Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesine İyi Gelecek Bilimsel Araştırmalar,Doktor Tavsiyeleri,Haberler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bende bir tüp bebek annesi olarak bu başlığa uyacak bir tavsiyem olucak benim 4 yıldır bebeği olmayan arkadaşımda dr.cetin bey sayesin de bebeğine kavuştu şuan 8 haft.girdi inşallah bebeğinin kalp atışalarına duydu:))bende teyze olacağım için çok mutluyum dr.cetin bey doçent ve kendisi nin asistan hemşiresi bize dr.beyin hazırlattığı kürü kullanmamızı istedi o an inanmadık ama sonra öğrendim ki artık tüm dr.bu tarz kürler hazırlatıyormuş.. 4 yıldır olmuyor zaten ne kaybınız olucak demişti hemşire kaybımız değil kazancımız oldu allaha binlerce şükür kendisi fırsatcı paracı doktorlardan da değildir 500-600 tl gibi kürler alanları okuyorum ben azosperm sayfasında takılıyorum genelde ordaki kızlar yazdığına göre paylaşşımlarımızda yazık günahtır yani her duyduğunuzuda yapmayın derim...dileyen herkeze versin rabbim arkadaşlar isterseniz dr.hemşiresi ile görüşün derim tavsiyem budur.isteyene tel veririm ama burdan yazmak yasaktır...ulaşmak isteyen arkadaşlar bu msj beğensin yada msj atsın ben onlara dr.iletişimi yazıyım:)
allaha emanet olun...

bizde de sperm sayısı az doktor 2 tane ilaç yazdı. rasgele ilaç ta kullanmak istemiyoruz ama acaba fazla alınan ilaçlar da etkileşim yaparak birbirinin etkisini azaltır mı? ne yapsak acaba..pöff

erkek infertilitesi konusunda doktor araştırması yaparken yazınızı gördüm.memnun kaldığınız bu doktor hangi şehirde ve ismi tam nedir yazabilir misiniz.tşk

Merhaba, tebrik ederim. allah ne güzel, gönlünüze göre vermiş... bizde 2 tüp bebek denemesi yaptık. bazı vitaminler kullandık. denemelerimizin ikisinde de embriyolar tutumadı. eşimde azospermi var. micro tese ile sperm bulunabildi. yazdığın vitaminlerin isimlerini, hap, şurup ve mg değerlerini yazabilirsen denemek isteriz.

l-carnitin spor yaparken aliyoruz daha fazla kalori yakmak terlemek icin onumu icirecegiz kocaya??

ben istiyorum bana verebiklirmisiniz

arkadaşlar eşimin sperm sayısı az çıktı.kendisi durumu kabullenemiyor.ikna etmek için ne yapacağımı şaşırdım.çok da yoruldum .acaba biraz ara mı versem bu çocuk uğraşlarına ?tavsiyelerinizi bekliyorum

1Yıldan beri çocuk düşünüyoruz ama nasip olmadı:-( Eşimin sperm sayısı 35 milyon ama hareket a+b %15 proxeed plus kullandık 3 ay hiç faydası olmadı. Keçi boynuzu kürü de yaptım 15 gün faydası olmadı .Ne sayı nede hareket değişti. Tam aşılama karar vermiştik ki başka bir doktora (NECMETTİN ÇIKILI) gitmeye karar verdik yine aynı testler bu sefer 40 milyon ama hareket yine 15 çıktı. Aşılama için erken olduğunu söyledi önce enfeksiyon tedavisi fayda sağlamazsa kortizon hapı vereceğini söyledi hala fayda etmezse aşılama tüp dedi . Aşılamayı erteledik doğal yolla olmasını istiyorum :-(( Bizim gibi olupta hamile kalan var mı yada KORTİZON Kullanıp hamile kalan .Olumlu birşeyler duymaya ihtiyacım var.

çok tebrik ederim. maşallah..
ne güzel, ilk güzel mesaj bu okuduğum.
darısı başımıza nasipse..

canım, 2013 sonunda yazmışsın bu mesajı...
şimdi 7 haftalık hamişsin maşallah
ne yaptın şu birkaç ay içinde?

arkadaşlar merhaba , 13 yıllık evli 5 defa tüp bebek yaptırmış 6. ya hazırlanan hastayım.Erkek sperm sayısı çok az canlı çıkışı var ama hareket morfoloji sıfır...bendede yumurta azlığı mevcut.Şimdiye kadar eşimde canlı sperm oldupu için ameliyat etmediler 4.tüpde iğne ile biyopsi yapıldı sonuç değişmedi dölleme bile olmadı. 6. deneme benim dr. um ameliyat olması gerektğini söylüyor ... Sizden ricam deneyimli arkadaşlar hareket morfoloji sıfır olunca tese- mikro tese gibi amliyatların faydası oluyormu EŞİMİN BOŞ YERE AMLİYAT OLMASINI DA İSTEMEM Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin....

Eşimde varikosel var.daha once 2 kez tüp denedik ama olmadı sonra bir mucize oldu ve normal yoldan hamile kaldım. Ama 9 haftada kalbi durduğu için kaybettim. Şimdi yeni bir tedaviye başladık. Cupping Therapy diye bir yöntem yani hacamat bize yüzde 90 varikoselden kurtulacağımızı söylediler. Esim varikosel ameliyatı olmadı çünkü doktor olsanda ise yaramaz dedi. Her iki tarafta 4 derceymis. Esim dün ilk seansını oldu toplam 6 seans dediler 6 . Seansın sonunda sperm testi yapılacak ve gelişmeye göre 7 ve8. Seans yapılacak Yada yapılmayacak. Bizim sperm sayımız 1 milyon hareketli 0 inşallah bu tedavi derdimize deva olur. Gelişmeleri yazacağım ve bilgi vereceğim.

rabbim yardımcınız olsun. benimde eşimin tüm değerleri sınırda bitkisel kürler ilaçlarla devam edip mucizemizi bekliyoruz

forever diye bi markanın pomestan ve argi adında biri toz diğeri sıvı doğal bi şurubu var. iki ürünü su ile karıştırıp sabah eşin aç karnına içiyor. Bize de tüp bebek dediler ama bi doktordan bu tavsiyeyi duyup alıp denedik. 2. ayda da sonuç aldık. araştırın bi istersen

Cok sevindim adınıza. Bizde fayda gorebilirmiyiz acaba?peki doktorun mu yazması gerekiyor yoksa bizde alabilirmiyiz?nereden ulaşabilir bu ilaçlara eczanelerde bulunuyor mu?sanirim cok soru sordum kusura bakma. Böyle güzel haberleri duyunca umut ışığı oluyor ve heyecanlaniyor insan.

Proceed plus

öncelikle merhaba inşallah sizlerde en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.2 kutu proceed plus almıştık eşim 1 kutuyu bitirmeden hamile kaldım çok şükür. 1 kutu hiç kullanılmadı. İsteyen varsa 100 tl karşılığında yollayabilirim.Kargo ücreti benden.

Eşimin sperm sayısı 1 ay önce 5.5 milyondu. DOktor klomen verdi. Biz de çakşır suyu ve saraçoğlunun soğuk pres keçiboynuzunu kullandık. Bugün sayıma gittik sayı 700 bine düşmüş. Bitkisel ilaçlarla kimyasallar tepkimeye yol açmış olabilirmiş. Bu cuma iğne tedavisine başlayacağız. Artık bitkisel ilaçları çok karıştırmamayı düşünüyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…