Erken Gebelik Testi

mirayeda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
37
0
19
Merhaba Adete 2 Gün Kala 2,5 Saatlik İdrarla Erken Gebelik Testi Yaptım Sonuç Negatiç Çıktı. Aradan 3 Gün Geçdi Şu An Adetim 1 Gün Gecikti Ne Yapmalıyım? Adetime 2 Gün Kala Yaptığım Test Doğru Mudur Acaba?

Canım ozaman çıkmamış ama şimdi çıkabilir bir günde bile değişebiliyor test yapmalısın

Eklentiler

• InShot_20241014_131319448.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Bende adetimden önce yaptığımda negatif çıkmıştı sonra adet günü yaptım pozitif çıktı kan gerdim gebesin dediler bence yapabilirsin

buraya da yazın olur mu benim de adete 2 gün var negatif çıktı idarar testi belirtilerim var dönecek mi merak ediyorum sizin döner inşallahhab

buraya da yazın olur mu benim de adete 2 gün var negatif çıktı idarar testi belirtilerim var dönecek mi merak ediyorum sizin döner inşallah :)
Yazarım Merak Etmeyin İnşÂllah

Benimde 5 gün var adetime bugün yaptım negatif çıktı beklicem bi kaç gün daha adet ağrılarım var vücut ısım sürekli yüksek devam ediyor. Bakalım

erken gebelik testi yapmıştım
Ben Haziran Ayında Erken Gebelik Testi Yapmıştım Belirtilerim Vardı Şüphelenmiştim Belirtilerim Adete 4 Gün Kala Başlamıştı Adetime 6 Gün Kala Merakımdan Öylesine Yaptım Sonuç Çok Çok Silik Telefon Fışaıyla Anca Görünecek Bir Çizgiydi 3 Gün Sonra Yani Adetime 3 Gün Kala Birdaha Ayptım Aynı Testi Daha Koyu Ama Yine Telefonun Flaşıyla Bakılınca Görülen Çizgiydi Adetim 2 Gün Gecikince Birdaha Yaptım Daha Koyu Gözle Net Görülebilir Çizgi Çıktı Gebeliğim Kesinleştikten 6 Gün Sonra İlk Önce Açılmam Oldu Adet Oldum Sandım Gece 3 Te Sancı Tuttu Uykumdan Uyandıracak Derecede Bedenim Tir Tir Titredi Ben Hayatımda Böyle Izdırap Görmedim Çok Kötüydü Gece 4 De Acile Gittik Beta Hcg Görünmüyor Dedi Doktor Tuvalete Gittim Çamaşırımda Bebeğimin Parçalarını Gördüm O Kadar Kötü Oldum Ki Çok Kötü Rabb'im Kimseye Hiçbir Anneye Yaşatmasın 11 Aydır Bebek Bekliyoruz 6. Ayı Tutmuştu Ama Oda Gitti
Taktiri İlahi..

amiin çok geçmiş olsun gerçekten zor Allah kimseye yaşatmasın bu durumu. size de hayırla afiyetle kolaylıkla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…