Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ama benimde adetlerim düzenli 28 günde bi olurum yumurtlamamda gayet güzel fakat hormon bozukluğu var ve gebe kalamıyorum.
testesteronum yüksek ben gögüs için değilde testesteron için kullanıyorum ama tabi arada gögüslerimde büyürse süper olur.

arkadaşım testesteron kaç çıkıo sende benm 3.65 falan çıkıodu
sende de sivilce saç dökülmesi tüylenme varmı bu yüzden hep bu hormon yüzündenmiş
birde göğüslerimizin küçüklüğü buna bağlımı acaba ben 20 gün kullandım çektiğim hayıt tohumunu suyla yutarak bi değişiklik yok

ben son 2 bi buçuk aydır aslan pençesi civan perçemi çoban çantası ve adaçayını karıştırıp kaynatp içtim hayıt tohumunuda 20 gün oldu
adetlerim 20 günde bir 22 günde bir olmaya başladı
çok erken mi arkadaşlar sizce
normali 28 gün diye biliyorum ben eskiden beri böyle erken hatta 19 günde bir falan şimdide 22 gün yada 20 günde bir bu bitkileri içince tam normal olması geekio aslında
sanırım birazda yapısal regl arası

arkadaşım testesteron kaç çıkıo sende benm 3.65 falan çıkıodu
sende de sivilce saç dökülmesi tüylenme varmı bu yüzden hep bu hormon yüzündenmiş
birde göğüslerimizin küçüklüğü buna bağlımı acaba ben 20 gün kullandım çektiğim hayıt tohumunu suyla yutarak bi değişiklik yok

serbest:2.03
total:1.62
yüksek benim bütün erkeklik hormonlarım yüksek
saç dökülmesi ve sivilce yok bende sadece tüylenme bile diyemiyorum kıllanma var.
gögüslerimizin küçüklüğüde buna bağlı işte erkek hormonu erkek gibi yapıyor yani yanlış anlama büyütmüyor gögüsü.
bende 2.günümdeyim ama 3 ay düzenli kullandıktan sonra gösteriyormuş etkisini bence devam et.
adet düzensizliği varmı sende bende yok ama gebe kalamıyorum.

ben son 2 bi buçuk aydır aslan pençesi civan perçemi çoban çantası ve adaçayını karıştırıp kaynatp içtim hayıt tohumunuda 20 gün oldu
adetlerim 20 günde bir 22 günde bir olmaya başladı
çok erken mi arkadaşlar sizce
normali 28 gün diye biliyorum ben eskiden beri böyle erken hatta 19 günde bir falan şimdide 22 gün yada 20 günde bir bu bitkileri içince tam normal olması geekio aslında
sanırım birazda yapısal regl arası

hayır canım normali 28 diye birşey yok düzenli adet görmek 21 ile 35 gün arasında olmaktır.
yani 22 günde bir oluyorsan düzenli ama yok bazen 22 gün sonra bazen 40 gün sonra görmek işte bu düzensizlik sanırım kullandıkların adetini düzene sokmuş.

kizzzzzlar , ben merak etttim, sonuc alan arkadaslarimiz var mi ?? bi tecrube yazsin artik.. cok merak ediyorum, ben tablet kullaniyorum, ot mot bulamadim .. sinir oldum, aldim tablet. bir aydir yiyiyoruz, bakalim, sonuc ne olucak..

canım benimde haytı otu içeli 1 hafta oldu ayın 8inde adet olacağım bakalım kanama şeklimde bi değişme falan yapcakmı ama 3 ay olmadan ben bi etki beklemiyorum zaten.

serbest:2.03
total:1.62
yüksek benim bütün erkeklik hormonlarım yüksek
saç dökülmesi ve sivilce yok bende sadece tüylenme bile diyemiyorum kıllanma var.
gögüslerimizin küçüklüğüde buna bağlı işte erkek hormonu erkek gibi yapıyor yani yanlış anlama büyütmüyor gögüsü.
bende 2.günümdeyim ama 3 ay düzenli kullandıktan sonra gösteriyormuş etkisini bence devam et.
adet düzensizliği varmı sende bende yok ama gebe kalamıyorum.

bende adet düzensizliği sayılırmı bilmiyorm bu hayıtı kullandığımdada kullanmadığımdada erken oluyorm 19 yada 22 günde bir bazen 18 de oluo sancılarım çok fazla bayılıorm resmen ama her ay adet görüorm

hayır canım normali 28 diye birşey yok düzenli adet görmek 21 ile 35 gün arasında olmaktır.
yani 22 günde bir oluyorsan düzenli ama yok bazen 22 gün sonra bazen 40 gün sonra görmek işte bu düzensizlik sanırım kullandıkların adetini düzene sokmuş.

canım ben eskiden de her ay regl olurdum hiç gecikmedi benm aksine biraz erken gelio bana 19ila 22 gün arası hep ve aşırı derecede sancı bayılıorm bu bitkiler bile azaltmadı sancımı

baştan sona kadar okudummm ama kullanmaya başlayanlardan ses seda çıkmamış. etkileri yan etkileri kullanmayı bırakınca ortaya çıkan sonuçlar neler öğrenmek istiyorumm. olumlu olumsuz heerşeyi merak edediyorum. 6 ay kullandınız mı büyüme olanlar bırakınca fossss mu oldu sonrasında hı

