Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Balımmmmmmmmm ne güzel rüyalar görüyorsun böyle. Allahım hayra çıkarsın inşallah. Bebeğine kavuşursun dilerim bu ay. Annenin içine doğmalar , bu rüyalar ; güzelliklerin habercisidir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

GUNAYDIN KIZLARRRRRRRRRRRR
NEVROSKY HELE SUKUR CANIM HOS GELDIN HIC CVP ALMADIM SENDEN MERAK ETMEYE BASLAMISTIM
gectimi canim hasatligin nasilsin
kizlar nasilsiniz yaaa anlatin ozledim hepinizi he heyt burdayim tum gun

Canım merhabaaaaaa. :1hug: :1hug: :asigim: Anca geldim canım. Haberim yoktu daha açılmaz sanıyordum. En son dün gündüz bakmıştım. Meğersem açılmış da kaynatmaya bile başlamışsınız.

Ben de geçmiş mesajları okuyor , gelişmelere bakıyor , cevapları yazıyor , listeleri düzenliyorum. henüz şimdiki zamana gelemiyorum bu yüzden. Öptümmmmmmm.. Şeniz

fadikcim bende erkek infertilesi belli olmadan yani 6 ay once falan clomid kullandim yani senin klomenle ayni o haptan sonra kist oluoyrmu senin o yuzdenmi oldu ben duymamistim merak ettim bak simdi

canım ben klomene başladığım ay hemen kist olmuştu ve çok ta küçük değildi. klomen bazen kist yapabiliyormuş doktorum söylemişti.birde bu kist olması yumurtalıklarımın güzel çalıştığını gösterir demişti. bi dahada benim için ilaç önermedi ve kendi haline bırak dedi.

Nevrommmm canımm hayır olsunn inşallahhh müjde habercisidirrr.Artıkk rabbimden tek isteğim bana sabır dayanma gücü versinnn.Bebeğim geç geliceksede razıyım diyorum ama büyük bir sabır istiyorummm.:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar dayanamıyorum ben gidip bir test alıcam zaten varsa çıkar yoksada kendimi adetim gelmeden alıştırmış olurum bana dua edin gerçi hiç ümidim yok ama allahtan umut kesilmiyor size sonucu yazarım

selam arkadaşlar nasılsınız valla canlarım ben kötüyüm çok sancım var ama gelen giden yok göğüslerimde çok şişti hassaslaştı yani adet olmam an meselesi :çok üzgünüm:

nevrosky canım senide burda gördük ya ekip tamam oldu herşey çok güzel hepinizi çok özledim :1hug:a.s.

Canım merhabaaaa. :sm_cool: :asigim: Ben de hepinizi tek tek çok özledim. Ani oldu , uzun oldu bu ayrılık. Fena sarstı doğrusu. :1shok: Ama şükür kavuşturana , değil mi? :1hug: a.s.

İnşallah gelmez canım. Ne güzel yumurtalar da çoktu bu ay. Dilerim bombayı patlatırsın bu ay. Şeniz

Canım sayı ve hareketlilik ne güzel artmış. :hooray: Çok sevindim. :dance: Morfolojinin düştüğünü o kadar takma. O zaman zaman değişiklik gösteriyormuş. Mesela yarın verse %12 bile çıkabilir. Yeterki kronikleşmesin. Mesela bizim 2 spermiogramda %3 iki spermiogramda %2 çıktı. Sizin tekrar düzelir bitanem. E vitamini kullanmanız faydalı olacak. Harekete iyi geliyor. hihoyyyt

canımmmmm çok sağol benim içinde çok süpriz oldu hiç beklemiyodum aslında düzenli ilişki de olmadı ara ara dağınık uzun aralarla malum ramazan okul sınavlar bayram hı bi de pko varrrr oldu işte rabbim nasip ederse oluyo işte pazartesi sabahı test yaptım sonra teste banyoda bırakıp çayımı demledim tv açtım 3 dakka falan sonra gittim baktım çift çizgi inanamadım kk ya baktım kapalı ((( hemen allahım arkadaşlarıma da nasip et hayırlısyla tez zamanda diye dua ettim sonra eşimi aaradım dedim hamileyim dr a gitcem dedim ii aman git dedi inanmadı bana dr vajinal ultrasonla baktı ama biraz uzun baktı çok kurcaladı sonra daha küçük rahim kalınlaşmış çok güzel dedi kan da bakalım dedi 188 çıktı nasıl mutluyum anlatamam .salı akşamüstü wc de çamaşırımda pembelik gördüm hemen dr aradım evde progestan vardı onu kullan dedi ağrım da oldu biraz tabi yıkıldım çarşamba dr tekrar gittim bhcg 335 olmuş artmış 2katına ykın ama tam değil beklediğmden biraz düşük dedi dış gebelik olabilir belki dedi dünyam başıma yıkıldı ağla ağla içim çıktı dün akşam hem o pembelik hem sancılar kesildi rahat bi uyku çektim allahıma şükür ki bugün hiçbişe yok na ağrı ne kanama hiç bişe yok cumartesi tekrar bhcg bakılcak işte tam burda dualarınıza gerçekten muhtacımmmmm ama içimde bi umut varrrrr dış gebelik olsaymış sancıdan duramazmışım dr öle dedi felç gibi olursun yürüyemezsin dediii :ecrin_bebek:

