Erken Doğum riski:(

Ansaneri

мιηιк кє&#8
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
803
0
43
Dün kontrole gittim 27. haftadayım doktoruma şikayetlerimi anlattım aralıklı olarak kanamalarım oluyordu yapılan kontrolde erken doğum riskiyle karşı karşıya kaldığımı ve doğum sancısından zedelenme olduğunu söyledi. bir kez daha aynı şikayetim olur veya sancım olursa hemen hastaneye gitmemi ve sancıları durdurmak için müdahele etmemiz gerekir dedi aksi taktirde bebeğim erken dünyaya gelirmiş. Moralim çok bozuk dünden beri hiç keyfim yok kötü düşünmek istemiyorum ama insan kendini düşünmekten alıkoyamıyor. Allah inşallah onu bize zamanında kavuşturur. Ben mayıs annesi olurum inşallah....
Bebeğimin sağlığı çok iyi inşallah sonuna kadarda öyle olur hamilelerin duası daha çok kabul olurmuş benim ve bebeğim için dua edin....

tatlım çok geçmiş olsun canım.....
hakkınızda hayırlısı olsun......
moralini yüksek tutmaya çalış....
dualarımız seninle......

2 gün önce aynı şikayetten abimin hanımını götürdüler doktora onunda kanaması var...dikkat et erken doğum olabilir damiş....dikkatli olun ne olur
doktorunuzun bütün önerilerine uyn ...çok geçmiş olsun...

canım bol bol dınlenmen gerek......

cok gecmiş olsun....

ayakta fazla kalma...ınsanlah bebısın zamanından once gelmezzz

canan geçmiş olsun dikkatli ol canım inş bi daha olmaz şikayetin bebeişin zamanına gelir

Canancığım çokça geçmiş olsun..pozitif şeyler düşün,kendine cok dikkat et,herşeyi boşver,bebişine odaklan cnm...inşallah zamanında ve sağlıkla gelir bebişlerimiz..

Bende hep iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum elimden geldiğincede iş yapmamaya özen gösteriyorum inşallah bebeğime zamanına kadar iyi bakarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir..

Canancım geçmiş olsun canım..

Allah inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde zamanında kucağına almayı nasip eder..Mümkün olduğu kadar yatarak dinlenmeni ve iş yapmamanı tavsiye ederim..Kendini hiçbir şey için zorlama..Moralini de yüksek tutmaya çalış çünkü düşündüğün herşey artık hormonlarının nedeniyle bebeğini de etkiliyor.. Çok geçmiş olsun tekrar..

canım benim, inşallah bebeğin ve sen sağlıklı bir şekilde hamileliği sonlandırırsınız. Allah büyüktür canım. geçmiş olsun

ALLAH büyük inşallah başka sorun yaşamazsın bebeğini mayısta kucağına alırsın.bende diğer arkadaşlar gibi yat dinlen ve bol su iç dicem canım.

çok büyük geçmiş olsun canım. Sakın üzme kendini bol bol dinlen ve moralini yüksek tutmaya çalış. Rabbim hakkınızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşaallah.

Geçmiş olsun canan, moral herşey için önemlidir..ara ara kanamalarım oluyor diyorsun onun için yatmak gerekiyor diye biliyorum.. Hiçbirşeyi kafana takmadan bol bol dinlenmeye çalış...

sen bol bol dinlen fazla is yapma agir falan da kaldirim deme
dua et bol bol bizde ederiz zazten hergun hepimiz icin ediyorum saglikli dogsun ve zamaninda dogsun yavrularimiz diye
insallah oyle olur aminnnnnnnnnnnnn

Moralim bozuk sabah yine kanamam oldu Doktorumla konuştum gel dio şans dileyin bana

canım herşeyde bir hayır vardır kısmetten öteye yol gitmez.inşallah sorunsuz
tamamlarsın gebeliğini .önemli olan dinlenmen ve strese girmemen stresin erken doğumu tetiklediğini biliyorum

Hepinizin tavsiyesi gibi doktorda kesinlikle dinlenmem gerektiğini söyledi. Çok dua ediyorum allahım inşallah beni duyar bebeğimi sağlığıyla kucağıma alırım. bir tek ben deil tüm hamilelere allah hepimizin yardımcısı olsunn

Canancım sakın canını sıkma..Bırak herşeyi ve bütün gün dinlen çok ayakta kalmamalısın. Ev işleri için yardım iste..Bazı hamileliklerde olabiliyor böyle şeyler..İnşallah düzeleceksin ve bebeğini zamanında kucağına alacaksın..

Çok saol canım bende artık hiç bi iş yapmamaya karar verdim hiç bişey bebeğimden önemli deil... Destekleriniz için hepinize teşekkür ederim

canancım drun tavsiyesini dinle canım gerekirse sürekli yatacan yavrun için allh kolaylık versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…