ben yaklaşık üç aydır kullanıyorum ama çok düzenli değil aksattığım on gün boyunca içmediğim bazı zamanlar oldu.sanah ve akşam birer bardak içiyorum kullandığım zaman.bnm reglimde zaten problem yok çok şükür.kimi arkadAŞLAr adet sancılarının artık eskisi gibi olmadığını yazmış fakat ben de öyle bir etki olmadı hala ağrılı benimkiler.her şey herkese aynı şekilde etki edecek diye bir şey tabi ki:)ama kullandığımdan beri göğüslerim dolgunlaştı ve büyüdü.dedim ya mesela on gün kullanmadığım zamanlar oldu diye o süre zarfında bir küçülme inme gerçekleşmedi.konuyu açan arkadaş demiş ya bir dişilk geliyor diye cidden annem ve babam durmadan sen çok güzelleştin bu aralar deyip duruyorlar:)dudaklarımda da az miktar dolgunluk yaşandı.bndeki etkileri şimdilik bu kadar:)

ben yaklaşık üç aydır kullanıyorum ama çok düzenli değil aksattığım on gün boyunca içmediğim bazı zamanlar oldu.sanah ve akşam birer bardak içiyorum kullandığım zaman.bnm reglimde zaten problem yok çok şükür.kimi arkadAŞLAr adet sancılarının artık eskisi gibi olmadığını yazmış fakat ben de öyle bir etki olmadı hala ağrılı benimkiler.her şey herkese aynı şekilde etki edecek diye bir şey tabi ki:)ama kullandığımdan beri göğüslerim dolgunlaştı ve büyüdü.dedim ya mesela on gün kullanmadığım zamanlar oldu diye o süre zarfında bir küçülme inme gerçekleşmedi.konuyu açan arkadaş demiş ya bir dişilk geliyor diye cidden annem ve babam durmadan sen çok güzelleştin bu aralar deyip duruyorlar:)dudaklarımda da az miktar dolgunluk yaşandı.bndeki etkileri şimdilik bu kadar:)
benm adet sancılıramın azalmasında civan perçemi ve aslan pençesi çoban çantasının etkisi var

3gündür kullanıyorum 3gündürde hastayım ama hiç ağrım sızım olmadı dişilik konusunda bi fikrim yok daha çok erken

huuuuu çok güzel etkileri var demekki ya bugün hemen almayı düşünüyorum ben zayıfım ama kıştan bu yana 5 kilo aldım göğüslerimde hiç bir değişiklik olmadı :KK43:bu çayın faydası olur inşallah hepimize:KK16:

bende dün aldım,küçük küçük tohum gibi.bi yerden duymuştum aktarda çektirin falan ama aktar biz çekmiyoruz vs dedi.o tohum halini sıcak suya koyup 10dk demleyip içiliyo di mi?yani ezmeme çekmeme gerek yok tohumları di mi???amma çok di mi dedim di mi:KK9:

ben sıcak suyu koyuyorum demlenmesi için 2 3 saat sonrada içiyorum anca soğumuş oluyo aklıma anca gelmiş oluyo yanlış mı yapıyorum ki bi yerde okumuştum 1 litre suda demleyip gün içinde 2 bardak için die ama ben sadece 1 bardak içiyorum bünyeye birden etki tepki yapmasın yavaş yavaş alışsın die. yanlış mı yapıyorum ki sizler nasıl kullanıyorsunuzz

bardak mı fincan mı arkadaşlar.ben fincanla başladım ama bilemiyorum.tadı da kötüymüş :)

uzun zamandır takip ediyorum sizleri ve yazılarıı
yorumlarınızı okudumm ve aktara gittim
kara üzüm çekirdeği çörekotu yağı hayıt tohumu aldım
bunların dışında
rezene çayım ve adaçayımda var
inşallah büyür kızlarr
gelişmeleri buraya yazıcam çok merak ediyorum
kara üzüm çekirdeğini sabah ve gece yatmadan önce yoğurtla bi kaşık yicem
çörekotu yağı ile 5 dk masaj yapıcam
hayıt tohumuda demleyip çayını akşamları günde 1 bardak içicem
aktar bana 1 ay iç 10 gün ara ver sonra 1 ay yine iç dedi
gelişme olanlarr bildirebilirse çok sevinirimm
bende de gelişme olursa hemen sizlerle paylaşıcam :KK1:

uzun zamandır takip ediyorum sizleri ve yazılarıı
yorumlarınızı okudumm ve aktara gittim
kara üzüm çekirdeği çörekotu yağı hayıt tohumu aldım
bunların dışında
rezene çayım ve adaçayımda var
inşallah büyür kızlarr
gelişmeleri buraya yazıcam çok merak ediyorum
kara üzüm çekirdeğini sabah ve gece yatmadan önce yoğurtla bi kaşık yicem
çörekotu yağı ile 5 dk masaj yapıcam
hayıt tohumuda demleyip çayını akşamları günde 1 bardak içicem
aktar bana 1 ay iç 10 gün ara ver sonra 1 ay yine iç dedi
gelişme olanlarr bildirebilirse çok sevinirimm
bende de gelişme olursa hemen sizlerle paylaşıcam :KK1:

bende karaüzüm çekirdeği aldım kansızlığa iyi geliyomuş o yüzden aldım gerçi ben çekilmişini aldım ağzıma bir tatlı kaşığını önce ağzıma attım üstüne su içmeye çalıştım olmadı çok iğrenççç yoğurtla karıştırıp yedim ama midem bulana bulana sonrada zorla yenen şeyin ne faydası olur ki siz bu kara üzüm çekirdeğini nasıl yiyorsunuz çekilmişini almakla hatamı yaptım ki digerini hap gibi yutardım

bu arada ne kadar kullanıyosun yani bir tatlı kaşığı çay kaşıgı ölçün ne 3 gün yoğurtla karıştrdım yedim 3 gündür yiyemiyorum aklıma gelince tüylerim diken diken oluyoo ığğ

bde hayıt tohumunu ezerek mi kullanıyosun onun miktarını nasıl ayarlıyorsun 1 tatlı kaşığı filan mı yoksa daha mı az

X