Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ben yurtdisindayim burda bulamadim :KK5: ama denemek istiyorum ins turkiyeye izne gelince bol bol alirim artik:KK9:

ay hepsini okudm yormlrn kzxlar bnde almayı dşünüyormm bu hayıt tohumundandaa kesnn çözm olan bişy ykmu göğslerm büyüsn dolgnlaşsn artk yaaa offf:S:S:S

[FONT]

canım dün bşladm dnlemeyede sn dnliyomusn kaç gnde fydası olrrr gnde 6-8 saat dnlmk grekiyomşşş bn birde buz masajna bşldmmm:)

Yani etkisi hemen olmuyor yavaş yavaş oluyor. :18:
Benim 12. günümde gözle görülür etkisi oldu canım. Bırakacaktım dinlemeyi ma iyi ki bırakmamışım. Sende dinliyorsan bırakma canım. Büyümesi gerçekten müthiş! :KK64:

Yani etkisi hemen olmuyor yavaş yavaş oluyor. :18:
Benim 12. günümde gözle görülür etkisi oldu canım. Bırakacaktım dinlemeyi ma iyi ki bırakmamışım. Sende dinliyorsan bırakma canım. Büyümesi gerçekten müthiş! :KK64:

afraditttt21; cnmm yardm et nolrr bnmkilrdde büyüsnnnn:S:S sen hngisini dnliyosn 2 tne vr.biri cızırtılııııı iğrenççç bi sess.diğeriii melodii slowwww güzlllllllll ???hangisi dnliyorsunnn?

tamam cnmmmm :S:s dnlicemmmm bakalmm bugn 2.günnn bi gelşme yk pekk ufacklr hala :KK70::KK70:

Hepimizin küçük canım. Ama küçük diye vazgeçmedik büyütmeye uğraşıyoruz. :KK61:

2. günündeymişsin bak sonraları büyümüyor diye vazgeçme. Ben gözle görülür etkiyi 10 gün sonrasında gördüm.
Belki sende daha uzun ya da kısa olacak. Bıkma, ümitsizliğe kapılma sakın.

21 günü hayırlısıyla tamamlayalım bir. Zafer er geç bizim olacak inşallah. :KK19:

hepimizin küçük canım. Ama küçük diye vazgeçmedik büyütmeye uğraşıyoruz. :KK61:

2. Günündeymişsin bak sonraları büyümüyor diye vazgeçme. Ben gözle görülür etkiyi 10 gün sonrasında gördüm.

21 günü hayırlısıyla tamamlayalım bir. Zafer er geç bizim olacak inşallah. :KK19:
aynen sana katılıyorum cnm suan oyle pısmanım kı her gelısmeyı paylastıgım ıcın baksana herkes ılk gunlerde olmayınca bırakıyo benım hemen basladı etkısı dedım dıye sanırım bılsem hıc yazmazdım valla benımde on gunden sonra basladı derdım ınsanların hevesı kırılıyo bakıyo kı bıraz dınleyınce olmuyo sankı bende ılk gunde etkı gosterdı dıye herkesde de oyle olacak dıye bısey yok kı demı ama :44:hem ben gecmıste cok ugrastım masajlar falan cok yaptım belkıde ondan hemen etkı edıyo hersey yanı

aynen sana katılıyorum cnm suan oyle pısmanım kı her gelısmeyı paylastıgım ıcın baksana herkes ılk gunlerde olmayınca bırakıyo benım hemen basladı etkısı dedım dıye sanırım bılsem hıc yazmazdım valla benımde on gunden sonra basladı derdım ınsanların hevesı kırılıyo bakıyo kı bıraz dınleyınce olmuyo sankı bende ılk gunde etkı gosterdı dıye herkesde de oyle olacak dıye bısey yok kı demı ama :44:hem ben gecmıste cok ugrastım masajlar falan cok yaptım belkıde ondan hemen etkı edıyo hersey yanı

Dediklerine tamamiyle katılıyorum canım. :KK61:

