Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

Arkadaşlar tohumu kaynatıp içiyorsunuz ama ben dün gidip aldım hayıt tohumu, aktarada sordum yine fikir olsun diye. Toz haline getir balla karıştırıp ye dedi. Sizce hangisi daha iyi veya ikiside aynı görevi mi görüyor? Bir yandan çay diğer yandan bal. Biliyorsunuz balla yendiği zaman direkt olarak kana karışır veya şekerli herhangi bişeyle yendiğinde. Çayın direkt kana karıştığını sanmıyorum. Kafam karıştı yahuuu :))) Bilgisi olan S.O.S!

Ayrıca tadı kötü olduğu için çayını içmekte zorlanabilenler olurmuş o nedenle tozunu balla karıştırıp yemek daha kolay oluyor tüketim açısından dedi aktar arkadaş. Tabi illa bal olmak zorunda değil yoğurtta olurmuş. Benim bilmek istediğim hepside aynı işlevi görüyor mu :KK70: utandığımdan soramadımda ben bunu göğüslerim büyüsün diye alıyorum ama böyle tüketirsem aynı işlevi görür mü falan filaaan :rofl:

(şuan içiyorum tohumu demledim. Felaket bi tadı var ama katlanıcam. Sanırım balla yemek en mantıklısı. Bu şekilde tüketeniniz var mı, hadi bayanlar uzatın yardım eliniziii :)))

Son düzenleme:
kizlar faydasini goren.birisi tam olarak nasil icildigini neyle karistirdogini yazablirmi birazdn carsiya cikicam cok az vaktim var onceki sayfalara bakamadim lutfenn cikmisken alayim ne lazim nedir nasil kullanilirrr???

kızlar ben de dün yabancı bi forumda gördüm.hayıt kapsülü kullanmış bi kadın günde 1600 mg, beş ay boyunca hiç ara vermeden,aksatmadan.5 ayın sonunda 2 beden büyümüş.bıraktıktan sonra eski haline dönmüş mü,yoksa sonuçlar kalıcı mı o kadarını okumadım yalnız.

kızlar bende bugün aktara gittim aldım hayıt yaprağı diye bişey yok tohumu vardı aktar bana bunu alıcağına pakette 42 li çayı var ddi onun içinde adaçayı falan bir sürü bitki daha var hormon düzenlemesnde daha etkili dedi daha çok bitki karışımı olduğu için. içinde hayıtta var aynı zamanda . rezenede alıcaktım almana gerek yok bunu iç düzelirsin ddi ve erkekti bilmiyo göğüs için aldığımı tabi :KK70: rezene alamadım o aktardan bi marketten hazırını aldım umarım işe yarar

canım moralinizi bozmak için söylemiyorum bünyeden bünyeye değişir tabi benim amacım da büyütmek.
Ben 2 tl lik aldım bitene kadar günde 1 su bardağı olmak üzere içtim ama herhangi bi faydasını göremedim. Adetim sancılı geçmez yine geçmedi bende fark olmadı yani.
Umarım sizde işe yarar :)

Ne hayit be adacayi ne masaj ne kremler hicbir sey tek basina etki etmiyor kizlar. Mutlaka ama mutlaka yuklenmek gerekiyo. 3 yillik tecrubeme dayanarak konusuyorum ve 3 yil sonra herseyi uygulayarak
1 ayda cok guzel sonuclar almayi basardim :)

Ne hayit be adacayi ne masaj ne kremler hicbir sey tek basina etki etmiyor kizlar. Mutlaka ama mutlaka yuklenmek gerekiyo. 3 yillik tecrubeme dayanarak konusuyorum ve 3 yil sonra herseyi uygulayarak
1 ayda cok guzel sonuclar almayi basardim :)

1 ayda ne uyguladın ki canım sonucları güzel oldu bizimlede paylaşırmısın

Kızlar, bende de hormon bozukluğu var diane 35 kullanıyorum bu çayı da içsem bir zararı olur mu acaba?

X