Erken gebelik testi negatif olup sonra hamile olanlar

Bende de belirtiler var 7 gündür son ilişki tarihin üzerinden 9 gün sonra kan verdim 1.34 cıktı adet günümden 3 gün önce her sabah test yaptım ilk test negatif 2. Test silik 3. Test negatif çıktı bugün adet olmam gerekiyo ağrım var 7 gündür kahverengi lekelenmeme bugün pembemsi ve ara ara peçeteye gelen kuru biber pulu gibi kan eşlik ediyo bilemedim göğüs uclarimda karincalaniyo
Biraz daha bekle eğer olmazsan tekrar kan ver en gerçekçi sonuç kanda çıkıyor

Arkadaşlar merhaba
düzenli adet gören birisiyim günü gününe olurum genelde adetime 4 gün varken yani Dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama bu sabah tuvalette silinirken pembemsi bir leke gördüm ama devamı yok adetime 3 gün var şuan böyle bişey yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldu mu cvp verirseniz sevinirim ❤️
Bende âdetden 5 gün önce test yaptim erkende negatif çikti . Normal teste beyaz soluk çizgi oldu .
2 gün geçtikten sonra lekenme oldu adetden 3 gün önce bu pazar . 9 Ekim adet olmam gerekiyordu çünkü hep takip ediyorum .25-26 gün benim döngü . Ama lekelenme adet e dönüşmedi test yaptim öğlen pozitif çikti 9 ekimde

Bende âdetden 5 gün önce test yaptim erkende negatif çikti . Normal teste beyaz soluk çizgi oldu .
2 gün geçtikten sonra lekenme oldu adetden 3 gün önce bu pazar . 9 Ekim adet olmam gerekiyordu çünkü hep takip ediyorum .25-26 gün benim döngü . Ama lekelenme adet e dönüşmedi test yaptim öğlen pozitif çikti 9 ekimde

X