Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Sadece tahlil verdiyseniz muayene olun kadın doğum uzmanına. Ben tahlilden 3 gün sonraya randevu aldım. Birkaç gün daha geçsin de kese görünsün istedim. Sonra dr da başka tahlile gerek görmedi zaten. 10 gün beklemede kalacağım. O zaman netleşir. Siz de doktorunuza göre hareket edersiniz. Değeriniz zaten güzel çıkmış

Evet acilde sadece tahlil verdim. Pozitif olduğunu söyleyip 2 gün sonra sağlık ocağında veya poliklinikte tekrar tahlil vermemi söylediler. Bi tahlil daha vereyim bari artık haftaya falan da özele falan giderim daha olmazsa. Şuan devlet hastanesinde en erken ayın 25 ine randevu buldum

Bu konuda pek bilgili değilim ama galiba bu kan verme konusunda saat ve aynı labaratuvar olması önemli tam 48 saat sonra gidiyosunuz ve aynı cihazla ölçülüyor tam emin olmak için artış hızından tamamen buradaki hamiş arkadaşlardan öğrendiğim bı bilgi ama öyle olması şart değilse bilgilendirirler sizi

Ben karnımda ve kasığımda hapşurunca bıçak batması sebebiyle gittim hastaneye. Ayrıca ben diyet yapıyordum, ara sora başım dönüyordu o yüzden. 2 günde gecikme var deyince saat 23. 30 da acilde verdim tahlili. Tahlil sonucundan sonra bana şey dedi bir daha ki tahlilimi burada veremezsin acillik Bi durumum kalmadı, o yüzden sağlık ocağına veya polikliniği gidip tahlilimi verirsin dedi.
O yüzden mecbur yarın sabah sağlık ocağına vereceğim. Sağlık ocağında verince 1 gün sonra çıkıyor ya sonuç. Verdiğim gün e nabızda sonuçları görebiliyor muyum biliyor musunuz?

E nabıza genelde daha geç düşüyor polikliniğe gitseniz daha kolay düşer ama onda da randevu sorun işte
Evet polikliniğe en erken 25 ağustosta randevu var onu da aldım. Yarın sağlık ocağında veririm tahlili sonra artık polikliniğe de giderim. Şuan böyle değişik Bi duygu içindeyim yarın kan vereceğim değer yükseldi mi acaba çok merak ediyorum.

İnşallah yükselmiştir her şey yolunda gider hiç merak etmeyin

Benim e nabızımda görünmedi tahlil sonucu. Yarın 1 hafta olacak hala yok. Sizde çıkar umarım.
Ben o yüzden hastaneden sonucu öğrenmiştim.tahlilden 1,5 saat sonra.
Ben tahlili verdim sağlık ocağında ki doktorum ikindin 3 gibi gel sonuçlar gelir dedi

Tam yumurtalanma dönemin şuan ondan ama tansiyon düşüklüğü kusma bunlar normal değil

Arkadaşlar ben şimdi ayın 25inde polikliniğe gideceğim ya eğer sağlıklı gebelikse kalp atışını falan duyabilir miyim?
Son regli günüm 10 temmuz 2022.
08.08.2022 de değerim 786.8 Di
11.08.2022 de değerim 1549 oldu.
Bu değerlere göre tahmini ne zaman kalp atışını duyabilirim

Emin değilim ama galiba 6. Haftada duyuluyor değeriniz zaten yüksek bence 25inde gittiğinizde duymuş olursunuz 6 hafta oluyo yaklaşık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…