Erken gebelik testinde cok silik 2. cizgi

Hamilelik varmi?

• Ankete Katılan
    45

esra2311

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
130
45
31
Bu sabah daynadim erken gebelik testi yaptim... Cok iyi bir doktorun tavsiyesine dayanarak her iki güne bir iliskiye girdin. Böyle olunca öyle yada böyle yakaliyormusuz yumurtlamayi...
1 haftadir migdem hafif hafif bulaniyor....
Gögsümün bazi noktalarina basinca sizliyor..
Degisik tatlar canim cekiyor dün bi tabak tursu yedim üstüne helva sonra bide salca ...
Gecenlerde sabah sabah uyandim ilk lavabta sonra sucuk koktu ve ben dayanamayip yaptim testi cok silik 2. bir cizgi cikti...
Gecen ayda yapmistim bu testi hic bir cizgi cikmamisti.... hemen ümitlenmek istemiyorum ama hamile olma ihtimalim varmi fikirlerinizi almak istiyorum
Tesekkür ederim

Eklentiler

• IMG_4154.JPG
    IMG_4154.JPG
    19,4 KB · Görüntüleme: 6.939
  • IMG_4160.jpg
    IMG_4160.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 5.478
Son düzenleme:
Foto koyar mısın canim

Canım bahsettigin belirtiler için çok erken ama yine de çizgiyi gördüm hamile olabilirsin bir kan testi yaptır derim :)
Bir test daha yapacagim yarin pazartesi kan vermeye giderim. Ben bir hamilelik gecirdim malesef kalbi durdu o hamileligimdede ayni zamanda kasik agrim oldu ve bu sefer daha fazlaydi.. hemende ümitlenmek istemem ama räyamda kac kere gördüm icimden bir his var diyor amabakalim hayirlisi...

Belirtiler psikolojik olabilir. Ama cizgi var gibi biraz daha beklemelisin.

Bende çizgi gördüm :) ama belirtileriniz psikolojik bence cok cok erken çünkü o belirtiler için

Bende çizgi gördüm :) ama belirtileriniz psikolojik bence cok cok erken çünkü o belirtiler için
Cok tesekkür ederim buda bu sabahki testim
Bende öyle düsündüm ama kasigimda batmalar kesinlikle psikolojik degil....
cok istahlandim bazi seyler psikolojik yapmamiz mümkün degil tabikide insan kendini hamile hissederse ister istemez herseyi ona yoruyor ama ikinci testimde cizgi 3 dakikada belirginlesti 5 dakikada iyice netlesti düsük yasadigim hamileliktede böyleydi cizgim

Eklentiler

• IMG_4191.PNG
    IMG_4191.PNG
    259 KB · Görüntüleme: 1.798
  • IMG_4192.PNG
    IMG_4192.PNG
    271 KB · Görüntüleme: 1.574
Cok tesekkür ederim buda bu sabahki testim
Bende öyle düsündüm ama kasigimda batmalar kesinlikle psikolojik degil....
cok istahlandim bazi seyler psikolojik yapmamiz mümkün degil tabikide insan kendini hamile hissederse ister istemez herseyi ona yoruyor ama ikinci testimde cizgi 3 dakikada belirginlesti 5 dakikada iyice netlesti düsük yasadigim hamileliktede böyleydi cizgim
Evet kasık batması olan bir şey zaten gögüs dolgunluğu ağrısıı bunlar ilk belirtileri bu yüzden adetle cok karıstırılıyor :) ama siz daha fazla normal test ypmayın bence gidin kan verin haftanıza göre değerlerinizi öğrenin

Canım bende evde yaptım testi benim belirtilerim sırt kasik bacak ağrısı mide eskimesi acıkma doymama ara ara kasikta batmalar di evde test yaptım

Eklentiler

• IMG-20180326-WA0004.jpeg
    IMG-20180326-WA0004.jpeg
    18,9 KB · Görüntüleme: 2.251
kizlar rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin
bat ne zamandi ve siz kac gun kala test yaptiniz
birde kasık batmalariniz nezama basladi hala devam ediyormu ?

X