Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

Herkese merhaba, doktora gideceğim bu ay özele gideceğim için devlette tahlilleri yapıp gideyim diyorum. Şimdi leke geldi ama henüz adet kanaması değil önce ki ay da 29 un da lekenme olup 3 un de adet başlamıştı. Şimdi de öyle olacak herhalde. Adetin 2. veya 3. günü tahlil veriliyor ya ben lekelenmeyi mi dikkate alıp 3. gün tahlilleri vereyim yoksa adetim tam başladıktan 2. veya 3. gün tahlilleri vereyim ?

Ben nasıl anlıcam peki yumurtlama olup olmadığını

Çok teşekkür ederim

kizlar bnim bat a iki gun kaldi bazen erken gelirdi gelmedi. Kasik agrim gidip geliyor gobegime vuruyor sol taraf baczgima ayni sekilde. Testim negatif cikti sizce dha erken mi

kızlar banada yardımcı olur mısınız lütfen beklemen adet günümden bir gün sonra yaptım ikinci silik mi bana mı öyle geliyor bu arada bu çatlatma iğnesi oldum fakat bat gününden 9 gün önce 3 gün sürem kahverengi lekelenme oldu doktor da baktı kist var dedi bat gününden sonra bi bakıyım dedim bu şekilde çıktı yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_2917.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_2916.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_2915.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 9
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…