Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

bunu bende duydum ikbal gürpınarın programında ömer coşkun söylemişti..hayıt tohumunu alıp balla yada pekmezle karıştırıp yiyin dedi.ama o tüylenme için demişti.göğüsleri büyüttüğüde doğrudur.hormonları dengeliyormuş.

bunu bende duydum ikbal gürpınarın programında ömer coşkun söylemişti..hayıt tohumunu alıp balla yada pekmezle karıştırıp yiyin dedi.ama o tüylenme için demişti.göğüsleri büyüttüğüde doğrudur.hormonları dengeliyormuş.

normal tüylenme içinde acaba faydası varmıdır bitirir mi ki :1rolleyes: neyse ben de denicem hem kadınlar için iyiymiş zararıda yok faydası da var baya içelim ozaman :içelim:

bide bunu deneyelım bari.kullanan arkadaslar durum ne ya???var mı bi gelişme*.ana göre başlasak.şekerride cok severım.meger küçültüyomuş ha.of ofofof

evet şekersiz için bitki çayalrını...şeker tüm etkiyi yok ediyomuş...ben alışkınım şekersiz içmeye:ecrin_bebek:..rahatlıkla içiyorum :1rolleyes: şöyle iki hafta falan geçsin anca belli olur diye düşünüyorum...tüyleri azalttığını da ilk kez duydum...yani mantıklı aslında hormonalrı dengeliyosa onu da dengeler..sempatiksalakcinni

canlarm eger etkiyi gormezsk bile dvm etmek gerek en azndan regl duzensz olmcak di mi ? :-)

yaa arkadaşlar benim göğüslerim çok küçük yok denecek kadar... başka hiçbir sağlık problemim yok adetim falan düzenli çok şükür.. hayıt tohumu aldım kullanmayı düşünüyorum uzun bir süre etkisini görene kadar fakat diğer taraftanda korkuyorum sonuçta direk hormonlara etki eden bir bitki bi zararı olur mu acaba çünkü bu hormon sadece göğüslere gitmicek diğerlerinide artırıp bi sorun yaşamaktan korkuyorum siz ne düşünüyosunz bu konuda

kızlar ben başlayaylı 18. gün bugün hissettiklerimi yazayım adetim çok uzun sürerdi bu ay daha normal geçirdim adet sancımda yok denecek kadar az oldu ayrıyeten epilasyon yaparken daha az acı hissettim göbek ve beldeki tüyleri de aldırıyorum en çok bel acırdı bu sefer jhiç acı hissetmedim diyebilirim.göğsümdeki etkiyi de yazarsam 1-2 cm dolgunluk oldu ama ben aynı zamanda spor ve krem kullanıyorum hepsinin birden etkisi oldu sanırsam-

ben de bendeki etkilerini anlatayım hemen bu benim 6. günüm
adet acılarını hiççç hissetmedim :lepi:
...dün başladı ve hiç bir ağrım sızım yok :lepi:
epilasyon yaparken acı hiç yok denecek kadar az hatta tüyler sanki emaneten konmuş gibi kaydirigubbakcemile3 acı yokkk :lepi:
ayrca sinirsistemim düzeldi ...çok sakinim çokk hatta 2 bardak içtim ben haftasonu kuzenime bir bardak verdim içmedi ben içtim 2 bardak içincede havalarda uçtum resmen sempatiksalakcinni :lepi:

en önemlisi 14 yıldır 1.5 paket sigara içen ben 3 gündür içmiyorum bırakmakmaya çalışmadım kendiliğinden bünyem istemiyor içemiyorum olmuyor sempatiksalakcinni içmek istesemde içemiyorum miden bulanıyor içinceakannehir en çok da buna sevindim :lepi:....ne için kullanmaya başladım ne oldu bence herkes kullanmalı bu yapraktan
arkadaşım ALLAH senden bin kere razı olsun a.s.a.s.

kızlar bende başladım ama günde 1 bardak içiyorum sizce az mı ? siz kaç bardak içiyosunuz???

