Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar size çoook güzel bir haberim var

sonunda oldu allahın izniyle mucizem banada geldi

test yaptım ÇİFT ÇİZGİ çıktı hemde kopkoyu......HAMİŞİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM HEPİNİZE NASİP ETSİN İNŞALLAH....

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:

allahım çok güzel bi haber akşam akşam rabbim tamamına erdirsin sağlıkla huzurla inşallah tez zamanda görürsün inşallah bebişini sorunsuz bi hamişlik diliyorum bacımmmm hehe aynı ayda doğurcaz rabbim nasip ederse:::CüvCüv::CüvCüv:

test yaptım ÇİFT ÇİZGİ çıktı hemde kopkoyu......HAMİŞİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

canım tebrikler alaha şükürler olsun bir kişi dha pembe köşeye gönderdik allah hepimize aynı sevinci yaşatır..:teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance:

Sigara, içki, stres, başka kadınlar, açırı yorgunluk, aşırı kilo, sinir, erkeklerde sperm kalitesini düşüren etkenlerdir. Kadının baskısı ve aşşağılayıcı hal hareket tavır ve sözleri erkekleri tamamen yıkar. Verimli olabileceği bir yol varsada bunu tıkar. Erkekler kadınlar gibi herşeyi duygusal yönden incelemezler. Ne kadar savunursanız savunun ama erkek yaradılış olarak başarma odaklıdır. Kazanma hırslıdır. Vücudumuzdaki her eksiklik ruhsal terapiler ile iyi edilebilir. Moral motivasyon ile kondisyon birleşince işte o zaman gerçek patlama olur ve sonucundada o tatlı bebekler olur. Dediklerim önemli. Dikkatli değerlendirin ve destek olun. Ama bunu yaparken sakın erkeğe acıyormuş izlenimi yaratacak kadar şefkatli davranmayın. Karşı tarafı ateşlemeye ve içindeki pozitif direnci yükseltmesine yardımcı olun. Görsellik duyular harekete geçirilecek erkek için önde gelen sebeplerdir. Sıradan olmaya devam ederseniz yıkım olur. Farklı olun değişik bakın istekli davranın. Ama en önemlisi bunları yaparken bunu gereçekten yapmak istediğinizi öncelkile kendinize empoze edin. sevgiyle kalın.

Canım çok sevindimmmmmmmmmmmmmmm Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin bu ne güzel bi haber böyle ben halaya başlıyım:teytey::dance::dance::dance::dance::lepi:

canim ya gozunuz aydin aksam aksam bize guzel bir haber verdin allahim saglicakla kucagina almayida nasip etsin
darisi basimiza
degerleriniz nasildi canim neler uyguladin tekrar yazarmisinhihoyyyt:nazar::emir_bebek:

Sigara, içki, stres, başka kadınlar, açırı yorgunluk, aşırı kilo, sinir, erkeklerde sperm kalitesini düşüren etkenlerdir. Kadının baskısı ve aşşağılayıcı hal hareket tavır ve sözleri erkekleri tamamen yıkar. Verimli olabileceği bir yol varsada bunu tıkar. Erkekler kadınlar gibi herşeyi duygusal yönden incelemezler. Ne kadar savunursanız savunun ama erkek yaradılış olarak başarma odaklıdır. Kazanma hırslıdır. Vücudumuzdaki her eksiklik ruhsal terapiler ile iyi edilebilir. Moral motivasyon ile kondisyon birleşince işte o zaman gerçek patlama olur ve sonucundada o tatlı bebekler olur. Dediklerim önemli. Dikkatli değerlendirin ve destek olun. Ama bunu yaparken sakın erkeğe acıyormuş izlenimi yaratacak kadar şefkatli davranmayın. Karşı tarafı ateşlemeye ve içindeki pozitif direnci yükseltmesine yardımcı olun. Görsellik duyular harekete geçirilecek erkek için önde gelen sebeplerdir. Sıradan olmaya devam ederseniz yıkım olur. Farklı olun değişik bakın istekli davranın. Ama en önemlisi bunları yaparken bunu gereçekten yapmak istediğinizi öncelkile kendinize empoze edin. sevgiyle kalın.

tsk ederiz bize bilgi vermek istedigin icin ve yardimci olmaya calistigin icin ama canimmerak ettim kendi fikrinmi alintimi bu yolda arastirman mi var
bazen unutmaki hersey psikolojik degil yani insanin kimyasindan da gelebiliyor
sen ne yaparsan yap duzelmeyecek olan seyler var tabiki hepimiz biliyoruz psikolojinin herseyde etkisi oldugunu ama nereye kadarCADIARZU

:hooray:tebrikler canım.allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.darısı hepimizin başına :dance:

Oleyyyyy beee bir hamişimizzz daha çıktııı pembe köşeye alalım seni hemenn.:hooray:
Tebriklerrrrrrrrrr belinayy .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh .Darısııı tüm arkadaşlarımın başınaaaa :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey:

çok sağolun arkadaşlar allah kimseye aratmasın darısı başınıza inşallah....

eşim 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu. 3. ayda yaptırdığımız testte sonuçlar düzelmişti... sayı 1 ccde 81 milyon, hareketlilik % 30, morfoloji % 34 çıkmıştı, hareketiş biraz düşük bulunmuştu ama sayıdan kurtarır normal yolla gebelik oluşur bekleyin demişti doktor.....eşime ameliyattan sonraki ilk 3 ay keçiboynuzu yedirmiştim....son bir aydırda keçiboynuzu kürü içiriyordum.... çok faydalı gerçekten....
şükürler olsun allahıma oldu....bende hamileyim......allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin....

