Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bugün pek şiddet yanlısı gördüm kendimi canım laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Amin canım.. Anlamıştır kesin.. Bizler ağladık mı tam ağlarız. Herkes anlar. Ki o senin eşin , kesin anlamıştır. O kadar da üzüleceksin tabi haliyle. Ama sebep olduğu için o daha çok üzülecektir.

Annemler bizde.. Başka odadaya gittik bana gösterdi eşim raporu..Yıkama sonrası 4-5 sperm hücresi yazıyor gene...:çok üzgünüm:

Kendimi tutamadım ağladım.Birbirimize sarılıp ağladıksenağlamasenağlamasenağlama

Çok zormuş bazı şeyleri kabullenmek...:çok üzgünüm:

Bütün ümidim mikroenjeksiyonda..Benimle olduğunuz,derdimi paylaştığınız için Allah hepinizden razı olsun...:Saruboceq:

Merhaba sudenazcım.. Nasılsın? Ablanın transferi başarılı geçti demek. Çok güzel haber. 2 kaliteli embriyo.. İnşallah tutunmuşlardır. Aman dinlensin. Ani hareket falan yapmasın. Bu kadar zorluğa , zor elde edildi bu embriyolar. Sonra vicdan azabı duyar , kendini suçlar sebep olmasa bile. En iyisi yatmak. Olmaması durumunda da kendini suçlamaz. Ama inşallah tutunmuşlardır. İnşallah annelerini bırakmayacaklar. Vakti zamanı geldiğinde büyük bir yaygara kopartarak dünyamıza hoşgelecekler. Annesini , babasını , bütün sevenlerini , teyzesini ve biz manevi teyzelerini mutlu edecekler Allahın izniyle. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

BAKARMISINIZ??BAKARMISINIZ?
BU YUMURTANIN VELISI KIM ACABA??:roflol::roflol::roflol:

Keşke annenler gittikten sonra yapsaydınız testi. Onlar da anlamışlardır ağladığını. Üzülecekler valla senin için.

Allah senden de razı olsun canım. Allah bütün iyi niyetiyle yanımızda olan , dualarını esirgemeyen , bebiş özlemiyle yanıp tutuşan ve dudağında sürekli "Allahım bütün bebek özlemiyle yanıp tutuşan ailelere bebek nasip eyle" diyen , sevincimizle sevinen , üzüntümüzle üzülen , sırdaşımız olan , bizim için içleri cız eden , sadece topiğimize girip şöyle bir bakıp birşey yazmadan çıksa bile "Allah yardımcıları olsun" diyen demeyen herkesten razı olsun canım.. Ağlama artık , gözlerin kurbiş gibi olmuş.. ŞenizŞenizŞeniz

BAKARMISINIZ??BAKARMISINIZ?
BU YUMURTANIN VELISI KIM ACABA??:roflol::roflol::roflol:

Aaaaa benim bebeğim o. Ben de boşuna arıyorum. Yumurtlamıştım ben geçen gün. Gıtgıt gıdaaaaaaakkkkk Yumurtam kayboldu. Bak yaramaz nasıl gitti oralara. Gönderiver teyzesi özel mesajla.. :roflol::roflol::roflol:

canım bıldırcın yumurtası ve dut pekmezının erkeklere ıyı geldıgını duymustum ..canım denemekte fayda var dıye dusunuyorum bılıyorum artık bunları uygulamaktan cok bunaldık, ama bır faydası olur dusunsecıyle denemekten zarar gelmeyecegını dusunuyorum..:1hug:
ben ınanıyorumkı en kısa zamanda hepımız :CüvCüvlucaz ..yeterki umudumuzu kaybetmeyelım..:içelim:

Her an ensenizde bir soluk. İşkence gibi. Seni bizden ayıranları protesto ediyorum.. :enbuyukkk: İnşallah gelmez canım ya. Yerleşme kanaması diyorlar ya , öyle birşey olsa keşke beee :sm_cool:

:1hug: arkadaşlar süperniz iyiki varsınız a.s.

:asigim::asigim::asigim: Sağol canım , sen de iyi varsın. İyi varsın KK :enbuyukkk:

Yoksa spermler kovalıyor da bizim yumurtalar kaçıyor mu kızlar?? Hani bizimkiler de nazlı olabilir.. Kaçan kovalanır hesabı , ne olsa bizim parçamız. Doğamızı almış bunlar.

Fazla naz aşık utandırır yumurtaaaaa klava:klava:klava: :roflol::roflol:

:çok üzgünümff be üslup beni de ağlattın bilgisayar başında üzülme artık üzülmek de bi işe yaramıyor.belki kürler size 6 ay kullandıktan sonra etki edecek demekki vakti var

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---7 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
karamelli neskafe---7 Ağustos---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
elfide---8 Ağustos---Morfoloji---1. Aşılama(4 yumurtlama tedavisi başarısız)---???
nuriye---9 Ağustos sonuç---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesinde---Sigara içmiyorlar
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
NEŞELİ:))---9 Ağustos---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
PURPLEMOON---9 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
latifeelif---16 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
fokurfokur---23 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
KİBRİYA---23 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
Beyzanur-hh---Meni Kanallarında tıkanıklık---Ağustos sonu Tüp Bebek---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
ealsnas---Sayı,Hareket,Morfoloji---Ağustos başında transferi olacak---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Nuriye'nin tahmini sonuç gününü düzelttim arkadaşlar. 9 Ağustos'da güzel bir hamiş haberi alacağız inşallah.. :Saruboceq:

Sukrann ; canım seni de listemize ekledim. Ancak bir kaç sayfa önce sana yazdığım mesajı okursan bazı eksiklikler kaldı. Onları da iletirsen listemize onları da ekleyelim canım.. a.s.

Canım merhaba. Arada mesajını cevaplamadan geçmişim bitanem , kusura bakma lütfen.. a.s. İyiyiz çok şükür canım. Canımızı sıkacak , üzecek haberlerimiz oluyor ara ara ama birlik olup hepsinin üstesinden geliyoruz Allaha şükür. Allah bize sabrını da veriyor..

Ne demek canım benim. Her zaman.. Sen de fazla özletme kendini.. :1hug:

ÜsLuB ÜZÜLME CANIM VARDIR BUNDADA BİR HAYIR BİRAZ OLUMLU DÜŞÜN CANIM DOGAL YOLDAN OLMASA BİLE BELKİ İLK TEDAVİNİZ SONUÇ VERİR...BAK TEK DEGİLSİN HEPİMİZDE VAR PROBLEM AMA ALLAHTAN GELENE RAZI OLMAKTAN BAŞKA YAPACAK BİŞEYİMİZ YOK..:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…