Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ben de 30 yaşı devirdim.ama bunları büyütemedim bir türlü.şimdi nette araştırdım da bu hayıtın tabletleri varmış.bütün kadın hastalıklarına,sivilce tedavisi için,adet sancılarına,göğüs büyütmek,dudak dolgunlaştırma,kırışık azaltma bir çok şey şeye faydası var bunu kullanabiliriz aslında.

aktarda hayıt tohumu varmış...yaprağı lazım bana dedim aynı dedi...demleyerek içicekmişiz tohumunu da...aynıdır heralde ya...2 liralık aldım ben amabilmiyorumkismile

biri cevap vereydi iyidi ya:eek:

Konu önemli :)) Güncel yapalım belkim açan arkadaş görür...

Tohumu da aynı etkiyi verir herhalde sonuçta yapral da tohumdan çıkmıyor mu :KK70:

ayyy kullanmaya baslayanlardan etkilerini gorenler bizide bilgilendirsin lutfen :))))

ben dün itibariyle başladım bakalım sonuçları yazarım.ama günde 2 kere mi bir kere mi ona karar veremedim.bazı yerde 1 bazısınza 2-3 diyorlar.

Erkeklik hormonumun fazla oldugunu öğrendiğimde ben de başlamıştım buna.
Ama hiçbir şeye düzenli devam edemediğim gibi birkaç gün sonra bunu da bıraktım kaydirigubbakcemile3
Hormon rahatsızlığınız olsun olmasın hepiniz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz kızlar.. çünkü gerçekten faydası çok fazla.. ben kullanacağım için çok araştırmıştım zamanında.. Fazla olan hormonu azaltıyor az olanı arttırıyor herşeyi dengeliyor..
Bi daha başlayayım bari ben de.. :)

Erkeklik hormonumun fazla oldugunu öğrendiğimde ben de başlamıştım buna.
Ama hiçbir şeye düzenli devam edemediğim gibi birkaç gün sonra bunu da bıraktım kaydirigubbakcemile3
Hormon rahatsızlığınız olsun olmasın hepiniz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz kızlar.. çünkü gerçekten faydası çok fazla.. ben kullanacağım için çok araştırmıştım zamanında.. Fazla olan hormonu azaltıyor az olanı arttırıyor herşeyi dengeliyor..
Bi daha başlayayım bari ben de.. :)

Canım tohum veya yaprak farkeder mi çünkü burda da yaprağı yok aktarlarda, haplarını da sentetik diye kullanmak istemiyorum...

bende bugün tohumunu aldım yaprağı satılmıyor çoğu yerde ya acaba farkedermi????

yazının sahibi benim
benim kullandığım hayıt yapragı diye geciyo ama icinde tohumlarda var
siz yinede hayıt yapragı diye alın yani

valla desire ben yaprağını bulamadım tohumunu aldım...onu içeyim bari...aynı olur heralde..çünkü yaprağını bulmak çok zor ya...

yaa bu bilgiyi sizinle paylasma fırsatı buldugum icin ben cok mutluyum:) dısardan bi faydasını göremezsek bile emin olalım iceriden ciddi anlamda tedavi oluyoruz...olusabilecek kadınsal hastalıklara karsı da korunmus oluyoruz

X