Erkekler çok Zeki Kadin Istemiyor

bence istememelerinin tek sebebi her yaptıklarını anlamasın saf saf dünyadan bi haber yaşasın isterler ama çok şükür saçı uzun aklı kısa tabiri biz kadınlar için pek uymuyo zekiyiz onlardan çoooook

çağlacım sana katılmamak elde değil canım yaaaa.s.

zeki kadın sevmezler değil de kendilerinden zekisini sevmezler, en nihayetinde aptalı makbuldur :)
oynatması kolay olur, yon vermesı kolay olur, soz dınletmesı hakım olması
zekı kadın dusunen kadın oldugu ıcın ısteklerını mantık cercevesınde degelerndırdıgı ıcın bas kaldırabılır, mantıklı degılsın dıyebılr, yorum yapabılır tartısabılır bunlar erkeklerın hosuna gıtmez cunku onlar dedıgım dedık caldıgım duduk olsun ıster
bizde boyle evde kalırız ıste :S

çok doğru ya evet oynatmak istiyolar gerçek cümle bu kendi istediklerini yapmamızı istiyolar...

erkekler zeki kadını sevmez ama bence en zeki kadın zeki olduğunu belli etmeyen kadın.işte kızlar zekanızı belli etmezseniz erkeklerde sizin ne kadar zeki olduğunuzu anlayacak kadar zeki olmadığı için evde kalmazsınız demi ama yaa

E DOĞRU BİR YAKLAŞIM CANIM

Ne Kadar Istemezlerse Istemesinler Biz Zaten Onlari Zekamizla Etkiliyoruz Onlar Bunun Farkinda Değiller...

evet zeki kadın istemiyorlar çünkü onların doğuştan zedeli egoları var. eh toplum onları böyle yetiştiriyor ilişkilerde erkeğin dediği olur yanındaki kadına göre hareket eden erkek degildir.hanım köylü.... kadın ağızına bakan... gibi yakıştırmalar nedeniyle cok bilen kadın ile ilişki hatta evlilik erkeği korkutuyor. bu yuzden bence de akıllı kadın erkege aklını belli etmemeyi bilen kadındıra.s

zeki kadın zekasını çok komplike düşünmek için de kullanır.ama zeki erkek sadece gerektiğinde kullanır.yani zeki kadın eşittir 10 kat fazla kuruntu,hayal gücü,kıskançlık!!e bu kdr teferruat da erkeği yorarryerimseniben
e tabi bu işin biraz geyik yanıa.s

ıstemezler tabı tasıyamazlar cunku ezılırler

DESTEK OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN KIZLAR EVET KESİNLİKLE İSTEMİYOLAR

delimisin hehalde yani neden zeki istesinlerki aptal onların daha çok hoşuna gider

Onlarin Ne Istediğini Yer Yüzünde Bilen Bir Yaratik Bile Yok :içelim:

bence erkek banu alkan kı neden beğenirler anladim aptal damgası var diye bende tatlicadiarzu zekiyim

ama zeki olduğunu göstermiceksinnn........................................................................

erkekler doğduklarından itibaren eğitim durumları ne olursa olsun aile ne kadar modern olursa olsun zeki olduklarına inandırıyorlar..
bu da hayatları boyunca karşılaştıkları tüm bayanlara aptal gözüyle bakmalarını sağlıyor.birgün üniversitede bir erkek arkadaş bize dönüp sizin bu bölümde ne işiniz var ben sizin yerinizde olsam gider moda falan okurdum,kadın ne anlar devlet işinden demişti! donup kalmıştık! hepimiz aynı bölümü birbirine yakın puanlarla kazanmışız zekaysa eşitiz yani ama adam böyle diyor.. acınacak haldeler bence.
erkekler hayatlarının hiç bir bölümünde zeki kadın istemiyorlar hatta mümkünse kadın istemiyorlar.kadın evde duracak,yemek yapacak,ses etmeyecek,ihtiyaçalrını karşılacak.. bu kadar..
ne iş hayatında ne okulda ne eş olarak zeki kadına tahammül yok! sorsanız annelerinin bile akıllı kadınlar olmadıklarını söylerler..annelerine bile inançları yoktur.o da kadındır ve aklı bi yere kadar çalışır..
çok şükür ki bana zeka olayınca güzellik hiçbişey ifade etmez diyen bir sevgilim var çok şükür ki zekama sonsuz inanıyor ve bununla gururlanıyor..
Allah hepimizi beyinsiz erkeklerden korusun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…