"Erkekler kadınları içkilerinden tanıyor! "muş

italim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
10.130
7
Erkekler kadınları içkilerinden tanıyor!

Erkeklerin karşılarındaki kadınları tanımak için birden fazla yöntemleri var elbette… Ama en çok kullanılan ve en çok ipucu sağlayan yöntemi öğrenmek ister misiniz?

Kadınları tanımanın çeşitli yolları olabilir. Bunlar arasında en şaşmaz sonuçları verenlerden biri ise, kokteyl seçimlerine göre yapılan kadın analizleri. Siz barda sakin sakin otururken sizinle ilgilenen erkeğin bakışlarınızın merakla ne içtiğinizi öğrenmek için içkinize yöneldiğini fark ettiniz mi? Bunu yapma amacı aslında ne içtiğinizi öğrenip, sizin nasıl bir kadın olduğunu anlamak…

Bira:
Bira içen kadınların, delikanlı gibi olma istekleri vardır. Doğal ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler; fakat kadınlıkları ile ilgili sorunları vardır.

Martini:
Martini içen kadınlar güçlü kadınlardır; aynı zamanda da iyi içicilerdir. Martini kadınları genelde streslidirler, her an depresyona girebilirler. Ama o durumlarından kurtulmak için de uğraşırlar.

Scotch ( İskoç viskisi):
Bu içki “zeka” anlamına gelir. Scotch içen kadınların ayakları yere basar; kim olduklarını bilirler ve başkalarının ne düşündüğü onlar için önemli değildir.

Margarita:
Bu kadınla takılmak oldukça zevklidir. Zariftir, modayı takip eder, eğlenceyi de çok sever. Bilim adamı zekası var diyemeyiz fakat oldukça akıllıdır.

Kırmızı Şarap:
Şarap seven kadınlar genelde sağlıklarına düşkündürler ve tutucu ve ölçülüdürler. Onlarda anne şefkati vardır, bu yüzden hassas ve sıcakkanlıdırlar. Şarabın boğazlarında bıraktığı o sıcaklığa bayılırlar.

Şampanya:
Şampanya içen kadınlar elit takılırlar, insanların kendileri hakkında entelektüel olduklarını düşünsün isterler ve Fransız kadını olma arzuları vardır; içlerinde de dönüp duran birkaç fantazi...

Cosmo:
İşte başka bir tutucu kadın. Bu tür kadınlar genelde akıntıya kapılmazlar fakat kendilerini de bilgili göstermek için gereğinden fazla uğraşırlar.

Rom & Kola:
Bu kadınlar oldukça eğlenceye düşkündürler ve yerlerinde duramazlar. Eğer bir bardak rom konuşabilse : “Bu akşam kopmaya gidiyoruz.” derdi.

Rakı:
Rakı içen kadınların muhabbetlerine doyum olmaz... Bir kadın rakı içiyorsa, her ortama uyum sağlamayı bilen güçlü bir kadındır...

Vodka:
Vodka içen kadınlar eğlenmeyi seven ve asi kadınlardır. Ertesi günü düşünmeden anı yaşamayı ok iyi bilirler... Fakat bazen çok somurtkan olabilirler...

alıntı

ilginç çok farklı bi açıklama canım bende bi ara içkilerden sadece rakı içiyordum :)))tabi o kadar sık değil ama çok şükür artık kullanmıyorum

ben ,margaritayı,şarabı,birayı,rakıyı,votkayı ayırt etmem ...farketmez.
hangisine giriyorum ,bu durumda...

aynen bende.
rakı, bira, şarap, votka, şampanya... :içelim:
bizde bütün özellikler var okypete'cim..
güçlü, asi, delkanlı, muhabbetçi, tutucu....
ne ararsan var bizde.
çok eğlenceli kişilikleriz yani :teytey:

:1shok::1shok::1shok:
uzak durulması gereken hatunlar grubuna giriyon okypim :roflol::roflol:

ben alkol kullanmıyom hangi gruba girerim başganım

ilginç çok farklı bi açıklama canım bende bi ara içkilerden sadece rakı içiyordum :)))tabi o kadar sık değil ama çok şükür artık kullanmıyorum

kafamçokkarıştı

ben vodka da içerim,kırmızı şarap ta...yerine ve yemeğe göre. Bu erkekler herşeyi bildiklerini zannediyorlarlaelaelaelaelae

:1shok::1shok::1shok:
uzak durulması gereken hatunlar grubuna giriyon okypim :roflol::roflol:

ben alkol kullanmıyom hangi gruba girerim başganım

Benim gruba giriyorsun yavrimmm:icecream:....Alkol almam...Cayi demli icmem....acim ama delikanliyim grubuna yane......sengözlerimebaksanab

kafamçokkarıştı

ben vodka da içerim,kırmızı şarap ta...yerine ve yemeğe göre. Bu erkekler herşeyi bildiklerini zannediyorlarlaelaelaelaelae

onlar herşeyi çok bildiklerini sanırlar ama hiçbirşey bilmezler..:roflol:

ben alkol kullanmıyorum ne olcek şimcikdelikafadulden

sırasıyla martini,visky,rakı,votka,şarap,bira severim..
çok renkliyim ben yaa :içelim:

okypetem içincede bunu içiceksin ama jack daniels gentleman jack:içelim:
okyanusun altında 12 yıl bekliyor.. düşün artık..

vay canına...
okyanusun altında mı..12 yıl hemde. muhteşemmmm..
bunun fiyatı kaç kuruş canım......

herifi neden batırdım sanıyosun:roflol::roflol:
en son alabildiği zamanlarda 170 liraya alıyodu ve sanırım burda liman var orda arkadaşlarından falan alıyodu..
tee 3 sene olcak içmeyeli
ahh ahh Çok üzgünüm çoook

170 ytl. 3 sene önce.
almayım alanada mani olmayayım.:roflol:

vodkaya bayılırım offf

bira da içerim ara sıra.

ben likör de seviyorum ya ama kaçırınca çarpıyor beni likör vodka çarpmıyor ama ne hikmettir anlamadım

vodka içen kadınlar biraz pervasız gibi anlatılmış evet ben de öyleyim :1rolleyes:

votka beni çarpıyor .ne yalan söyleyeyim. redbullla karıştırınca gazoz gibi içiyorsun. hafif geliyor tadı. ama sonra.... ...offfffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…