Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

Aldactone testesteronu baskılıyormuş. Ama tansiyon ilacıymış normalde.
Aa o zaman senin bir şeyin yokmuş yahu doktor tedaviye gerek yok dediğine göre. :KK34:
Normal canım o tüycükler onları kafana takma hiç.

biras fazla pinpiriklyim galba:18: .hastaneye gide gele en sonunda doktr snn bişeyin yok bu konunun üstüne düşüp durma dedi bna :KK52:

benimde adet düzensizliğim ve tüylenme sorunum var lazer yaptırıyorum lazer doktorum git bi tahlil yaptır dedi yaptırdım testeron hormonum yüksek çıktı dıana 35 kullan dedi 3 ay yan etkisi fazla olduğu için ben yasmin kullanıyorum 2 tablet bitecek haftaya 3.ye geçicem . ama benim göğüslerim oldukça büyük.Bunun hormonla değilde aileden gelen yada bünye ile alakalı olduğunu düşünüyorum.Zayıf insanların çoğunda göğüs küçüktür genelde

benimde adet düzensizliğim ve tüylenme sorunum var lazer yaptırıyorum lazer doktorum git bi tahlil yaptır dedi yaptırdım testeron hormonum yüksek çıktı dıana 35 kullan dedi 3 ay yan etkisi fazla olduğu için ben yasmin kullanıyorum 2 tablet bitecek haftaya 3.ye geçicem . ama benim göğüslerim oldukça büyük.Bunun hormonla değilde aileden gelen yada bünye ile alakalı olduğunu düşünüyorum.Zayıf insanların çoğunda göğüs küçüktür genelde

benımd ebı ara kasık agrımlarından sıkayet edıp doktora gıtmıstım bana hormon bozuklugun var demıstı doktor
gogus aralıgından asagı dogru ınıldıgı zaman kıllnma varsa bu bolgelerde hormon bozuklugu var demekmıs bu kızlar :KK28:
benımde aynen oleydı bende hayıt tohumunu ıcıyorum her gun ıkı ay oldu (ıkı ayda etkısını gosterıyomus ) bu caydan Allah razı olsun :21: her paylasımda bahsederım harıka bısey
adet duzensızılıgım vardı artık duzenlı adet agrılarımı yok ettı hı cfakında bıle olmuyorum artık hasta olup olmadıgımın
sonrasında eskıden ben bıyılarımı agdayla ya da ıple aldırınca cok aırdı dayanamazdım bu acı da gectı (tabıkı hıc acı duymamamk sacma olur ez aza ındırdı demek ıstıyorum )
bu arada yanagımda bı tane kıl vardı sıyah ben onu hep cımbızle alrıdım bı tane dıy eo da yok artık hıc cıkmıyo saka gıbı :KK52::KK52::KK52:
kasıklarımda da agrı yok ayaklarımı usutunce oluyo sadece ıyıkı gorudum burdakı paylasımdan bu otu gercekten acayıp faydalı acı macı demeyın alısıyosunuz vala ıcın her gun bı bardak hormonlaım ne durumda bılmıyorum ama bacak kılım bıle azaldı artık daha cılız cıkıyo
ha bu arada gogus de buyutuyo :KK52: zaten en cok bunun ıcın ıcıyorum bu cayı :KK52: 75 den 80A oldum cok buyumedı ama 75ten bı tık buyuk duruyo ıdare eder kuc de yerım her gun bı de masaj tabı umarım gecıcı degıldır ama :2:
SİDDETLE ONERIYORUM KIZLAR :KK36::KK36::KK36:

cnmhayıt tohumu dıye alıyosun aktardan dmleyıp ıcıyosun burdakı paylasımlardan ogrendım ben bayagı adı gecıyo burda bende hıc duymamıstım bı de bızım maydonoz kuru de buyutebılır cunku maydonoz da ostrojen hormonunu artırıyomus

ayy bu hayıt mucızevı bır sey baslıgı acan arkadasa mınnettarım daha 10 gun oldu ve benım goguslerım dolgunlasmaya basladı bıle yıllardır erkek gıbı testesteronla gezmısım meger :p:KK9:

iola cnm ne kadar cabuk almıssın etkısını vala en ıkı ay sonra aldım herkesın bunyesı farklı tabı sakın bırakma derım :KK34:

cnmhayıt tohumu dıye alıyosun aktardan dmleyıp ıcıyosun burdakı paylasımlardan ogrendım ben bayagı adı gecıyo burda bende hıc duymamıstım bı de bızım maydonoz kuru de buyutebılır cunku maydonoz da ostrojen hormonunu artırıyomus

