Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

bu topici açan arkadaşa gerçekten çok teşekkür ederim.üye olmadığım halde hep ne ihtiycım olsa kadınlar kulübüne girerdim.gecen hafta gne girdiğim bir gün rastgele bu başlığı gördüm ve hayıtı alıp kullanmaya başladım.tam bir hafta oldu ve göğüslerim ciddi anlamda dolgunlaştı.kendim bile bu duurma çok şaşırdım.hatta bundan haberi olmayan çok yakın ark senn göğüslerin büyümeye başlamış hastalandın mı dedi halbuki daha regl olmama 3 hafta var.bn de olumlu etki yaptı.umarım bu dolgunlaşmayı dudakta da görürüm :))çok teşekkür ederim sana yeniden desiire<3:))

arkadaşlar bugün 5. günüm göğüslerimde bir dolgunlaşma oldu gerçi reglime de 1 haftadan az kaldı ama. bakalım. haber veririm gelişmeleri :)

ben yurt disinda yasiyorum,.. ve okudugumdan beri bu bitki aklimdan cikmadi... en sonunda latince isminide buldum, :) ama iste bizim ulkeeye gelmiyor bu ot... mutlaka turkiyeye geldigimde bende alacam, hemde 1 kilo :) evet.. ben internette bi site buldum: buyrun okuyun... vallla... ben 2 cocuktan sonra, baya bi kiloo verdim. 174cm boy, 57kilo,, ve goguslerim var ama sondu :KK43: doldurmam gerekiyor yeniden.. ve silikon istemiyorum.... dokununca cok kotu, cok sert... sanki icinde kaya var :))))

burada ayrilntili bilgileri bulabilirsiniz :bence okumakta yarar var!! :)

Hayıt (Vitex Agnus Castus)

yurtdisinda yasayanlar En Büyük TÜRKİYE ve bu otu bulamayanlar :KK53: , size bi bitki ismi daha verecegim, ben bu otu deniyecegim,,, hayita cok benziyo etkileri, ama sadece latin ismini... Radix angelicae chinensis

arkadaşlar burda okudumda dikkatimi çekti saç dökülmeisnden şikayetçi arkadaşlarımız var...ben bundan 5 yıl öncesine kadar keldim..hem pcos hastasıyım ciddi şekilde...yumurtlarım çok inatçı...ya büyümüyor yada büyüyünce aşırı büyüyüp çatlamıyor...neyse gegelim saç dökülmesine...
ben her gece rabbime dua ederdim allahım ne olur kel kalmayayım diye..en son kafamda 3 tutam saç kalınca 3 tutam dediğim 3 adet tel doktora gitmiştim..testlerden geçtim ve testestoronum ço çıktı..yıllarca hormon ilacı aldım saçlarım düzelsin diye..cevredekiler bana hep kanser tedavisi görüğp görmediğimi soruyordu...
neyse bir gün eczanenin önünden geçerken bioksin saç şampuanını gördüm ve alıp gördüm ...ilk kullandığım ay kalan saçlarımıda döktü ben tamamen kel kalmıştım ama kullanmaya devam ettim....6 ay içinde bir mucize gerçekleşti.şuan saçlarım hem at kılı kadar kalın ve aşırı gür..kuaförde makas attırıyorum aralara.baş ağrısı çok yapıyor diye

kızlar bende hayıt kullanıyorum ama ben reglim düzene girsin diye başladım, kullandığım bi ilaçtan dolayı 18 gün gecikti çünkü. hala regl olmadım olucakmış gibi de durmuyo ama göğüslerim 3 cm büyüdü 12 gündür içiyorum sadece :))

fuingill... Canım senin diğer puereria ilacın etkileri ne oldu. olumlumu olumsuzmu canım.

