Erken gebelik testinde cok silik 2. cizgi

Hamilelik varmi?

• Ankete Katılan
    45
Ederim tabiki Allahim tez vakitte sizede nasip etsin insallah benimde adetime 4 gun var gecikirsem kan testi yaptrcam
Bu teste göre var gözüküyor sizin evet adetiniz geçsin öyle test yaptırın Çünkü şuan daha ufak test yaptırsanız bile 2-3 gün sonra tekrar yaptırıp artış olup olmadığına bakarlar . Başka testiniz varsa evde çizginin koyulaşıp koyulaşmadıiına bakabilirsiniz . Ben internetten 10 lu test almıştım çizgi çıkmamasına rağmen ya olursa diye hergün yaptım test kalmadı :KK71:

Cok saolun Allah razi olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah adetime 1 gun kaldi bekliyorum bakalim adet olmazsam bi test daha yapicam insallah saglikla hayrlisyla vardir banada dua edin olurmu

Cok saolun Allah razi olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah adetime 1 gun kaldi bekliyorum bakalim adet olmazsam bi test daha yapicam insallah saglikla hayrlisyla vardir banada dua edin olurmu
Inşallah inşallh hayrlı haberler alorsın.bende 8 gün gecıkme ama hala test yapmadım adet agrım var diye korkuyorum yapmaya.inşallah isteyen herkese verir rabbim

Benim adet gunum yarin ama dunle bgun bole cok cok acik kahverengi akinti geldi az az adet olcam arkasindan diye dsundum ama daha gelen bisey yok yarini bekliyorum bide gecikmeyi bakalim

Bugün cesaretimi toplayıp test aldım yarın ilk idrarla yapıcam.nedense hiç bişey hissetmıyorum negatıf cıkamsından korkuyorum.ama 10 gün gecıkti daha once bukdar gecıkmemıstı umarım bu defa pozitiftir

X