Erken gebelik testi

Selam kızlar 10.gün yumurtlama gördüm çift çizginin üzerinden 7.gün sizce bişey var mı? haziran ayında kimyasal geçirdim bu arada.. biri shoplu biri shopsuz :KK70:

Eklentiler

• KKKK.jpg
    KKKK.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 138
  • jpppp.jpg
    jpppp.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 141
Benm kanımda 2 gün önce 44 cıktı bugun saglk ocagna gttım cok dusuk tutmaz dedı 🙁 öylemı acaba
Yok artık ne alaka ben 8 ile öğrenmiştim deli ediyor insanı bazen sağlık çalışanları. Kafaya takmayın sakın bu lafı sağlıklı ilerler. Değer artışı önemli kaçla başladığı değil

Kizlar gecen ay 18 de rengli oldum erken gebelim testi yapsam cikar mi acaba gunum gecmeden kan tedti yaptirmak istemiyorum sonuc belli olmaz doe

Kizlar gecen ay 18 de rengli oldum erken gebelim testi yapsam cikar mi acaba gunum gecmeden kan tedti yaptirmak istemiyorum sonuc belli olmaz doe
Ben adetıme 1 ,2 kala falan silik cızgıyle ögrnmıstm planlı gebelık oldugu ıcın merak edıp test yapmstm zaten

ESimpe bizde istedigimiz icin bu ay ole biso bekliyoruz allahin izniyle reglime suan 6 gun var ama bn regkim gecmeden test yapmak isremiyorum

ESimpe bizde istedigimiz icin bu ay ole biso bekliyoruz allahin izniyle reglime suan 6 gun var ama bn regkim gecmeden test yapmak isremiyorum⁹

X