Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

Fakat kızlar başlandı mı düzenli devam edilmesi gerekiyor.. Çünkü baya uzun bir sürede etki ediyor bu..
Adaçayı gibi falan değil bildiğim kadarıyla..
Benim gibi 1 hafta içip bırakmayın kaydirigubbakcemile3
Ben de tohum şeklinde aldım.. yaprak görmedim hiç..
Hayıt diyince direk tohum olanından veriyorlar zaten genelde..

kızlar ben 4 gündür kullanıyorum hayıtı dün akşam baş dönmesi ve miğde bulantısı yaşadım acaba bunun etkisi olabilir mi yada aynı doğum kontrol hapının ilk günlerinde de böyle bir etkisi vardır sanki hamile gibi öyleydi aynı.bu işe yaradığını mı gösterir acaba anlıyamadım.

Son düzenleme:
sanırım aynı şey bugün başıycam bakalım inş etkisinigörürümde sizede söylerim.

bende aldım kızlar hayıt yapragı yaprak ve tohumlardan oluşuyor.bugün başlayacagım tadını çok merak ediyorum..gelişmeleri yazarım

Ben bugÜn ıÇmeye baŞladım fazla ıÇemedım tadı kÖtÜydÜ tadı kÖtÜ olduĞu ıÇın ıÇebıldıĞım yere kadar ıÇıcem bıde boĞazımda acı bır yanma yaptı.

tadı kötü diye şeker katmayın kızlar. hatta şekeri direkt kesin çayda falan da. çünkü şeker büyümelerini engelliyor. yabancı forumlarda da şeker için herkes aynı şeyi söylemiş ben de atmıyorum ne zamandır şeker

adaçayı gibi lezzetli olmasada çok berbat değil..bakalımm etkisini ne zaman hissettirecek..hepimize afiyet olsun.

ya kızlar ben yaprağını bulamadım tohumu varmış kilosu 20 tl CADIARZU bide suyu varmış 10 tl tam araştırmadım sadece bir yere sordum cumartesi tekrar bakıcam bilmiyorumkismile

bende yaprak istedim tohum verdiler 3 gün oldu başlayalı.ben herşeyden ümidi kesmiştim 5ay oldu yapmadığım şey kalmadı ama kalıcı bir büyüme sağlayamadım o yüzden pes etmiştm bakalım ne olacak.zaten öyle bi duruma geldim ki kimseyle paylaşamadığım bu derdimi burda paylaşıyorum bi gelişme olursa koşa koşa gelip anlatmak istiyorum sizlere..

arkadaslar öncelikle bu bilgiye nasıl ulastıgımı acıklayayım guclubacismile:
ablam rahminde kist olusumundan dolayı doktora gitti ve erkeklik hormonunun fazla oldugu ortaya cıktı... doktor insaflıymıs ilac vermek yerine dogal bir yöntem önerdi
hayıt yapragı!!!!!:lepi:
kesinlikle mükemmel...göğüsleri büyüdü,kist önemli ölcüde küçüldü,regli düzene girdi,yüz hatları bile daha dişileşti aynı zamanda bayanlarda libido artırıcı etkiye sahipmiş ve menopozu geciktiriyomus
ben de 3 gündür kullanıyorum reglimi düzenlemesi icin 3 gün icinde gögüslerim dolgunlastı:nazar: denemekte fayda var derim...nasıl olsa hiç yan etkisi yok :))):enbuyukkk:

Doktor gercekten insafliymis.Benim doktorum oyle degildi.16 yasimdayken bende tuylenme ve adet duzensizligi vardi.Doktor da bana dogum kontrol hapi verdi ve bu hapin yan etkisnin olmadigini,olusa da milyonda bir olacagini soyledi.O milyonda bir de beni buldu.Ilaci kullanmamdan 8 ay sonra tam universite sinavlari icin dersaneye basladigim ilk hafta,sag ayagimda bir agri basladi.3 hafta icinde bu agri butun bacagima yayildi ve bacagim sisti.dizimi kivirdigimda agridan bacagimi acamiyordum,actigimdaysa da kiviramiyordum.Doktorlar gelisme caginda oldugum icin kaslarimda spazm oldugunu soylediler.Bacagim tam gecti derken 1 hafta sonra akcigerlerim agrimaya basladi.Batar girmis gibi derin nefes alamiyordum,saga sola donemiyordum,dogrulamiyordum,vs.Buna da kas spazmi dediler.Ancak daha sonra cigerlerimin su topladigini kesfettiler.Verem ve zaturreeden suphelendiler.Yaklasik 3 ay hastanede yattim,3 ay okula gidemedim,dersaneyi biraktim.3 ayin sonunda sag bacagimdan gecen toplardamarin,topuktan kasiga kadar kan pihtilasmasi nedeniyle tikandigini kesfettiler.Bu tikanma da akcigerlerimde su toplanmasina neden olmus.Butun bunlarin nedeni de kullandigim dogum kontrol hapiymis.Bu hap kullanilmadan once belirli tahliller yapulmasi gerekiyormus ama benim sevgili (!) doktorum bundan bahsetmedi.Annem kendisini aradiginda, bu hapin boyle bir yan etkisi oldugunu ve birakmami soyledi.(mubarek adam simdi mi soylenir?bastan soyleseydin ya!) artik omur boyu hormon hapi kullanmayacagim,yasak. hapi biraktiktan sonra ,cenemde hafif tuylenmeler oldu.Bir de verdigim 10-12 kilonun(42 kiloya dustum) etkisiyle de vucudumda degisiklikler oldu.Daha once zayif olmama ragmen bikini ustunu hep bir beden buyuk alirdim. Hastaliktan sonra cocuk gorunumune sahip oldum. Cocuk reyonlarindaki large beden kiyafetler ustume olmaya basladi.Bu cok sinir bozucu bir durum.Resmen tahta gibiydim.Cok gur saclarim vardi ve saclarim da azaldi ve cilizlasti.Cok sukur simdi daha iyiyim.En azindan cocuk bedeninden kurtuldum.Yinde sukrediyorum Allah'a hayatta kaldigim icin.Eger hastaligimin teshisinde biraz daha gec kalinsaydi ben su anda bunlari yazamiyor olacaktim.Ya felc olacaktim,ya bacagim kangren olup kesilecekti ya da hayatta olmayacaktim.O yuzden arkadaslar sakin test yaptirmadan adet duzensligi icin dogum kontrol hapi kullanmayin.Bitkisel yollara basvurun.Dogum kontrol hapi en son care.

candy üzüldüm canım :KK43:
arkadaslar ben 2 liraya alıyorum 1 haftadan fazla gidiyo öyle yüksek meblalar ödemeyin isterseniz bana mailinizi burdan mailleyin iletişime geceriz ben size burdan yollarm

X