Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

arkadaşlar gögüslerim den memnunum dudklarımda doogun adet duzensizligim var kullanmak istiyorum ya dahada buyur ve dolgunlasırsa?
:KK30:ve ayrıca pco luyum bebegım olmuo

Ben kullan derim, kaybedeceğin bir şey olmaz nasılsa. Göğüslerinin ve dudaklarının daha da dolgunlaşacağını sanmıyorum ben çünkü hayıt düşük hormonu yükseltiyor yüksek hormonu düşürüyor yani hormonlarını dengeliyor bence herkesin kullanabileceği bir bitki bu yüzden. Başka bir hayıt topiğinde adetinin düzene girdiğinden bahsedenler de olmuş, mutlaka bir faydası vardır. Ha bak bebeğim olmuyo demişsin aklıma geldi, yine bu forumda okumuştum bi arkadaş sanırım büyükannesinin çocuğu olmadığından bahsediyordu ve biri ona bi ilaç vermiş, hayıt tohumuymuş, hiç ara vermeden bir yıl boyunca düzenli kullanmış ve sonra çocuğu olmuş. Tabii kimse garanti veremez ama denemeden de göremeyiz sonucu inşallah sana da faydası olur canım. :) Hormonlarınla ilgili problemin yoksa başka bitkilerle de tedavi sağlayabilirsin mesela civanperçemi, aslanpençesi gibi. Bunlar da kadın hastalıkları konusunda çok faydalı bitkiler.

Kızlar şimdi buldum, anne sütünü arttırmak için de kullanılabiliyormuş :) Daha önce hiç rastlamamıştım.

ben bicok sey denedım.internetten şifa bıtkıselden krem ve bıtkı ekstesı kullandım.olmadı.sonra deowel aldım üc aydır sırtımda.oda olmadı.hayıt ve corek otu yagı kullandım.bıraz oldu.derken bıraktım.yıne kuculdu.sımdı uç gundur hayıt,kara üzüm cekırdegı kullanıyorum.ayrıca corek otu rezene yagı ve cılek yagıyla masaj yapıyorum.bıraz ıyı gıbı.duzenlı kullanıcam.sonucu yazarım

6 ay boyunca her gün günde 2 bardak. iyi de ara vermek gerekmiyor mu hiç? bitki bilimciler mesela bu tarz kürlerde 2 hafta için bir hafta ara verin vs. tarzı şeyler söylüyorlar. saç dökülmesi de belki ondan oluyordur. bilgisi olan var mı kızlar ? :KK24:

merhba nobel.bende kullanmak istiyorm hormonları düzenlyormuş die duydum benim sorun yok ama serbest testesteronda bras fazlalık var sdece önemli olmicak dercede. tüyler için kullanmak istiorum nette arştrdım faydası olur yönünde ama brkaç yorumda tüylenme yaptı die gördüm .sende nasıl tüylernde artış var mı bunu sorcaktım. kaş yaparken göz çıkarmayalım. :44:[/QUOTE
şuana kadar tüylenme - kıllanma olmadı..yani eskisi gibiyim ama yaklaış 2-3 kilo aldım..tabi kilo alışım yemek yemeği çok sevmemmi yoksa vücudum su mu tutuyo hayıttan anlayamadım.bırakıp bırakmama konusunda da karasızım...goguslerım eskiye gore cok daha dolgun..sanırım suana kadar 2 ayı geçti. bir 2 ay daha kullanmk isitoıyrum..bakalım sıkı bir diyete başlıyacam..eğer kilo veremssem hayıtı bırakcam bu kadarına bile şükür :KK61:

tüylerinde azlma olmadı aynı duruo ama göğüsler dolgunlaştı yani tamm bklım cnm hadi hayrlısı .br ara bşldım tadı da acı çok düzensiz 0n gn kadr içmştm .başlasm mı kararsızım yaa :KK37:
bu arada msjını daha yni gryrum o ysden geç yasdım teşkkrler cvp için :KK23:

Ben oluyorum o. :) Hayıt tohumu ancak hormonal sebeplerden dolayı küçük olan göğüslerinizi büyütebilir kızlar o da hormonlarınızı düzenlediği için. Yoksa göğüs büyütme gibi bi özelliği yok. Mesela rezenenin anne sütünü arttırıcı bi etkisi oldugu biliniyor. Hormonlarınız normalse bu gibi özelliklere sahip olan bitkiler deneyin derim rezene, anason gibi.