insallah canim allahim isteyen alini acan herkesin duasini kabul etsin kimsenin kucagini bos birakmasin darisi basimiza tsk ederiz bizlerede dua ettgiin icin amin amin amin

belinay tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hadi kızlar açılışı yaptı belinay gerisi mutlaka gelecek

oy oyyyyyyyyyyyy kizlar hamis kizlar bize dua etmeyi unutmayin hamislerin duasi kabul olurmus o kadar cok istiyorum ki su anda her seyi her isi attim bebek bekliyorum isi girmiyorum ev tasimiyorum esim islerini yapamiyo bir yerlere uzun gidemiyorum hep bebek hersey bebege bakiyor o bebis saglicakla bi gelse hayatimi odaklamis durumdayim bilmiyorum allahim bu cektiklerimizin mukafatini verecek biliyorum ve o gunu bekliyorum

çok sağolun arkadaşlar allah kimseye aratmasın darısı başınıza inşallah....

eşim 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu. 3. ayda yaptırdığımız testte sonuçlar düzelmişti... sayı 1 ccde 81 milyon, hareketlilik % 30, morfoloji % 34 çıkmıştı, hareketiş biraz düşük bulunmuştu ama sayıdan kurtarır normal yolla gebelik oluşur bekleyin demişti doktor.....eşime ameliyattan sonraki ilk 3 ay keçiboynuzu yedirmiştim....son bir aydırda keçiboynuzu kürü içiriyordum.... çok faydalı gerçekten....
şükürler olsun allahıma oldu....bende hamileyim......allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin....

canım tebrik ederim Allah sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin canım eşinin ameliayt ön cesi değerler nasıldı

Canım çoooook geçmiş olsun. :çok üzgünüm: Üzüldüm cidden. Yani hastanelerde yatacak kadar ciddi bir durumdu yani. Gelmiş geçmiş olsun. İnşallah herşey yoluna girmiştir. Allahım bağışlarsa bebeğin seni bırakmaz. Bol bol dua edelim. Seni çok iyi anlıyorum. Kolay kazanılmadığı için çok endişelisin. Ama bebeğin de kolay bulmadı annesini. o da diretecektir seninle kalmak için. Ve Allahın izniyle kazanacaksınız bu mücadeleyi. İçini ferah tut tatlım. Herşey olacağına varacak. Dilerim bundan sonra herşey güzel gider ve hamileliğini doya doya yaşarsın. Bir dahaki ilk kontrolün ne zaman?

canım çok sağol kontrol cumartesi günü inş. o gün duyarız kalp atışını ve içimde bir his var nevro bu ay inş. allahın izniyle hamile kalacaksın

oy oyyyyyyyyyyyy kizlar hamis kizlar bize dua etmeyi unutmayin hamislerin duasi kabul olurmus o kadar cok istiyorum ki su anda her seyi her isi attim bebek bekliyorum isi girmiyorum ev tasimiyorum esim islerini yapamiyo bir yerlere uzun gidemiyorum hep bebek hersey bebege bakiyor o bebis saglicakla bi gelse hayatimi odaklamis durumdayim bilmiyorum allahim bu cektiklerimizin mukafatini verecek biliyorum ve o gunu bekliyorum

canım al ben de bi oooooooooyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyy merak etme bitanem inşallah Allahım bizide mükafatlandırıcak bigün bizde burda hamileyimmmm diye haykırıcaz ogünler gelicek inşallah Allahım evlat hasreti çeken herkese nasip eyle yarabbim :Saruboceq:

evet canim ya o kadar icimden geldiki o oylarr ne guzel olmus canim takvimin allah sabir vermis canim daha verecek insallah hepimize ama yinede bebekte versin demi sabrediyoruz sukrediyoruz isyan etmiyoruz ve bebek istiyoruz:emir_bebek::Saruboceq:
insallah bizde sira aymescim ona gore ha iyi calismalar:asigim:
ben cikiyim artik kizlar sabahtan beri burdayim ya delirdim iyce kk diye hayirlisi bakalim
iyi aksamlar yarin gorusmek uzere :enbuyukkk:
kendine iyi bak aymescim optum canim:1hug:

Tebrikler Belinaycığım,Allah sağlıkla kucaklamayı nasib etsin:nazar::1hug::hooray:
bizim için de dua et olur mu:asigim:a.s.

:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::dance::dance: çok çok sevindim canım allah sağsalim dünyaya gelmesini nasip etsin inşallah :Saruboceq: darısı bizlerin başına inşallah:Saruboceq:

evet canim ya o kadar icimden geldiki o oylarr ne guzel olmus canim takvimin allah sabir vermis canim daha verecek insallah hepimize ama yinede bebekte versin demi sabrediyoruz sukrediyoruz isyan etmiyoruz ve bebek istiyoruz:emir_bebek::Saruboceq:
insallah bizde sira aymescim ona gore ha iyi calismalar:asigim:
ben cikiyim artik kizlar sabahtan beri burdayim ya delirdim iyce kk diye hayirlisi bakalim
iyi aksamlar yarin gorusmek uzere :enbuyukkk:
kendine iyi bak aymescim optum canim:1hug:

Canım evet sabrediyoruz bekliyoruz dua ediyoruz inşallah neticesini görücez evet çok yoğun çalışıyom ben bu aralar sende bırakma sakın:asigim: İyi gceler bitanem yarın görüşmek üzere sende kendine ii bak öpüyorum[/BŞeniz]

X