Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

Evet adetin 2.günü yapılıyor nasıl çıktı prolaktin kac çıktı
Bilmiyorum ki e-nabız'dan bakayım ama Prolaktin diye bir şey bilmiyorum Doktor onunla alakalı bir şey de demedi Bir gün ilişki var Bir gün ilişki yok dedi böyle denemeye devam edeceğiz yumurtaların gayet iyi dedi

Bilmiyorum ki e-nabız'dan bakayım ama Prolaktin diye bir şey bilmiyorum Doktor onunla alakalı bir şey de demedi Bir gün ilişki var Bir gün ilişki yok dedi böyle denemeye devam edeceğiz yumurtaların gayet iyi dedi
Doktor öyle dediyse sorun yoktur

Emin ol ki ben 16 yaşında ilk kızımı doğurdum maddi gücümüz Çok da iyi değildi Ben eşimi kaçarak evlendim Ama gelen rızkıyla bereketiyle geliyor Ondan sonra korunma iğnesini kullandım 2 kızıma hamile kaldım Allah'a şükürler olsun Tabii ki de zorluk çektim ama Allah yardımcı oluyor Ben de hiçbir zaman öyle tedirginliğe girme çünkü gelen gerçekten bereketiyle geliyor Tabii ki zorluk çekersin sıkıntı çekersin
Doğru söylüyorsun canım doğan bir şekilde büyüyor .. ben de dün regl oldum inşallah bu ay olur bir şeyler nasipse

Eklentiler

• 684E295B-831A-4235-831D-1D954DED5695.jpeg
    684E295B-831A-4235-831D-1D954DED5695.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 8
Ya benim 3 tane duamam oldu 3 gebelik yaşadım ama en dikkat etmemiz gereken günler hangisi mesela yumurtlama günü bizim için önemli bir bugün mü adet bitiminden kaç gün sonra ilişkiye başlamalıyım bunların hiç bilmiyorum Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz bana
Ovulasın takip testleri alıp pik günü ve çatlama gününü değerlendirirsen şansını arttırırsın. Regl uygulamalarında doğurganlığın yüksek olduğu güne göre yaparsan tutmama ihtimali var çünkü düzenli değilse ya da o ay yumurtlamanız 1 hafta geç olursa tutmayabiliyor. En güzeli yumurtlama testi çünkü bazen yumurta oluşuyor ama çatlamıyor bu sefer kiste dönüşüyor. Ovulasyon testi ile takip ederseniz yumurta çatlamış mı çatlamamış mı anlarsınız. Ve 2 günde bir birliktelikle de denk getirme ihtimaliniz var.

Lütfen yardımcı olur musun canım eğer istemezsen gerçektdn bidaha sormam kusura bakma
Merhaba canım yeni gördüm kusura bakma. YouTube da mutlaka izle. Yumurtlama günü yaz. Orda önemli hekimlerin anlattığı bilgileri uygula. Herkesin regl döngüsü aynı olmadığı için kesin bir gün söylemek doğru olmaz. Ovulasyon testi de kullanabilirsin eczaneye sorup

X