ben de bendeki etkilerini anlatayım hemen bu benim 6. günüm
adet acılarını hiççç hissetmedim :lepi:
...dün başladı ve hiç bir ağrım sızım yok :lepi:
epilasyon yaparken acı hiç yok denecek kadar az hatta tüyler sanki emaneten konmuş gibi kaydirigubbakcemile3 acı yokkk :lepi:
ayrca sinirsistemim düzeldi ...çok sakinim çokk hatta 2 bardak içtim ben haftasonu kuzenime bir bardak verdim içmedi ben içtim 2 bardak içincede havalarda uçtum resmen sempatiksalakcinni :lepi:

en önemlisi 14 yıldır 1.5 paket sigara içen ben 3 gündür içmiyorum bırakmakmaya çalışmadım kendiliğinden bünyem istemiyor içemiyorum olmuyor sempatiksalakcinni içmek istesemde içemiyorum miden bulanıyor içinceakannehir en çok da buna sevindim :lepi:....ne için kullanmaya başladım ne oldu bence herkes kullanmalı bu yapraktan
arkadaşım ALLAH senden bin kere razı olsun a.s.a.s.

canım sonuçların güzelmiş allah devamını getırsın inş.peki göguslerde yokmu daha bişey.bu arada tadı nasıl.kötü bişeymi.ayrıca gunde kaç bardak içiyosun aç yada tok???:uhm:

canım sonuçların güzelmiş allah devamını getırsın inş.peki göguslerde yokmu daha bişey.bu arada tadı nasıl.kötü bişeymi.ayrıca gunde kaç bardak içiyosun aç yada tok???:uhm:

canım ben tok karnına içiyorum sabah ve akşam olmak üzere ben adet öncesi gerginlik ve sancılar için başlamıştım ...adetime yakın olduğundan göğüse etkisini anlayamadım çünkü adetim de dün başladı olan dolgunlukta ondandır zaten CADIARZU kullanmaya devam edicem en az 3 ay kullanmak lazımmış zaten değişmeleri yazarım sizlerede olumunekankayizsmile

Kızlar hayıt tohumu mu kullanıyorsunuz?
İçiyorum demişsiniz ben onu balla ya da pekmezle karıştırıp yeniliyor diye biliyorum.
Benim inanılmaz regl sancım olur bunun için başlayacağım. Hangisinden alayım?

Kızlar hayıt tohumu mu kullanıyorsunuz?
İçiyorum demişsiniz ben onu balla ya da pekmezle karıştırıp yeniliyor diye biliyorum.
Benim inanılmaz regl sancım olur bunun için başlayacağım. Hangisinden alayım?
canım ben yaprağını buldum ....alıyorum kupa bardağını sıcak su dolduruyorum içine birkaç tane yaprak atıp karıştırıyorum rengi çıkıncada kaşıkla atıp şekersiz içiyorum çay gibi çok ta alıştım sanırım bağımlılık yapıyor şuan adetliyim ne ağrı var ne bişey hayatımın buluşu oldu hayıt arkadaşa yine teşekkürler opuyorumnanaktan

yaaaaaaaa simdi okudum da yazılanları herkes iyi sonuclar almıs ay cok mutlu oldum yaaaaaaaaaaa =)))) ne mutlu bana ne güzel yardım edebilmekkk:)))))
ben bu kadar iyi sonuc alınca bu kadar mutlu olabilirim yanii :)))))olumunekankayizsmile
kadınlar kulübüne de tesekkürlerrenbuyukkk:

cnm bende icmeye basladim ama duzenslzligim icin. cidden agri sizi yok ya saka gibi :)

cok buyuk iyilik yaptn sen burdaki bayanlara asil tesekkurler bizden ..

off offf bendede düzensizlik,tüylenme var.pko hastasıyım...bende denicem bakalım..sağol arkadaşım bilgilendirdiğin için..

kızlar sentetik hormon tedavisi görenlerde yan etki görülebilir diye yazyo bu bitki ile ilgili.. Sentetik hormon tedavisi ne demek bilen varmı çay elimde ama içemiyorum :KK43: dün ilk defa yaptım ölcüsünü akcrdım coka cı oldu içemedim

X