Ama ilerde bizim inşallah göğüslerimiz büyürse bu seferde pişman olacaklar bıraktık diye.
Şimdi bizimde sizin gibi olacaklar diye hayıflanacaklar. Düşününce üzülüyorum.
ONLARIN İÇİNDE BENDE OLACAKTIM BIRAKSAYDIM BELKİDE. BU ŞİMDİKİ GÖZLE GÖRÜLÜR BÜYÜME OLMAYACAKTI. AMAN ALLAH YARDIMCIM OLMUŞTA BIRAKMAMIŞIM. 10 GÜN SONRA ETKİSİ OLDUYA ÇOK ŞÜKÜR. :KK66:

Hepimizin küçük canım. Ama küçük diye vazgeçmedik büyütmeye uğraşıyoruz. :KK61:

2. günündeymişsin bak sonraları büyümüyor diye vazgeçme. Ben gözle görülür etkiyi 10 gün sonrasında gördüm.

canım büyüyene kdr dnlicemm:KK70::KK70:

dediklerine tamamiyle katılıyorum canım. :KK61:

Ama ilerde bizim inşallah göğüslerimiz büyürse bu seferde pişman olacaklar bıraktık diye.
şimdi bizimde sizin gibi olacaklar diye hayıflanacaklar. Düşününce üzülüyorum.
Onların içinde bende olacaktım bıraksaydım belkide. Bu şimdiki gözle görülür büyüme olmayacaktı. Aman allah yardımcım olmuşta bırakmamışım. 10 gün sonra etkisi olduya çok şükür. :KK66:

devamı gelecek ınsallah cnm benım pes etmek yok dınlemeye devam:KK34:

Dediklerine tamamiyle katılıyorum canım. :KK61:

Şimdi bizimde sizin gibi olacaklar diye hayıflanacaklar. Düşününce üzülüyorum.
ONLARIN İÇİNDE BENDE OLACAKTIM BIRAKSAYDIM BELKİDE. BU ŞİMDİKİ GÖZLE GÖRÜLÜR BÜYÜME OLMAYACAKTI. AMAN ALLAH YARDIMCIM OLMUŞTA BIRAKMAMIŞIM. 10 GÜN SONRA ETKİSİ OLDUYA ÇOK ŞÜKÜR. :KK66:

ya bende bi müzik dinledim ama iğrençti siz ne dinliyosunuz bu arada bu dinleyenler ve olumlu etki görenlerin yaşını öğrenebilirmiyim ben o treni kaçırdım mı acaba birde beden ölçünüz ne kaçken kaç oldunuz

ya bende bi müzik dinledim ama iğrençti siz ne dinliyosunuz bu arada bu dinleyenler ve olumlu etki görenlerin yaşını öğrenebilirmiyim ben o treni kaçırdım mı acaba birde beden ölçünüz ne kaçken kaç oldunuz

Bu bölümdeki ilk telkin müziğini dinliyorum. =>> http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...gogus-buyutmek-icin-telkinli-ses-dosyasi.html
Yaşım 20 ve 75'i dolduramıyorken biraz da olsa büyüdüler ve büyümeye devam ediyor. :KK62:

Verdiğim linkteki konuyu araştırın. Yaşınız ne olursa olsun, başaracağınıza inanıyorsanız sizi de aramıza alalım. :KK61:

canım 2 tane varrr bendee arkadasn paylaştığı breastı dnliyormmm :)

bende dinlemeye başladım ama kim neye dayanarak çıkartmış onu anlayamadım yaa şimdi dinlemeye başladım ama bu müziği yapan neye dayanarak yapmış pek okuyamadığım için anlayamadım. daha öncede cazırtılı bişi dinlemiştim 3 5 kere kafayı yemek üzereyken annemin yeterrrrrrrrrrrrrr demesiyle kapatmam bir oldu. şimdi de burdakini dinliyorum ama var olanda bu mizikten nefret edip kendilerini yok etmez inşallah

X