pazartesi ancak görürüz keseyi dedi korkuyorum heyecanlıyım içimde buruk bi mutluluk varr ama inanıyorum ki bebeğim benim gibi güçlü olucak tutunucak annesine hemde doğru yerden beni yalnız bırakmıcak ben onu çok bekledim çok istedim çok özledim beni daha fazla bekletmicek eminimmmm

rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı hamişlikler nasip etsin sizlere çok destek oldunuz bana

dualarımdasınız nolur sizde dua edin bana :CüvCüv:

kızlar dayanamıyorum ben gidip bir test alıcam zaten varsa çıkar yoksada kendimi adetim gelmeden alıştırmış olurum bana dua edin gerçi hiç ümidim yok ama allahtan umut kesilmiyor size sonucu yazarım

canım ya çok geçmemiş günün,1- 2 gün daha beklesen iyi olur bence
şimdi tam sonuç almayabilirsin. am yinede sen bilirsin :1hug:

Sağol bitanem. Allah hepinizden razı olsun. Benim candan arkadaşlarımmmm. :asigim:

Çektirdiğin çok iyi oldu. Sonucu da gördün temiz , daha ne olsun. İnşallah eşinin de güzel çıkar sonuçları ve hayırlısıyla aşılamanıza geçersiniz. Allah yardımcınız olsun bitanem. Elbette dualarımız hepimiz için. :Saruboceq: :CüvCüv: a.s.

Canım ben sana bir önceki sayfada cevap verdim. a.s.

MERHABA KIZLAR NASILSINIZ UMARIM HERKEZ İYİDİR ...
NEVROSKİ CANIMM KEYİFLER NASILL.??

BALSURAT CANIM RABBİM SENİN VE DİĞER ARKADAŞLARINDA DUALARINI KABUL ETSİNN VE GERÇEKTEN BU ZOR BEKLEME SÜRECİNDE HEPİNİZE SABIR VERSİNN...:Saruboceq::Saruboceq:

İNŞALLAH RÜYALARINDAKİ GİBİ YÜCE ALLAHIM EN KISA ZAMANDA SANA BAL SURATLI Bİ KIZ ÇOCUK NASİP EDERRR :Saruboceq::Saruboceq:

Canım daha erken değil mi? 2 gün geçince bile negatif çıktı arkadaşlarımızınki. Sonra çıkmayacak üzüleceksin. Ama yine de sen bilirsin. Heves , merak ; engellemek kolay değil bazı şeyleri. Bazı duygular bastırılmıyor. Seni seviyorummm canım. İnşallah güzel olur testin sonucu. Erkenden kutlamaya başlarsın. :içelim: :teytey: a.s.

Canım Allahım inşallah gönlüne göre verir hadi hayırlısı bakalım ama çıkmazsada üzülme daha erken gözükmeyebilir

:teytey::teytey: AYY NE KADAR GUZEL SEMA CANIMM TEBRİK EDERİŞMM KIZLAR YİNE DUALARINIZLA SÜPRİZ Bİ HAMİŞ DAHA ÇIKARMIŞSINIZ ARANIZDA NE MUTLU YAA...RABBİM İNŞALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR..DARISI İSTEYEN HERKEZİN BAŞINA İNŞALLAHH

öğrendiğim iilk andan beri dualarımdasınız sakın beni yanlış anlamayın bunu belirtemiyosam ifade edemiyosam özür dilerim şu an çok sıkıntılıyım ama bebeğimi görim daha ii kendimi ifade edebilirim gibi geliyo

allahım tüm isteyenlere nasip etsin hayırlı sağlıklı bebişler inşallah rabbim dualarını kabul ettiği kulların duası saysın inşallahhhh

Amin canım darısı bizlerin başına inşallah sen nasılsın nasıl gidiyor bi problem yoktur inşallah

Yok canım niye seni yanlış anlayalım şu an şaşkınsın kafan karışık ne hissediceğini bilemiyosun hepsinn farkındayız ama inşallah bütün sorularının cevabını alıp bebeğinide gördünmü hiçbi problem kalmayacak. Allah yardımcın olsun bi tanem dualarımız seninle:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…