Bu arada benim gibi erkeklik hormonunu düşürmek için uğraşanlar varsa ısırgan otunu tavsiye edebilirim kızlar gerçi daha başlamadım ama yarın öbür gün başlayacağım ciddi oranda testesteronu düşürüyormuş umarım hayal kırıklığına uğramam. Ha bir de ısırgan otunun da anne sütü arttırıcı etkisi var aklınızda bulunsun. :)

cnım ısırgan otunu ne şekilde kullnıyosun .başldın mı faydasını gördün mü ??:KK8:

balepabucu şimdi ısırganı burda grünce netten bakiyim ddm bak ne buldum

Isirgan, testosteron hormonunun seks hormonu baglayici globulin'e baglanmasini engeller. Isirganin kendi baglanarak, baglanmis testosteron sayisini düsürerek izafi olarak serbest testosteron sayisini arttirmis olur.

işte bu yazı. yani anldığım kadryla serbest testeronu artırıyo. bnmde zaten nrmal testeron normal düzeyde . serbestte ise az br mktar fazlalık var . yani bu btki daha da artrcak eğer snnde öleyse kullnma derim . bn öle anldım yani :18: yardımcı olmk adına yasdım :nazar:

Canım çok teşekkür ederim paylaştığın için, ben zaten kullanmadım sadece 1 kere içtim ama içilecek gibi değildi vallahi dayanamadım 2. bardağı içmeye. Aynen ben de senin gibi bu konuda kararsızlığa düştüm bir türlü içim rahat etmedi, emin olsam zehir olsa içeceğim yani farketmez. :) Ama işte emin olamadım, bir yerde prostat olanlar içiyor diyor bir yerde düşürür diyor benim okuduğum bir kitapta ise kadında da erkekte de hormon dengesizliğini kesin olarak çözer diyor. Anlamadım gitti. Elimizde emin olduğumuz bitkiler varken risk almaya gerek yok diye düşündüm ben de. :) Ha bak bir de burada Flat to Fab diye bir konu açılmıştı ona daha önce rastladın mı bilmiyorum ama gerçekten yararlı bilgilerin oldugu bir kitabı türkçeye çevirmiş bir arkadaş. Isırgan otunu ilk orada görmüştüm. Zamanın olursa onu googledan bir arat zaten direk çıkıyor.

Benim okuduğum kitapta ise aynen şu şekilde yazıyordu:

"Çağımızda kimyasal ve konsantre gıdalar hormon dengesini bozmaktadır. Isırgan otu ve tohumları erkek ve kadınlarda görülen hormon bozukluklarına karşı bir umut olmuştur. Kadınlarda görülen kıl çıkması halinde erkek ısırgan yaprakları (erkek ısırgan yaprakları daha geniş ve yeşildir) biraz kekik karıştırılarak demlenip içilmesi önerilir. Erkeklerde görülen sakal bıyık çıkmaması halinde (Köselik) dişi ısırgan tohumları (soluk yeşil olup sarımtırağa kaçar, erkek ısırgan tohumuna göre zayıftır) biraz kekik karıştırılıp ıhlamur gibi kaynatılarak içilir."

Ben de buradan yola çıkarak yazıldığı gibi yeşil ve geniş yapraklı taze ısırgan otu aldırmıştım anneme, ama öyle kalakaldı.

Kızlarr bende göğüslerim için istiyorum ama suan 2 aylık hamileyim acaba bir zararı olurmu ??:KK53: :KK53: :KK53:

Hamilelerin bu tür şeyleri kullanması düşüğe sebep oluyor diye biliyorum canım aman Allah korusun, zaten hamilelik dolayısıyla büyür, doğumdan sonra sütle birlikte daha da büyür sıkıntı yapmana hiç gerek yok.

Hamilelerin bu tür şeyleri kullanması düşüğe sebep oluyor diye biliyorum canım aman Allah korusun, zaten hamilelik dolayısıyla büyür, doğumdan sonra sütle birlikte daha da büyür sıkıntı yapmana hiç gerek yok.

acaba bunun gerçeklık payını nasıl öğrenebılırım:S :S

inşallah büyür çok rahatsızım bu durumdan göğüslerim çok küçük eşimden bile çekınıyorum bu yüzden onun yanında bile sütyensiz duramıyorum

Adaçayı, sinameki, fesleğen, keten tohumu, ahududu çayı gibi çaylar sıkça tüketildiğinde düşük yapma riskini, gebelikte kanama riskini ve rahim kasılmalarını arttırarak erken doğum yapma riskini yükseltebilir. Özellikle ahududu çayının doğum kasılmalarını başlatıcı etkisi yüzyıllardan beri biliniyor. Hatta ebeler bu çayı gecikmiş doğumları başlatmak için kullanmaya devam ediyor.

