Erken gebelik testi

serencamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
31
12
27
Merhaba hanımlar bugun erken gebelık (prodoctor) testı yaptım adetıme 2 gun var ilk 10 dakıkada testte silik cızgı cıktı bu sekılde acaba gözüküyormu umutlanmakda cok istemyrm cevaplarsnz cok sevınrm

Eklentiler

• IMG_3322.jpeg
    IMG_3322.jpeg
    70,3 KB · Görüntüleme: 742
Silik çizgi var evet ama dediğiniz gibi bazen yaniltabiliyor ama benim de bu şekildeydi Suan bir yaşında oğlum var 🥰 insallah sizinde öyledir sağlıkla alın kucağınıza ❤️

merhabalar benim testime bakabilir misiniz ?

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2023-09-13 saat 09.17.17.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-13 saat 09.17.17.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 634
Benm kanımda 2 gün önce 44 cıktı bugun saglk ocagna gttım cok dusuk tutmaz dedı 🙁 öylemı acaba
Söyledikleri ne saçma ben kimyasal gebelik de geçirdim 8 le öğrendik 100 ye kadar arttı değerim sonra düştü ams iki günde test verdim. Şu an hamileyim canım ilk 37 yle öğrendim iki gün sonra 120 iki gün sonra 403 13 haftalıkken betam 77 binlerdeydi.. Sen ne bakıyorsun onlara. Önemli olan artması en az 2 kat artması koş hemen kan ver yaz buraya

Söyledikleri ne saçma ben kimyasal gebelik de geçirdim 8 le öğrendik 100 ye kadar arttı değerim sonra düştü ams iki günde test verdim. Şu an hamileyim canım ilk 37 yle öğrendim iki gün sonra 120 iki gün sonra 403 13 haftalıkken betam 77 binlerdeydi.. Sen ne bakıyorsun onlara. Önemli olan artması en az 2 kat artması koş hemen kan ver yaz buraya
Çok dogru dıyorsunz bende güvenmedm az once kan verdm hemen

Merhaba degerm 80 cıkmıs acaba normalmı

X