Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

aslisahayannn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
5
1
29
testlerin markaları ve yapılış zamanları yazıyor. sabah yaptığımda çizgi baya hızlı çıktı zamanla belirginleşti ama yine de silikti. akşam yaptıklarımda sa silik ama çizgiler geç çıktı ve ilki kadar belirgin değiller. pcos sendromum var çok dikkat etmiyordur pek planlı ve maalesef istenen bie gebelik değildi… kimyasal gebeliğe dönüyor olması mümkün mü? yaşayan var mı bu durumu? en baştaki test diğerlerine göre daha kaliteli acaba onunla mı alakalı? bilenler yardımcı olabilir mi…

Eklentiler

• C044BA8F-DBA0-447B-9234-85C9BE41326A.jpeg
    152,9 KB · Görüntüleme: 391
Regle ne kadar var? Kimyasal a döner mi beta değerinizi takip etmeniz gerekiyor. Kimyasalsa zaten kanamanız başlar. Korunma yönteminiz nedir?

reglim dediğim gibi pcos olduğum için genelde gecikiyor ama nerden baksak bir 3-4 gün var. bir de doktor bana adet söktürücü vermişti ben onu kullanıyordum sabah akşam hamile olduğumu bilmiyordum. korunma yöntemimiz normlade prezervatif kullanıyorduk ama son zamanlarda hiç kullanmadık pcos olduğum için bu kadar kolay hamile kalmam diye düşünüyordum. sizce çizgilerin silikleşmesi betanın düşmesiyle alaklı olabilir mi yoksa test kalitesinden mi

Regle ne kadar var? Kimyasal a döner mi beta değerinizi takip etmeniz gerekiyor. Kimyasalsa zaten kanamanız başlar. Korunma yönteminiz nedir?
reglim dediğim gibi pcos olduğum için genelde gecikiyor ama nerden baksak bir 3-4 gün var. bir de doktor bana adet söktürücü vermişti ben onu kullanıyordum sabah akşam hamile olduğumu bilmiyordum. korunma yöntemimiz normlade prezervatif kullanıyorduk ama son zamanlarda hiç kullanmadık pcos olduğum için bu kadar kolay hamile kalmam diye düşünüyordum. sizce çizgilerin silikleşmesi betanın düşmesiyle alaklı olabilir mi yoksa test kalitesinden mi

Aynı testle kontrol edin farklı test yapmayın. Hepsinin ölçme derecesi farklı olabilir. İlk idrarla yapın ki birikmiş olur idrarınız daha sağlıklı sonuç alırsınız. Su içerseniz seyreltir bu da sonucu yanlış çıkarır. Pcoslularda gebe kalabilir. Ve çok örneği var pcos olup kolaylıkla gebelik elde eden. Siz biraz riske atmışsınız. Kimyasal gebelikte de çizgi koyulaşır kanamanız geldikten sonra beta düşmeye başlar. Birde düzensiz olduğu için regle ne kadar var bilmiyoruz. Eğer 3 4 gün varsa kaset testin çizgisi güzel. Kaset testler genelde adet geçtikten sonra algılamaya başlar.

Merhaba arkadaşlar Ben aranıza yeni katıldım hamilelik testi yapmak istedim ama ikincisi çizgi silik çıktı lütfen yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 1000075297.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 333
  • 1000075296.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 98
  • 1000075295.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 93
  • 1000075290.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba arkadaşlar Ben aranıza yeni katıldım hamilelik testi yapmak istedim ama ikincisi çizgi silik çıktı lütfen yardımcı olur musunuz
Kaç dakika sonra bu çizgiler belirdi ? Reglinize kaç gün kaldı o da önemli . İlk 10 dakikadan sonra testi dikkate almayın kuruma çizgisi olabiliyor

Kaç dakika sonra bu çizgiler belirdi ? Reglinize kaç gün kaldı o da önemli . İlk 10 dakikadan sonra testi dikkate almayın kuruma çizgisi olabiliyor
Testi yaptıktan belki 2/3 dakika içinde böyle oldu hala daha öyle daha çok belirginlik falan olmadı ayın 6 sında regl oldum 8inde reglim bitti şuan hesaplayıcıya göre bir sonraki regl günüme 20 gün var

Eklentiler

• 1000075881.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 86
  • 1000075882.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 73
  • 1000075883.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 68
  • 1000075884.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 64
  • 1000075884.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 58
  • 1000075883.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 53
  • 1000075882.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…