Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

insan beklenti içinde olunca herşeyi hamileliğe yoruyor :)) benim halim şu an öyle :))))
Kesinlikle öyle bende de 1aydır nerdeyse göğüslerimde aşırı ağrı oldu. Bugün de regl olmam lazım gebelik testi verdim sonuç 2.30 çıktı
Geçen ayda regl 6 gün varken yine doktor istemişti onda da 2.30 çıktı neden sürekli 2.30 çıkıyor bilemedim

Merhabalar bir kaç şüphem var emin de değilim ve cocuk gibi planımız yok eşimle. Reglime 2 gün var. Bundan 1 hafta önce başladı sıcak basması durduk yere kasık ağrıları regli e yaklaşıyorum dedim üstünde durmadım bebek te düşünmüyorum diye . Bundan 5 gün önce yemek pişirirken kokusundan cok kötü midem bulantı kusacakmısım gibi oldu. 3 gün önce köfte yapıp yerken midem bulandı ve yiyemedim. Kafam cok karıştı bu zamana kadar böyle Birsey yaşamadım. Sabahları yataktan kalkmadan cok siddetli baş ağrısı ve sıcak basması yaşıyorum. Ve midem cok yanıyor mide sıvısı genzime geliyor rahatsız ediyor. Sizde bu durum nedir?

Canım bende de öyle başlamıştı bi önceki hamileliğimde 1.5 hafta öncesinden belirtiler yaşamıştım aynı senin gibi ama bir tek baş ağrım olmuyordu sabahları malesef kimyalsal ile sonuçlanmıştı. Ben bu ayda reglime 2 hafta kala gene aynı şeyleri yaşamaya başladım gene şüphelenip gittim reglim gecikmeden kan verdim pazartesi günü 9.7 çıktı yarın yine kan vermeye gidicem yükseliş varsa doktorla görüşmek çünkü içimde ister istemez gene aynı şeyler olucak mı olmayacak mı korkusu var değer çok düşük geldi gözüme herşeyin hayırlısı olsun deyip sakinleştirmeye çalışıyorum kendimi. Umarım seninde hayırlısı neyse o olsun içinde şüphe varsa gidip kan ver illaki çıkar canım

Cevap için teşekkürler Planladığımız Birsey değil ve bu yüzden acıkcası gerginim test yapmaktan cekiniyorum. İnşallah sizin değeriniz yükselir hayırlı güzel haberler verirsiniz bende cesaret edersem teste gideceğim

İnşallah canım benim kendini serbest bırakmaya çalış canım bide bu aralar havalarda dengesiz belki üşütmüş bile olabilirsin bencede kan testi ver için rahatlasın hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah

benimde bugün regl olmam gerekiyo dayanamayıp test yaptım erken gebelik testlerinden çok silik çıktı hamilelik olabilir mi ???

ay var gibi valla kuzu ama erken gebelik testi ise yanıltıcı olabiliyor ya kaç dk da çıkmıştı bu ve markası neydi

3 dk iyi bir süre, olma ihtimali kuvvetli elinde fazla varsa yarın sabah bir daha yap koyulaşmayı takip için. marka için çok olumlu konuşamıcam ama şöyle ki bekleyince benim gecen ay poztifi çıkardı silikti. Ama ben negatiftim. Herkeste böyle olacak diye bir şey yok seninki daha net ve daha erken çıkmış diye söylüyorum:)
Prodoctor markası ilk 3 dakikada içinde cikti

Buyrun benden de biraz oynanmış test

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-07-20-03-07-482_com.android.chrome.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…