Fesleğen, biberiye, lavanta, yaban mersini, sarı kantaron, kediotu, oğul otu, aloe vera, karahindiba gibi bitkiler gebelik döneminde kullanıldıklarında erken doğum, gebelikte kanama ve düşük riskini artırma olasılıklarının bulunması ve bu nedenle kesinlikle uzak durulması gerekenler listesinde. Bazı bitkilerin aşırı kullanımda sakat doğuma yol açtıklarına dair bulgular bile var.

Bunları bi siteden kopyaladım, zaten aşağı yukarı hepsinde aynı şeyler yazıyor. Anlayabiliyorum seni gerçekten çok zor bir durum... Ama bence bebeğin doğana kadar sabretmelisin canım risk almaya hiç gerek yok. Hamilelikte zaten doğal olarak göğüs büyüyor, bebeğini emzireceksin sonuçta. Hormonlar değişiyor. Doğum yaptıktan sonra hayıt tohumu içebilirsin mesela hem süt arttırıcı özelliği de var, inşallah iyi gelir sana. Ama hamilelik süresi boyunca doktorunun tavsiyelerinin dışına çıkmamalısın bence.

Canım çok teşekkür ederim paylaştığın için, ben zaten kullanmadım sadece 1 kere içtim ama içilecek gibi değildi vallahi dayanamadım 2. bardağı içmeye. Aynen ben de senin gibi bu konuda kararsızlığa düştüm bir türlü içim rahat etmedi, emin olsam zehir olsa içeceğim yani farketmez. :) Ama işte emin olamadım, bir yerde prostat olanlar içiyor diyor bir yerde düşürür diyor benim okuduğum bir kitapta ise kadında da erkekte de hormon dengesizliğini kesin olarak çözer diyor. Anlamadım gitti. Elimizde emin olduğumuz bitkiler varken risk almaya gerek yok diye düşündüm ben de. :) Ha bak bir de burada Flat to Fab diye bir konu açılmıştı ona daha önce rastladın mı bilmiyorum ama gerçekten yararlı bilgilerin oldugu bir kitabı türkçeye çevirmiş bir arkadaş. Isırgan otunu ilk orada görmüştüm. Zamanın olursa onu googledan bir arat zaten direk çıkıyor.

Benim okuduğum kitapta ise aynen şu şekilde yazıyordu:

"Çağımızda kimyasal ve konsantre gıdalar hormon dengesini bozmaktadır. Isırgan otu ve tohumları erkek ve kadınlarda görülen hormon bozukluklarına karşı bir umut olmuştur. Kadınlarda görülen kıl çıkması halinde erkek ısırgan yaprakları (erkek ısırgan yaprakları daha geniş ve yeşildir) biraz kekik karıştırılarak demlenip içilmesi önerilir. Erkeklerde görülen sakal bıyık çıkmaması halinde (Köselik) dişi ısırgan tohumları (soluk yeşil olup sarımtırağa kaçar, erkek ısırgan tohumuna göre zayıftır) biraz kekik karıştırılıp ıhlamur gibi kaynatılarak içilir."

Ben de buradan yola çıkarak yazıldığı gibi yeşil ve geniş yapraklı taze ısırgan otu aldırmıştım anneme, ama öyle kalakaldı.

evt cnm baktım şimdi oraya ama ddğin gibi garnti btkileri kullanalım insan korkuyor :KK23: :KK23: bu arada byle duyduğumuz yeni blgiler olursa paylaşalım snnle sorunumuz aynı çnkü snırım :KK5:

Evet aynı sanırım canım ben normal testesteron serbest testesteron bilmiyorum da doktor bana normalden biraz yüksek demişti artık hangisi bilemeyeceğim. :) Aldactone verdi ama kullanmadım. Tüylenme şikayetimden dolayı gitmiştim. Vallahi vücudumdaki tüylere bakınca benim hormonlarım kesin alt üst olmuştur diyerek gittim ben ama fazla bi bozukluk yok dedi, şaşırdım ben de. Lazere başlasan sonuç alırsın dedi. Sen tedavi oluyor musun? Ay ben de ha bugün ha yarın başlayacağım diye diye erteledim ama yarın inşallah bi aksilik çıkmazsa başlamayı düşünüyorum hayıt tohumuna. Gerçi hep yarın diyorum da o yarın bir türlü gelemedi. :KK9:

arkadaşlar benimde erkeklik hormonlarım yüksek yani polikistik over hastasıyım ve göğüslerim çok küçük bende deniycem şu hayıtı eğer doğruysa süper bişiy bu