:76:benimde bir sorum olacak: bu hayit kadin hormonlarini cogaltiyorsa , kalcalar bel pop dami genilsetir, yani kilo aldirirmi, nede olsa hormonlari etkiliyor??? bende simdi denemeyi düsünüyorum, acaba almancada ismi nedir???

ben yurt disinda yasiyorum,.. ve okudugumdan beri bu bitki aklimdan cikmadi... en sonunda latince isminide buldum, :) ama iste bizim ulkeeye gelmiyor bu ot... mutlaka turkiyeye geldigimde bende alacam, hemde 1 kilo :) evet.. ben internette bi site buldum: buyrun okuyun... vallla... ben 2 cocuktan sonra, baya bi kiloo verdim. 174cm boy, 57kilo,, ve goguslerim var ama sondu :KK43: doldurmam gerekiyor yeniden.. ve silikon istemiyorum.... dokununca cok kotu, cok sert... sanki icinde kaya var :))))

burada ayrilntili bilgileri bulabilirsiniz :bence okumakta yarar var!! :)

Hayıt (Vitex Agnus Castus)

yurtdisinda yasayanlar En Büyük TÜRKİYE ve bu otu bulamayanlar :KK53: , size bi bitki ismi daha verecegim, ben bu otu deniyecegim,,, hayita cok benziyo etkileri, ama sadece latin ismini... Radix angelicae chinensis

Almanya'daki arkadaslar.Almancasini buldum ben.Buradada cok ünlüymüs bu.Adi MÖNCHSPFEFFER.Googleye yazin cikiyor.Pazartesi gidip alicam insallah.Merak ettim.

arkadaşlar bukadar yazılan şeyi okuyupta başlamamak olmazdı... göğüslerim çok küçük, dudaklarımda ince ve hatta yüzümde bile tüylenme var... bende bugn başlicam... 10 gün sora görüşürüz :34:

arkadaslar bu ilac hamile kalmayi önlüyormu yada kalinca cocugu düsürüyormu?ben senelerdir hamile kalmak istiyorum hatta tüp bebek yaptiracagim.alman sayfasinda bu ilaci zyklusun 1 yarisinda alinip 2. yarisinda alinmamasini duydum düsük yaptiriyormus dogrumu bilmem??

ben de başlıycam hayıt tohumuna saç dökülmesinden korktuğum için de ısırgan özlü şampuan aldım onu kullancam bakalım ne olacak

ya kızlar herkes faydalarını nasıl gördüğünü falan anlatmış ama bir de tam olarak nasıl kullanılması gerektiğini anlatan birisi olursa çok sevinir çünkü ben de hemen alıp kullanmaya başlamak istiyorum:/

ben hayıt tohumu ıçıyorum gunde 2 fıncan.kaynatıyorum suzuyorum..bukadar.saçlarımda da dokulme olmadı valla :nazar: normal dokulmesınde devam edıyor :KK1:

ben de kullanmak istiyorum bakalım paylaşırım sonuçları arkadaslar adeyim hem düzensiz hem de gögsüm küçük inş faydasını alırız

bende bu bitkiye yarın testeron hormonu düşürmek ve allahın izniyle çocuk sahibi olmak için başlıcaktım tesadüfen gördüm gögüs büyüttüğünüde inş hem şifa olur hemde gögüslerim büyür.

kızlar benimde testesteron yüksek 3.65 falan çıkıodu
hayıt tohumunu suyla yutuorm ben 20 gündür kullanıyorm göğüsmde bi değişiklik yok malesef umarım testesteron düşer
bu arada kaynatmak daha mı iyi acaba öylemi yapsam

kızlar benimde testesteron yüksek 3.65 falan çıkıodu
hayıt tohumunu suyla yutuorm ben 20 gündür kullanıyorm göğüsmde bi değişiklik yok malesef umarım testesteron düşer
bu arada kaynatmak daha mı iyi acaba öylemi yapsam

canım bence kaynatma iyice ezdikten sonra kaynamış olan 1 bardak suyun içine dök hayıtı 10 dk ılımaya bırak sonra diğer bardağa süz ve iç ben başladım bugün sabah ve yan etkiside olmadı şuana kadar aç karnına içtim sorun yok yani.

hayıt tohumu bende ictim ama bi işe yaramadı bide yapragını deneyelim
bu arada hormon olayına gelince... ben dr a sormustum bana regl duzenlimi dedi evet dedim, ozaman hormonlarında sorun yoktur diyip test yapmamıstı ... hormon sorunu olmayanlarda işe yarıyoda olabilir

Son düzenleme:
ama benimde adetlerim düzenli 28 günde bi olurum yumurtlamamda gayet güzel fakat hormon bozukluğu var ve gebe kalamıyorum.
testesteronum yüksek ben gögüs için değilde testesteron için kullanıyorum ama tabi arada gögüslerimde büyürse süper olur.

X