Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesine İyi Gelecek Bilimsel Araştırmalar,Doktor Tavsiyeleri,Haberler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Proceed plus

öncelikle merhaba inşallah sizlerde en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.2 kutu proceed plus almıştık eşim 1 kutuyu bitirmeden hamile kaldım çok şükür. 1 kutu hiç kullanılmadı. İsteyen varsa 100 tl karşılığında yollayabilirim.Kargo ücreti benden.

Esinizde sperm yavasligi mi vardi?

biz 3 kutu kullandık bir işe yaramadı. zaten işe yaraması için 72 gün geçmesi lazım. Allah yüzünüze gülmüş erken hamile kalmışsınız.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

biz 3 kutu kullandık bir işe yaramadı. zaten işe yaraması için 72 gün geçmesi lazım. Allah yüzünüze gülmüş erken hamile kalmışsınız.
teşekkür ederim.Allah isteyen hiçbir kulunu geri çevirmesin sizlerde en yakın zamanda hamiş olup bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah

düzenli kullanım şart birde çatlama ignesi vuruldum ovitrelle

Sayı 1mil. böyle olupta kür ilaç iğne vs ile hamile kalan var mı doğal yolla??

Bide bu iğne vurma olayına kim karar veriyor ?

merhaba arkadaşlar benim eşimin spermlerinde hızlılık yokmuş 2 yıllık evliyiz doktor evicap ve emodeks ilaç verdi bugün hastaneye bir arkadaşımın bebğini görmeye gittim ve gözyaşlarıma hakim olamadım aranızda yeniyim benim durumumda olan var mı acaba eşi ilaç kullanan

Canim benim esimde de hareket problemi var bizde 1.5yillik evliyiz bize de evicap redoksan ve neofortil verdi insallah ise yarar

ne kadar
Canim benim esimde de hareket problemi var bizde 1.5yillik evliyiz bize de evicap redoksan ve neofortil verdi insallah ise yarar
ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? inşallah dediğin gibi düzelir.Ama eşime verilen ilaç hiç rastlamadığım bir ilaç Emodex diye bir ilaç ve yanında evicap içiyor günde 2 kere

ne kadar

ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? inşallah dediğin gibi düzelir.Ama eşime verilen ilaç hiç rastlamadığım bir ilaç Emodex diye bir ilaç ve yanında evicap içiyor günde 2 kere
Bir bucuk ay oluyor evet gunde iki kez kullanilmasi gerek ve 3ay dedi doktor kullanilacak

3aydan sonra etki ediyormus
ben adet günümde çok üzgün oluyorum hatta şuan 5 gün var ve inanılmaz gerginim birde ay midem bulandı yok başım döndü kasığıma arı girdi yoksa hamilemiyim diye evham yapıyorum her ay gebelik testi alıyorum biliyomusun demir6133 sende varmı böyle şeyler

Canim bu kadar takarsan olmaz bak kendi haline birak brnde de eskiden vardi ama problemi ogrendigimden beri umursamiyorum olursa olur olmazsa evlatlik aliriz

merhaba cnm bnm eşmnde hareketllk sornu var nasl hamıle kaldın acaba?

arkadaşlar iyi geceler bende aranıza yeni katıldım.benim eşimde azolu.emodex yazmışmısın okuyunca gördüm emodexi eşimde kullandı 3 ay sadece para tuzagı inanmayın fiyatıda yüksek bişey izmirden kargoylan getirdiriyodum emodex antioksidan dır.bu dokrotun anlaşmalı firması.ben çok araştırdım aktioksidan olan ucuz bitkisel satan firmalar var ordan araştırın bulun.iyi geceler

Arkadaslar ne olur bi akıl verin ..
Arginmax l-arginine evicap ve çinko bir arada kullanmak olur mu??

Meraba kafam allak bullak oldu.aranıza yeni katıldım.esımde varikosel var sperm azlıgı ve hareket sıfır.aynı zamanda yapıdada bozukluk var.benımde polikistik over var.yani anlıcanız yook yok.tüp bebek olması gerekiyormus bır kac doktor bunu urolojı doktoru varıkosel amelıyatı olmalı dedı.bizse kararsı kaldık.sımdı bir kac ılac aldık eczaneden ıse yarar umuduyla hala karar sızız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…