Evet aynı sanırım canım ben normal testesteron serbest testesteron bilmiyorum da doktor bana normalden biraz yüksek demişti artık hangisi bilemeyeceğim. :) Aldactone verdi ama kullanmadım. Tüylenme şikayetimden dolayı gitmiştim. Vallahi vücudumdaki tüylere bakınca benim hormonlarım kesin alt üst olmuştur diyerek gittim ben ama fazla bi bozukluk yok dedi, şaşırdım ben de. Lazere başlasan sonuç alırsın dedi. Sen tedavi oluyor musun? Ay ben de ha bugün ha yarın başlayacağım diye diye erteledim ama yarın inşallah bi aksilik çıkmazsa başlamayı düşünüyorum hayıt tohumuna. Gerçi hep yarın diyorum da o yarın bir türlü gelemedi. :KK9:

aldactone ne işe yarıyomuş cnım. yok tedvi olmuyrum grek yok ddi doktor. çok istiysan doğum kntrol hapı veriyim ddi onuda bn istemdm öleee:KK24: bnm vücudumda hafif tüycükler olmasından rahtsızım bazı kısımlarında..

aldactone ne işe yarıyomuş cnım. yok tedvi olmuyrum grek yok ddi doktor. çok istiysan doğum kntrol hapı veriyim ddi onuda bn istemdm öleee:KK24: bnm vücudumda hafif tüycükler olmasından rahtsızım bazı kısımlarında..

Aldactone testesteronu baskılıyormuş. Ama tansiyon ilacıymış normalde.
Aa o zaman senin bir şeyin yokmuş yahu doktor tedaviye gerek yok dediğine göre. :KK34:
Normal canım o tüycükler onları kafana takma hiç.

bu ıllakı erkeklık hormonu cok olanlardamı ıse yarıo bnm ole bı durumum yok hatta kadınlık hormonum fazla dıe dusunuyorm annemın oyle cıkmıstı genetıktir sanırım kıllı falan da degılım kullanıp faydasını goren varmı normal olup ta

bu ıllakı erkeklık hormonu cok olanlardamı ıse yarıo bnm ole bı durumum yok hatta kadınlık hormonum fazla dıe dusunuyorm annemın oyle cıkmıstı genetıktir sanırım kıllı falan da degılım kullanıp faydasını goren varmı normal olup ta

Ben pek sanmıyorum. Şöyle ki; hayıt tohumu göğüs büyütücü değil de hormon düzenleyici özelliğiyle biliniyor. Bunun yanında süt arttırıcı özelliği de var ama bu ne kadar etki eder bilmem. Zaten birkaç başlık var hayıt tohumu kullananlarla ilgili bir arkadaş 7 ay gibi bir süre kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam onlara bir göz at istersen. Adet sancıları azalmış düzene girmiş ama göğüsleri büyümemişti galiba bulursam paylaşırım burada. Zaten göğüsleri büyüten hormon kadınlık hormonu... Burada herkes östrojen içeren bitkiler kullanıyor ki büyüsün. Sende fazlaysa vücuduna göre normal boyuttadır zaten. :KK34:

Eveeeet buldum. :KK52:

arkadaşlar "desire " arkadaşımız haziran ayında bu konuyu açmıştı ben gögüs büyümesi için değill adet sancıları için hazirandan buyana kullanıyorum ...
öncelikle
1.... adet sancım sıfıra indi...
2.....adet sitresi yok sinirim yok nasıl gelip geçtiğini anlamıyorum ...
3.....düzensizdi düzene girdi ...
4.....epilasyon ağda yaparken acı ye indi eskisi gibi canım yanmıyor ....

gögüs konusunu merak edenler için söylüyorum belli bellirsiz bir dolgunluk oldu o kadar ....
ama kötü yanı şu yüzümde tüylenme değil resmen kıllanma başladı çenemde :KK59:...bir haftadır kullanmıyorum ...:18:

ben bir bardak sabah bir bardakta akşam düzenli olarak içtim sadece bir ay ara verdim ama şimdi adet sancılarım için haftada bir iki bardak içmeyi düşünüyorum kıllanma olmasaydı çok memnundum ben ya :KK59:

X