Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Slm canlarım nasılsınız okadar çok olduki görüşmeyeli hepinizi çok özledim şu bi kaç gün bikaç sene gibi geldi hiç abartısız hergün bakıyorum yok girilmiyo şimdi bi deniyim dedim girince çok sevindim. Görüşmediğimiz zamanlarda ne oldu ne bitti güzel haberleri olan arkadaşlarımız varmı?
Kıslar gerçekten sizi çok özledimmmmmmmmmmŞeniz

kızlarr nerdesiniz yaa
ben dün rahim filmi çekildim :bbo:
çok şükür temiz çıktı ama kanamam var
neden böyle olduu yok mu bilgisi olan
:çok üzgünüm:

Slm canım rahim filminin temiz çıkmasına çok sevindim bi kaç gün kanama normal diye duymuştum ama 2 günü geçerse dr. bi görüş istersen:1hug:

kızlarr nerdesiniz yaa
ben dün rahim filmi çekildim :bbo:
çok şükür temiz çıktı ama kanamam var
neden böyle olduu yok mu bilgisi olan
:çok üzgünüm:

canım benimde kanamam olmuştu filmden sonra hatta ertesi güne kadar devam etti bu normal bişey adetin yeni bittiği için oluyor bide az da olsa o aletler falan etkiliyor CADIARZU

canım güzel haber diyebilirsen benim haberim buuuu dua edin nolurrrrrrrrr

Yeni kavuşmuşken çıkmak istemiyorum ama çıkmalıyım mesai saatim doldu ben şimdi yarına kadar nasıl sabredicem offf offfffffffffffff görüşmek üzere canlarım iyi akşamlarŞeniz

Slm canım rahim filminin temiz çıkmasına çok sevindim bi kaç gün kanama normal diye duymuştum ama 2 günü geçerse dr. bi görüş istersen:1hug:

sağol bitanem okadar korkuyordumki bitti gitti çok şükür
şimdi cumartesi eşime spermiyoogram yapılcak oda temiz çıkınca rahat bi nefes alıcam
benim içi dua edin nolur
sonrada herşey yolunda giderse bu ay aşılama olucak nasipse

canım güzel haber diyebilirsen benim haberim buuuu dua edin nolurrrrrrrrr

Canım Allah yardımcın olsun inşallah herşey yolunda gider ve cumartesi gerçekten güzel bi haber olduğunu öğrenipte dönersin. Kendine dikkat et bu süre içinde dualarım seninle:Saruboceq:

arkadaşlar keçiboynuzu kürü nasıl oluyro bilen varmı bana yazarmısınız
benim eşimim morfolojisi yüksek çıktı
doktor 96 sperm şekli bozukluğu oldupunu
4 tanesi normal sperm olduğunu söyledi

İnşallah herşey yolunda gidicek pozitif düşün kötü olan hiçbişeyi aklına getirme eşininde sonuçları güzel çıkıcak ve sonunda kavuşucaksın sende ve diğer bütün arkadaşlarda meleklerine Allahıma bunun için okadar dua ediyorumki kendim ve sizin için inşallah bu emeklerin karşılığını alıcaz bizde:Saruboceq:

slam kızlar 2 gündür gerçekten kötüydü girilmedi siteye. bende zaten hafta sonu yoktum kız kardeşimin düğünü vardı ordaydım görüşmeyeli nasılsınız bakalım şimdi gidiyorum yemek hazırlayacam kociş işten gelecek ilerleyen saatlerde görüşürüz açılmışmı diye bakıyım dedim görüşürüza.s.kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar keçiboynuzu kürü nasıl oluyro bilen varmı bana yazarmısınız
benim eşimim morfolojisi yüksek çıktı
doktor 96 sperm şekli bozukluğu oldupunu
4 tanesi normal sperm olduğunu söyledi

Canım aramıza hoşgeldin tez zamanda sende inşallah hamiş köşemize yerleşirsin ben çıkmalıyım şimdi ama arkadaşlar yardımcı olacaktır mutlaka.
Bırakamıyomki sizleri çıkıcam çıkıcam diyom ama elim pc kapatmaya gitmiyo:çok üzgünüm:

arkadaşlar herkese slm sonunda kavuştuk ayyyy gerçekten burası hayatımızda alışkanlık yapmış yokken zordu neyse çok şükür kavuşturana

kızlar selam kaç gündür sayfalar birikmiştir diyodum aklım burdaydı ama sorun varmış meğer.hafta sonu malum siteye giremedim.pazartesiden beri de düşük ihtimaliyle hastanede yatıyodum kanamam vardı hala devam ediyo ama rapor aldım evde yatıyom hiç kalkmadan bir de bebeğin kalp atışlarını duyamadık dr. pek iç açıcı konuşmadı o kadar korkuyom ki bişey olcak diye günlerdir ağlamaktan mahvoldum

sema canım dualarımız seninle inşallah normal bir gebeliktir bizlerde senin adına çok çok seviniriz tatlım allahım sağlıcakla seni bebişinle kavuştursun hihoyyythihoyyyt:1hug:

canim insallah atlaticaksin bu gunleri
bi sorun olmaz umarim
sen kendini uzme bol bol dinlen
bebisin sana tum gucuyle tutunmustur insallah:CüvCüv:

herkesi doya doya öpüyorum a.s.:1hug::asigim: iyiki varsınız canlar....

sabırsız canım filimden sonra biraz kanama çok normal ama aşırı olup ve 2-3 gün durmasa dr a görün.filmin temiz çıkmasına çok sevindim inşallah herşey yolunda gider ve en kısa zaman da hamiş olursun:CüvCüv:

canım yapma lütfen üzüntü daha çok tetikler düşüğü hiç kıpırdamadan yat dinlen ilaç falan verdimi düşük için birde eğer kalp atışları duyulursa düşük için rahim dikiliyormuş benimde düşük olmuştu bende geç kalındığı için doktor dikemeyiz dedi 3 aylıkken dikiliyormuş benim 6 aylıktı o yüzden olmadı aklında bulunsun doktora söylersin olmazsa tabi şartların uygun olursa canım ama hiç ağlama lütfen şuan daha güçlü olmalısın :1no2:

ah kıyamam yaaa çok gmiş olsun
bebeğine bişey olmuycak dualı bebek o
güzel düşün tatlım her şey çok güzel olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…