da bulanıyor kasıklarım karnım sürekli ağrıyo adetim de 12gün gecikti yarın test yapıcam 7.günü yapmıştım ama negatif çıktı

Merhaba benimde sorum olucak yumurtlama günüm 15 elimdi o günü değerlendirdik birkaç saat sonra inanılmaz kaşık ve karın ağrısı oldu ve bir kaç damla kan peçeteye geldi sonra kahverengi ne döndü bugün ayın 19 ve hala ara ara kaşık karın ağrısı oluyor hatta bu sabah sol kaşığımın tutulmasıyla uyandım okadar ağrıdı ki masaj yaptım bir süre üç gündü bel ağrısı ve sürekli her an adet olacakmışım gibi ağrı var adetim ayın 31 bukadar erken belirti olabilirmi acaba

Bende aynılarını yaşıyorum şuan hala kasık ağrım ve bel ağrım var

öncelikle selamın aleyküm bir kaç sorum olcak sizlere 1 yılık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum 28 günden 28 güne regl olan birisiyim bu ay reglim 24 gün gecikmeyle oldu ve ilk defa gecikme yaşadım bugün doktor kontrolünden geçtim adetimin 4 . Günü olduğun için hormon testleri yapıldı test sonucumu sizlere de iletmek istedim
Prolaktin = 9.67
TSH = 3.389
Lüteinizan ( LH ) 3.18
Estradiol= 171
Follikül Stimülan = 3.69
Beta HCG = 2
Test sonucum bu şekildedir bu sonuca göre ben gebe kalabilirmiyim

Bulantı yada iştah iştahsızlık da var mı
Hayır ama çok uykusuyum bel ağrım çok var bazen az bazen çok oluyor ve yum gününden beri göğüs ağrısı ve katın kaşık ağrıdı geçmedi çok erken diyorum ama hiç olmadı bunlar daha önce bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…