Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

bende başlıcam hatta evde hazır hemen bugun başlıyorum fakat bendeki hayıt tohumu ...hayıt yaprağıyla arasında bir fark varmı ?

bende başlıcam hatta evde hazır hemen bugun başlıyorum fakat bendeki hayıt tohumu ...hayıt yaprağıyla arasında bir fark varmı ?

ben hayıt tohumucıyorum emınım yagının da yapragının aynı olcude faydası vardır ama netten arastırın yınede bence hayıt yapragı dıye

Mrb kızlar forumda takip ettim biraz bu hayıt yaprağı/tohumu konusunu ama saçlarının çok fazla döküldüğünü yazanlar olmuş, ben saçlarım gürleşsin, güçlensin diye yağ maskeleri yapıyorum zaten bi de dökerse çok üzülürüm :KK43: Dudakları kalçaları falan da dolgunlaştırdığı yazılmış ama benim dudaklarım zaten dolgun, dudaklarımdan da kalçamdan da çok memnunum tek sorunum göğüslerim :KK43: bunları düşündükçe hiç başlayasım gelmiyor ya :KK43:

arkadaşlar şuna bir açıklık getirelim.. vücudun kaldıramayacagı kadar çok içilince (günde 2 bardak gibi) yan etkisi olarak saç dökülmesine yol açıyor.. bir bardak içmek en makulu.. tabi haftalar geçtikçe 2ye çıkarılabilir ama çok gerekli değil.. böyle yaparsanız saç dökülmesi olmaz.. vücudu kaldıramayan arkadaşlarda saç dökülmesi oldu, o yuzden makul ölçülerde içmek lazım.. kalça dolgunluğu ben hiç hatırlamıyorum açıkçası çok da mantıklı gelmiyor.. hadi göğüsler hormonlarla alakalı bir bölge ve dudaklar da ama kalçayı hiç hatırlayamıyorum gerçekten :44: hayıt tohumu hormonları dengelediği için dudaklarınız zaten dolgunsa onu daha fazla dolgunlaştırmaz yani zaten olması gereken odur. hayıt hormonların düzenlediği her bölgeyi optimum hale getiriyor :KK12: tabi bunlar benim bildiklerim ve düşüncelerim :124:

arkadaslar öncelikle bu bilgiye nasıl ulastıgımı acıklayayım guclubacismile:
ablam rahminde kist olusumundan dolayı doktora gitti ve erkeklik hormonunun fazla oldugu ortaya cıktı... doktor insaflıymıs ilac vermek yerine dogal bir yöntem önerdi
hayıt yapragı!!!!!:lepi:
kesinlikle mükemmel...göğüsleri büyüdü,kist önemli ölcüde küçüldü,regli düzene girdi,yüz hatları bile daha dişileşti aynı zamanda bayanlarda libido artırıcı etkiye sahipmiş ve menopozu geciktiriyomus
ben de 3 gündür kullanıyorum reglimi düzenlemesi icin 3 gün icinde gögüslerim dolgunlastı:nazar: denemekte fayda var derim...nasıl olsa hiç yan etkisi yok :))):enbuyukkk:

nerden temin ederiz

Başka bir yerde okumuştum kalçaları büyüttüğünü fakat benimkiler yeterince büyük geliyor bana küçültmeye çalışıyorum bu hayıt dişileştiriyim derken beni daha çok şişirmesinn :KK1::KK1:

hayıtı içerken posasını içmek çok gaz yapıyor mu size de :KK30: ? ben bi dönem çok rahatsızlık yaşadım sanırım posası zararlı siz süzüpde mi çiyorsunuz yoksa tohumları da kıtır kıtır içiyor musunuz ? :44:

bi bardak suyu cezvede kaynat üzerine 1 corba kasığından az hayıtı dök 1-2 dakika dinlenmeye bırak sonra süz ve iç :) günde iki kez yapıyorum ben ablamda öyle yapmıstı ve cok tok olma yani yemekten hemen sonra felan içme.... cokda uygun fiyatı bir paketi 2 lira ve bi hafta gidiyo

Ya belki mantıksız bir soru olacak ama ölçüleri tam olsun istiyorum da ondan soracağım; bir su bardağı suyu kaynatıyoruz ve süzüp 1 çay bardağı mı içiyoruz?

Merhaba arkadaşlar bende bu hayıtı içmeye başlayacağım ama merak ettiğim bir konu var acaba bu göğüslerde gösterdiği dolgunluk büyüme geçici mi uygulayan arkadaşlardan yanıt bekliyorum kullanıp etkilerini görüp sonra bıraktıktan sonra eski haline dönmesin ya da sönme gibi bir olay yaşanıyormu?

kızlar dr tavsiyesi olmadan bişey yapmayın bnce araştırın sorun snra hormonlar azarrrr vallaa :KK70:

Bu hayıt tohumunu ezip mi kullanmak gerekiyor yoksa ezmeden mi hangisi daha etkili acaba kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

bende merak ettim şimdi. aslında bende de hormon sorunu var ama doktorum ilaç verip duruyor bu otu bi deniyim bakalım, hertarafımız dişileşiyor demiş konuyu açan arkadaş hadi bakalım gazınag eldim deniycem :p sapıtıp ortada dolaşmıyımda :p

Ben bi seyi anlamadim gogusleri kucuk olan bayanlarin demekki ostrojen hormonu az uretiloyo?

Malesef benimde buyüzden olan göğüslerimde küçüldü. Adetimde geç olur zaten hep. Denemekte fayda var teşekkürler paylaşım için.

hayıt yaprağımı tohumumu yoksa ikisi aynı şeymi sabah alıcam hemen kızlar cevap bekliyorumm lütfen :KK42:

ikisi içinde aynı şey diyolardı tohumu diyip istiyoladı yaprağını veriyomuş aktar ztn her aktarda bulunmuyomuş o yaprakların içindede tohum olduğu için aynı şeymiş

Benim gibi hiç göğsü olmayanlara da işe yarar mı acaba?Bende de hormon bozukluğu var ama daha doktora gidemedim.6-7 ay adet olmadığım zamanlar oldu.Ondan önce 3 ayda bir felan oluyordum.Acaba bana da bir etkisi olur mu?:KK43:

X