Maydanozu ben karaciğer temizliği için yapıyorum,göğüslerim büyük bide bu büyütmesin nadide sultan gibi olurum yafff:KK1:

Maydanozu ben karaciğer temizliği için yapıyorum,göğüslerim büyük bide bu büyütmesin nadide sultan gibi olurum yafff:KK1:

hmm cnm olsun ya zaten ole hemen buyutmez sanmıyorum hayıt benım ıkı ayda buyuttu yanı kı bız bu kuru 21 gun yapcaz bence rahat ol

iola cnm ne kadar cabuk almıssın etkısını vala en ıkı ay sonra aldım herkesın bunyesı farklı tabı sakın bırakma derım :KK34:

ya evet ben de sasırıyorum hatta psıkolojık mı dıye dusundum ama annem de farkettı hakkaten buyuduler ya dıyıp duruyo.hayıtı ıyıce kaynatıp ıcıyorum bır de arada su telkın muzıgınden dınlıorum bır de masaj yerıne esra erol gıbı omuzlarımı sallıyorum kan dolasımı artsın yeter diye bakalım bır kac hafta sonra nasıl olucaklar :)

ya evet ben de sasırıyorum hatta psıkolojık mı dıye dusundum ama annem de farkettı hakkaten buyuduler ya dıyıp duruyo.hayıtı ıyıce kaynatıp ıcıyorum bır de arada su telkın muzıgınden dınlıorum bır de masaj yerıne esra erol gıbı omuzlarımı sallıyorum kan dolasımı artsın yeter diye bakalım bır kac hafta sonra nasıl olucaklar :)

omuz sllamyı ılkkez duyuorum cnm :KK52:
bende gee yatarken yapıyorummasaj genelde bı de kuc yıyorum gunde ıkı cay kasıgı bakalım hayırlısı buyusunde :) senın gogus olcun ne cnm

ben regl sancılarım ve akne için kullanmayı dusunuyorum fakat sacları avuc avuc dokuldgnu yazanlar var cok tedırgınım:KK31:

ben regl sancılarım ve akne için kullanmayı dusunuyorum fakat sacları avuc avuc dokuldgnu yazanlar var cok tedırgınım:KK31:

gogus buyusun dıye abartanlşar var cnm her yerde kullnıyolar hayıtı onlarınkı dokulmustur yoksa dokme falan yok ben 2 aydır ıcıyorum 3 e gırıcem gunde bı defa ıcmen yeterlı

omuz sllamyı ılkkez duyuorum cnm :KK52:
bende gee yatarken yapıyorummasaj genelde bı de kuc yıyorum gunde ıkı cay kasıgı bakalım hayırlısı buyusunde :) senın gogus olcun ne cnm

su son bır haftadır kullanamadım hayt otunu cok kotu usutmusum.benım goguslerım buyuduler dedım ama olcude pek bı degısım olmamıs cok hassas bı olcme yapmamıstım oncesınde de zaten ama gogus altı 70 ust 80 cnm yanı baya bı ufak goguslerım var ama gogus seklı belırgenlısınce ve dolgunlasınca ıclerı goguslerım daha buyuk gozukuyor sanırım dedıgın gıbı etkılı ve somut sonuc ıcın 2 ay sabretmem gerek

su son bır haftadır kullanamadım hayt otunu cok kotu usutmusum.benım goguslerım buyuduler dedım ama olcude pek bı degısım olmamıs cok hassas bı olcme yapmamıstım oncesınde de zaten ama gogus altı 70 ust 80 cnm yanı baya bı ufak goguslerım var ama gogus seklı belırgenlısınce ve dolgunlasınca ıclerı goguslerım daha buyuk gozukuyor sanırım dedıgın gıbı etkılı ve somut sonuc ıcın 2 ay sabretmem gerek

cok gecmıs olsun cnm :21:
en ıyı 6 ay sonunda etkı gorulurmus am a2 ay sonra da etkılerı gorulebılırmıs
benımde kucuk aynıyız cnm altı 75 ucu 83 mu neydı

aynen bende senin gibiyim canım, benimde 71 81 di büyüdü sandım ama sonuç aynı :KK52:

X