Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canim ya olsun bakalim insallah bigun iki cizgi goruceksin aslinda heveslenmemis oldun bi yondende yaptigin iyi oldu
allah hayirlisini versin
tsk kizlar ya banada sarildiginiz icin ne guzel sicaciktiniz

canım benim desteğin için sağol evet dediğin gibi küçük bir umudum bile kalmadı kısmet değilmiş umarım bir dahaki aya kısmet olur :Saruboceq: tabi hepimize sizi gerçekten seviyorum Şeniz

canım zaten bende öyle yapıyorum hatta evde yemek bil yapmıyorum korkumdamm çok mecbur kalmasam sokaga çıkmıyorum inan bu tur şeyler duydukça daha çok korkuyorumm..rabbim kimseye yaşatmasın bu senin yaşadığın olayı şu an bil aklıma gelince göz yaşlarımı tutamıyorum :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

rabbim inşallah bebeğimi bana bağışlar :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

:a015: senağlama :a015: senağlama :a015: Allah razı olsun canım. Hakkımdaki güzel düşüncelerin , güzel sözlerin için çoooooook ama çooooooooook teşekkür ediyorum. :asigim: a.s.

nevrom canım benim çok sağol bitanem iyi ki varsınız sizlerin sayesinde daha çabuk atlatıyorum ne yapalım herşeyin başı sağlık allah emeklerimizi boşa çıkarmasın aminnn :Saruboceq:

badem canım arkadaşım benim kusura bakma canım senle hiç konuşamadık tatlım tedavin hayırlı olsun allah emeğinin karşılığında sana bebişlerini gönderir inşallah :Saruboceq: hiç stres yapma canım gez toz keyfine bak çünkü bebiş geldikten sonra bu kadar rahat gezemessin yani sayılı günlerin kaldı tadını çıkar Şeniz

Kızlar benim pre-seed bugün geldi. Adetim bitince kullanmaya başlıycam. İnşallah faydasını görürüm ve önümüzdeki ay hamiş haberimi veririm. Ve inşallah bütün isteyenler sıra sıra hamiş kalırlar.

Canlarım ben birazdan işyerinden çıkacağım. Akşam geç gelebilirim. Ya da gelip erken kaçabilirim. Beni merak etmeyin. Çalışma var da :1rolleyes::1rolleyes:

Hepinizi öpüyorum kocamannnnnnn. :Saruboceq: Kendinize iyi bakın. yerimseniben demiray inşallah güzel haberlerle gelir. :Saruboceq:

canım ya şimdi gördüm bunu..çok mutlu oldum.teşekkürlerrrrrrr......pazartesi eşimin testini başka bi dr.a daha göstericem..eğer oda sorunlu derse...artık bu listeye benimde girmem gerekecek...

haberdar edicem sizleri..öptüm..kaydirigubbakcemile5a.s.

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: a.s.

kızlar ya ne güzel sohbet ediyorsunuz allah muhabbetinizi artırsın. aman maşallah nazar değmesin bu dosluğumuza :1hug::asigim:a.s.ben hep buralardayım ama eşim bugün erken geldi o yüzden yazamadım ara sıra yazdıklarınızı okudum .... ben şimdilik çıkmam lazım kendinize iyi bakın hepinizi çoookkkk seviyoruumm.:asigim:

kızlar cumartesi günü tüp bebk merkezinden randevu aldık eşim spermleri için
ürolojiye yönlendirceklermiş bize orası bilgi vericekmiş ya dağıldım arkadaşlar ne zamndır çocuk sahibi olmak istiyoruz ama eşim sper tetsinde geç kaldı tedaviye ilk başladığımız zama söylenmişti ama tedavinin sonunda yaptırdı testi şimdi ondada sorun çıktı benimde çikolata kisti yüzünden çocuk sahibi olmadığımı zannediyorsum onunda etkisi var tabi ama eşiminde sağlam siperm sayısı (morfoloji)%4 çıktı belkide o yüzde hamile kalamadım tedavilere o yüzden cvp vermedim kafam çok karışık arkadaşlar salı günüde rahim filmi
çekildim doktır çok umutlandırdı bizi rahim filmi çekildikten sonra doğal yoldan hamile kaln çok kişi varmış
ama eşimdeböyle bir sorun çıkınca yıkıldım eşimede belli etmemeye çalışıyorum.
zor yani çalışma isteğim bile azaldı
sizlerle payalaşmak güzel iyiki bu site açılmış
sen aznından yalnız olmadığımı alıyorum

inşallah canım sen kendini koru eminimki rabbim bebeğini sana bağaşlayacak

allahtan hayirlisi canim tabi esinin morfolojisi yuzundende cvp veremmeis olabilirsin sperm sayinizi yazmismiydin canim buraya

merhaba kızlar size çoook güzel bir haberim var

sonunda oldu allahın izniyle mucizem banada geldi

test yaptım ÇİFT ÇİZGİ çıktı hemde kopkoyu......HAMİŞİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM HEPİNİZE NASİP ETSİN İNŞALLAH....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…