Erken gebelik testinde cok silik 2. cizgi

Hamilelik varmi?

• Ankete Katılan
    45
Benim ilk kasik batmam çok şiddetliydi martin ortasına doğru oldu yani test yapmadan 15 gün önce kasik batmam olmuştu canım anlik di bi bıçak saplanır gibi oldu sonra geçti vi kaç kez böyle tekrarladı ama ilki gibi şiddetli değildi şuan da var böyle adet olacakmışım gibi oluyorm arada adetle hamilelik belirtileri hemen hemen aynı gibi

Canım hiç akintim olmadı desem normal de adet ime yakın o malum akinti olurdu ama olmadı mart ayında ondan da şüphelendim biraz sonra şu son zamanlarda böyle yumurta aki gibi hafif sarındı akıntılarım başladı

Benim ilk kasik batmam çok şiddetliydi martin ortasına doğru oldu yani test yapmadan 15 gün önce kasik batmam olmuştu canım anlik di bi bıçak saplanır gibi oldu sonra geçti vi kaç kez böyle tekrarladı ama ilki gibi şiddetli değildi şuan da var böyle adet olacakmışım gibi oluyorm arada adetle hamilelik belirtileri hemen hemen aynı gibi
anldim canim cok tesekkur ederim cevap icin
bende 20 martta yumurtlama oldu
2 3 gun batmalarim oldu sonra gecti beyaz kremsi akintim oldu adetime 2 gun var simdi batma yok az bi akintim var

kizlar rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin
bat ne zamandi ve siz kac gun kala test yaptiniz
birde kasık batmalariniz nezama basladi hala devam ediyormu ?
Adetimden 7 Gün önce predictor early erken gebelik testi aldim ve sonuc hamileyim....
Kasik batmasi iliskiden yani yumurtlamadan 5-7 gün sonra basliyor ve ara ara devam ediyor. Adet agrisi sancisi gibi degil bambaska bisey. Gögüsler agriyor hani bayagi farkli oluyor....

X