Erken gebelik testi negatif olup sonra hamile olanlar

umudayolculuk6155

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
29
9
33
Arkadaşlar merhaba
düzenli adet gören birisiyim günü gününe olurum genelde adetime 4 gün varken yani Dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama bu sabah tuvalette silinirken pembemsi bir leke gördüm ama devamı yok adetime 3 gün var şuan böyle bişey yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldu mu cvp verirseniz sevinirim ❤️

Arkadaşlar merhaba
düzenli adet gören birisiyim günü gününe olurum genelde adetime 4 gün varken yani Dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama bu sabah tuvalette silinirken pembemsi bir leke gördüm ama devamı yok adetime 3 gün var şuan böyle bişey yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldu mu cvp verirseniz sevinirim ❤️
Belki yerleşme kanamasidir canım normalde adet öncesi lekelenmen oluyormuydu

Belki yerleşme kanamasidir canım normalde adet öncesi lekelenmen oluyormuydu
Hayır canım olacağım gün ilk kahverengi leke geliyordu ama sonrası kanama başlıyordu ve günün gününe olurum ben çok nadir 1 gün erken veya geç olurum şimdi 3 gün önceden böyle olunca acaba mı dedim inşallah yerleşme kanamasıdır ya 1 haftadır da ciddi bel ağrısı yaşıyorum

Hayır canım olacağım gün ilk kahverengi leke geliyordu ama sonrası kanama başlıyordu ve günün gününe olurum ben çok nadir 1 gün erken veya geç olurum şimdi 3 gün önceden böyle olunca acaba mı dedim inşallah yerleşme kanamasıdır ya 1 haftadır da ciddi bel ağrısı yaşıyorum
İnşallah canım günün geçince bir test yap bence enfeksiyon falan yoksa bence olabilirrr🥰

Arkadaşlar merhaba
Ben canım 😊
Erken gebelik testim negatif çıkmıştı ama o ay hamileydim 😊

Arkadaşlar merhaba
Son durum nedir

Eğer adet günümden sonra da kanama olmayıp gecikmem olursa o zaman test yapcam tekrar bekliyorum şimdi yapıp yine negatif görürsem modum düşer
Bende de belirtiler var 7 gündür son ilişki tarihin üzerinden 9 gün sonra kan verdim 1.34 cıktı adet günümden 3 gün önce her sabah test yaptım ilk test negatif 2. Test silik 3. Test negatif çıktı bugün adet olmam gerekiyo ağrım var 7 gündür kahverengi lekelenmeme bugün pembemsi ve ara ara peçeteye gelen kuru biber pulu gibi kan eşlik ediyo bilemedim göğüs uclarimda karincalaniyo

Arkadaşlar merhaba
Ben :))
Erken gebelik yaptım herkese yalanci pozitif çıkaran marka bana negatif çıkarttı
Testten 6 gün sonra , adetim gelmesi lazımdı gelmedi
Bir daha test yaptım pozitif çıktı:)

X