Erkek kardeşimle başım dertte

Ben bugüne kadar en çok anneme üzüldüm çünkü onun hiçbir suçu günahı yok.
Çocukluğundan beri hep acı üzüntü, gencecik yaşta eşini kaybetmiş iki çocukla üstüne hastanelerde yattı akıl sağlığından oldu bugün hala ilaçlarla ayakta duruyor.
En çok ona üzüldüm hala ona üzülüyorum. Ama üzül üzül ben her şeye muktedir değilim ki, ben de bu hayata ilk defa geliyorum. Ben de hiç kimseye yük olmadan, evlenme zamanımda bile aileme beş kuruş para harcatmadan her şeyini tek başına yapmaya gayret eden bi insanım.. hakkımızda hayırlısı olsun

Size sirtini cok fazla dayamis anlasilan. Maddi manevi her derdine cözümü sizden bekliyor. En kötüsü de bunu göreviniz gibi görüyor. Istedigini alamayinca cocuk gibi simarikca tepki veriyor. Artik kendi ayaklarinin üstünde durmayi ögrenmesi lazim. Kendi problemlerini kendi cözmeyi ögrenmeli. Sizin yaptiklarinizin zorunluluk degil iyilik oldugunu anlamali. Böyle devam ederse korkarim siz üzüleceksiniz. Hem para harcamis hem yaranamamis olacaksiniz. O da olgunlasamayacak. Hep birilerinden bir seyler beklemeye devam edecek. Sizin icin dayanmasi ne kadar zor olsa da karsiliksiz destegi cekmeniz en hayirlisi diye düsünüyorum. Kardesiniz sinirlense de üzülse de onun icin böylesi daha hayirli. Simdi etraftan da karisanlar olabilir, sizi üzebilirler. Iyi ki esiniz size destek oluyor.

Ne yapsam diye siz bir uzmandan yardım alın.O size yol göstersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…