erkeklerde evlilik sonrasi olusan cinsel isteksizlik

Geçen seneki konuymus ama baştan sona okudum. Eşinizin sorunu tamamen kendisiyle. Boş yere çift terapistlerine para vermeyin. Sizin ilk seferde korkmaniz, kaçmanız gayet normal hemen her ilişkide yaşanıyor bu. Ondan olsa bütün erkeklerin isteği kaçardi.

Eşiniz ya iktidarsız ya da cinsel eğilimleriyle ilgili sıkıntılar yaşıyor. Aseksuel de olabilir. Burada buna benzer çok fazla konu okuduk. Hepsinde erkeğin sevgililik döneminde gayet ilgili olduğu yazılıyor ama hepsinde de yillar süren sevgililikte ufak tefek öpüşüp koklaşmalar dışında yakınlaşma olmadığı söyleniyor. Bu tür ilişkilerin ortak noktaları hep aynıydi burada okuduklarımda. Neticesinde de evlendiklerinde eşleri asla cinsellige yanaşmıyor. Evliliği bir tür paravan evlilik olarak kullanıyor bu erkekler çünkü.

Umarim yanılıyorumdur sadece geçici psikolojik bir sorundur ve zamanla atlatır.

Bende aynı durumu yasıyorum çözdüyseniz bana dönüş yapar mısınız lütfen

Aklıma ters psikoloji geldi. Eğer sorun yoksa işe yarar diye düşünüyorum. Onda problem değilde kendinizde problem varmış gibi lanse edin. Sanırım sorun bende yoksa sen yapardın . Bundan eminim . Nasıl yapıcam bilmiyorum bana yardımcı ol lütfen diyin . Belki kafası kendisinden çıkar size yönelir. Bu durumu bir müddet böyle idare edin. O tabuyu yıkmak için size destek olur belki. Tabi bu durumu ona belli etmeyin gerçekten sorun sizdeyimiş gibi bıkmadan devam edin

Evlendiğimiz ilk iki ay yapamadık. Benim canımın yanması ondaki ilk gece panikliği adam eridi gitti resmen erekte olamadı. Tabi durum bende de olduğu için onun o halini hiç dillendirmedim. Kendimizle hep dalga geçtim . Yapamadık niye canım yanıyor seni çok seviyorum istemsiz itiyorum. Falan fistannn. 2 ay sonra tak diye oldu. 4 ay sonra sertleşme sorunu tamamen ortadan kalktı . Yani fark etmeden kendimi öne atmışım eşimin ilgi odağı olmuşum .deneyebilirsiniz.

Mantıklı aslında zaten benım korkularım yüzünden böyle oldu basta daha ortada hıcbır sey yokken acıyacak dıye agladım aynı durum kendını cektı adam korkuttum sanki onu ve erekte olamamaa basladı hepte dıle getirir o dediğimi takılmıa oraya belkide ve bu yuzden ona kötü bir seymiş gibi geliyor cinsellik

Aynılarını yaşadım. Ve onun o sorununu görmezden gelip yardımcı olmasını istedim. Bu yöntemi uzun süre hissettirmeden deneyin işe yarar umarım

Benim.anlamadigim neden eşinin doktor doktor çözüm aradida siz aramadiniz sorun bende diyorsunuz bir noktaya eşiniz getiriyor siz tam olacakken fişi çekiyorsunuz bir kendinizi taniyin ayip deĝil filmler izleyin ogrenin araştirin evliligin temeli bu yazik etmeyin kendinize eşiniz istekliymiş ama siz maşallah az gayret edeyim kendimi taniyayim dememişsiniz

Birebir aynı değil ama benzer süreçleri yaşadım. İnanılmaz bi acı oluyordu bende, ikimiz de ilişki konusunda tecrübesizdik. Bir türlü beceremedik. Sonra ben dilatör set aldım ve onunla oldu. Çünkü yerini falan tam buluyorsun onunla. Bu süreçte de eşim de zaten çok gerildi onun da sertleşme, erken boşalma problemleri oldu. Bizde de cinsellikten soğuma olmuştu. Tavsiyem bu setten alın vücudunuzu keşfedin umarım düzelir durumunuz

Bir de eşinizin eskisi gibi size yaklaşmayı istememe sebebi erken boşalma problemidir. Erkekler için aşırı travmatik bir şey oluyor sertleşme ve bu sorun. Benimle neden ilgilenmiyorsun demek yerine özgüvenini geri kazandırmaya çabalayın. Çoğunlukla psikolojik oluyor bu durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…