Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

bende karaüzüm çekirdeği aldım kansızlığa iyi geliyomuş o yüzden aldım gerçi ben çekilmişini aldım ağzıma bir tatlı kaşığını önce ağzıma attım üstüne su içmeye çalıştım olmadı çok iğrenççç yoğurtla karıştırıp yedim ama midem bulana bulana sonrada zorla yenen şeyin ne faydası olur ki siz bu kara üzüm çekirdeğini nasıl yiyorsunuz çekilmişini almakla hatamı yaptım ki digerini hap gibi yutardım

bu arada ne kadar kullanıyosun yani bir tatlı kaşığı çay kaşıgı ölçün ne 3 gün yoğurtla karıştrdım yedim 3 gündür yiyemiyorum aklıma gelince tüylerim diken diken oluyoo ığğ

canım benim ben çok uzun zamandır takip ediyorum sizleri daha önce kainat güzelinin yazmış olduğu bi formülü denemiştim işe yaramadı sadece dolgunluk verdi araştırdm ve aktardan yazmış olduğum şeyleri aldım şuan tamda karşımda duruyo kara üzüm çekirdeğinin toz halini verdi bana aktar sabah ve gece yatmadan önce tatlı kaşığıyla yicem yoğurtla hayıt tohumunuda şöyle kullanmamı söyledi
'' günde sadece bir defa suda kaynatıp süzüp iç bir ay her gün içmeye devam et bir ayın sonunda 1 hafta içme sonra yeniden 1 ay iç dedi '' benim conconlar çok küçük 75 i hiç doldurmuyo :)
ama inanıyorum ben çörekotu yağıda aldım deniycem hepsini nar suyuda var bakalım nolurcak bu akşamdan itibaren başlıyorum gelişmeleri tek tek yazıcam buraya sende kullanıyosun sanırım neler kullandın ve nekadar gelişme oldu bildirirsen çok sevinirim :KK3:

ha bide tohumu ezmemi vea başka bişey yapmamı sölemedi sadece suda kaynat dedi

bende yeni kullanmaya başladım kara üzüm çeğirdeğini işte 3 kere kullandım 2 gündür de duruyo tadında hiç hoşlanmadım hayt tohumunuda ezmiyorum zaten ambalajındada ezin filan yazmıyo bir su bardağına 1 tatlı kaşığı yazıyo demleyip için die ben karaüzüm çekirdeğini kansızlık için kullanıyorum ama bi dolgunluk olursada sevinirim ölçüm yapmadım mezuremi bulamıyorum :KK1: hayt tohumunuda hormonları dengeliyor diye kullanmaya başladım daha yeni anlıcan gelişmeleri yazarım ama

kızlar bende hayıt tohumu aldım 1 tatlı kaşığı demlemek için yetiyormuş ben biraz fazla kattım galiba tadı çok acı olmuş çıkartacak gibi oldum:KK31: 2 çay bardağı içtim yemekten 1 saat sonra falan ezilmediğini duydum ben suyun içine atıp içtim bakalım neler olacak:97: ayrıca 100 gr. 3 tl

bu hayıtın en doğru kullanma şeklinasıl kimiun haline getirip suyla yutuo kimi demlio kimiun haline getirip ezio

kızlar göğüslerim okadar dolgunlaştıki anlatamam size uçlarında bi ağrı var sadece ve adet dönemimde bile benim göğüslerimde hiç bir değişim olmaz şimdi taş gibi ve dimdik1 cm büyümüş daha 5 gündür içiyorum:KK52::KK64:

ya kızlar bu kara üzüm cekırdegi zayıflatıo mu ?

bende kansızlık var karaüzümde kan yapar can yapar die annem sürekli karaüzüm alır kilo yaptığı için ben yemiyorum ama üzüm çok tatlı olduğundan olsa gerek çekirdeğinın zayıflatacağını sanmıyorum ama kilo aldırırmı aldırabilir. o yüzden dikkatli kulanmak gerek

bende kansızlık var karaüzümde kan yapar can yapar die annem sürekli karaüzüm alır kilo yaptığı için ben yemiyorum ama üzüm çok tatlı olduğundan olsa gerek çekirdeğinın zayıflatacağını sanmıyorum ama kilo aldırırmı aldırabilir. o yüzden dikkatli kulanmak gerek

ya aldırsında kılo aldırsn canm 3 yada 4 kıloyada ıhtıyacım var

ya aldırsında kılo aldırsn canm 3 yada 4 kıloyada ıhtıyacım var

hımm o zaman sen direk kara üzüm ye canım ben kilo yapmasın diye sadece çekirdeğini kullandım ama çok iğrenç çekilmiş şekilde kullandım kullanamadım desem daha iyi olur. Karaüzüm yerken hiç olmazsa bi tat alıyosun.

8 9 gündür kullanıyorum her gün 1 bardak içiyorum hormonlarım düzene girsin diye ama şu gögüsü büyüyenler için nasıl bir şey oluyor merak ediyrm şu 3 4 gündür göğüs uçlarımda bi kaçıntı bi batma oluyo kullananlar nasıl bi etkiye maruz kaldı merak ediyrm

off bu hayıt tohumunun tadı gün geçtikçe içilmez hale geldi yaa:KK5:ilk içtiğimde tatsız bişey ama içilir miçilir diyodum,sürekli içmeye devam edince tadı iğrenç gelmeye başladı:KK20:

bir bardak suya 1 tatlı kaşığı atıyorum acaba fazla mı ki??bir de bi değişim hissetmedim valla,şu sıralar adet sinyallerimin başlaması lazımdı sanki onu etkiledi sinyaller yok :)acaba geciktiricek mi yaw,yani olumsuz bir sonuç mu görücem acaba anlamadım://valla 8-9 gün mü oldu bilmiyorum:))başladığım günü hatırlamıyorum:)ama yeni başladım.

Son düzenleme:
bir bardak suya 1 tatlı kaşığı atıyorum acaba fazla mı ki??bir de bi değişim hissetmedim valla,şu sıralar adet sinyallerimin başlaması lazımdı sanki onu etkiledi sinyaller yok :)acaba geciktiricek mi yaw,yani olumsuz bir sonuç mu görücem acaba anlamadım://valla 8-9 gün mü oldu bilmiyorum:))başladığım günü hatırlamıyorum:)ama yeni başladım.

hımm bende yeni başladım 10 gün oldu olmadı. bende bir bardak suya göz karrı döküyorum ama 1 tatlı kaşıgı kadar fazla dökmyrm ayrıca günde 1 bardak içiyorum. bakalım sonuc ne olcak

bende günde 1 bardak içiyorum.az atayım bundan sonra bari yoksa içmemeyi göze almıştım:KK43:şimdi adetimi bekliyorum bakalım geciktirme gibi bir etkisi olucak mı,eğer olursa o yüzden de bırakabilirim diye düşünüyorum.zaten adetim yeni yeni düzene girdi onu bozmasın yani...

bende adet öncesi başlamıştım geçiktiğini düşünmeye başlıcaktım ama belirtilerini ortadan kaldırdı ağrı sızı hissetmemiştim daha raht atlattım o dönemi darısı sana

8 9 gündür kullanıyorum her gün 1 bardak içiyorum hormonlarım düzene girsin diye ama şu gögüsü büyüyenler için nasıl bir şey oluyor merak ediyrm şu 3 4 gündür göğüs uçlarımda bi kaçıntı bi batma oluyo kullananlar nasıl bi etkiye maruz kaldı merak ediyrm

evet işte göğüslerde kaşıntı ve batma oluyo sonra büyücek işallah:KK16:

X